Telefonunuz İle "Şok Etmeye" Hazırlanın!

5PAYLAŞIM

Telefonunuz İle "Şok Etmeye" Hazırlanın!

Telefonunuz İle "Şok Etmeye" Hazırlanın!

Eğer bir iPhone sahibiyseniz ve hırsızlardan da korkuyorsanız, bu "korkutucu" çözüm tam size göre!

The Yellow Jacket şok tabancası kılıfı ilk olarak, 2012'nin ortalarında yapılan Indiegogo kaynak geliştirme projesinde kendini göstermişti. Orijinal model 2013'ün başlarında dünyaya dağıtılmıştı. Şimdi ise, iPhone 5 ve 5S için tekrar tasarlanmış bir model, CES 2014'te ortaya çıktı.

Orijinal Yellow Jacket, biraz hantal bir görüntüye sahipti. Yeni model ise daha alışılagelmiş bir görüntüye sahip ancak asıl önemli olan yenilik, bu modelin telefondan ayrılabilir olması. Artık, basit bir şekilde kılıfı çıkararak, çocukların telefon ile oynarken 650.000 voltluk bir şok tabancasına ulaşmalarını engelleyebiliyorsunuz. Ayrıca yeni kılıfın çıkardığı ses ile eski ses arasında da büyük bir fark var. Eski kılıf, çok ciddi gibi gelmeyen, zayıf bir sese sahip idi. Yeni kılıfın çıkardığı ses ise daha derinden gelmekte ve oldukça korkutucu.

Tabii ki pahalı elektronik bir aletin yakınında bu kadar güçlü bir elektrik akımının bulunmasının ne kadar mantıklı olduğu tartışılabilir. Ancak söylenenlere göre, kılıfın varlığı, kılıf tüm gücüyle çalışırken bile, telefonun çalışmasını hiç etkilemiyor. Ayrıca, iPhone 5 için yenilenmiş kılıf, normal telefon aktiviteleri sırasında da, görece olarak, oldukça rahat bir kullanıma sahip. Güvenlik seçenekleri ile ise beklenmeyen şoklar engellenmiş durumda.

Yeni kılıfın, Şubat ayında, 149 dolar gibi bir fiyata satılması bekleniliyor. iPhone 4 için olan eski modelin satışı ise halen 99 dolardan devam ediyor. Eğer kılıf hakkında şüpheleriniz varsa, kılıfın yedek pil gibi de kullanılabildiğini unutmayın. Bu durum, kılıfın boyutlarını daha kabul edilebilir hale getiriyor. Tabii ki kılıfın tasarımı, sahip olduğu şarjın yüzde 10'unu acil durumlar için saklamak amacı ile kurulmuş.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir