Telefon Kılıfına Göre Seni Sana Anlatıyoruz!

633PAYLAŞIM

Akıllı telefonlar artık elimiz, kolumuz gibi uzuvlarımız haline geldi. Hep birbirine benzeyen telefonlarımızı da bazen korumak bazen de kişiselleştirmek için şık kılıflar kullanıyoruz. İşte bu kılıflar senin karakterin hakkında müthiş ipuçları veriyor.

1. Cinsiyetini öğrenerek başlayalım o zaman.

2. Peki kullandığın akıllı telefonun işletim sistemini öğrenebilir miyiz?

Android
IOS
Diğer

3. Şimdi favori telefon kılıfına geçebiliriz. Kılıfının malzemesi ne?

Plastik
Deri
Metal / Diğer

4. Pekiii. Kılıfın kapaklı mı yoksa kapaksız mı?

Kapaklı
Kapaksız

5. Geldik son soruya. Kılıfın rengini öğrenelim sonucu görebilmek için.

Dost canlısısın!

Dünyadaki en önemli üç şeyden birini sorsak kesinlikle içinde arkadaşlık olur. Arkadaş canlısı sıfatının tam anlamıyla sözlükteki karşılığısın. Çünkü çok iyi biliyorsun ki para, pul, makam, şöhret yalnızken bir hiç. Yalnız arkadaş seçiminde çok kriterlerin var. Güvenmeyeceğin, senin için fedakarlık yapmayacak kişileri hayatına sokmamaya özen gösteriyorsun. Bunun nedeni de eğer birisiyle dost olduğunda onun için elinden gelenin en iyisini yapacak olman. Sağlam dostluklar kurmak, sadece iyi günde değil kötü günde de yanında birilerinin yanında olması senin için çok ama çok önemli.

Merhametlisin!

Merhamet, merhamet, merhamet... Sana göre insanı insan yapan, onu çekilebilir kılan yegane özellik. Sen de bu büyük erdemi çok önemsiyorsun. Çevrendeki insanları bile buna göre seçiyorsun. Eğer bir insanda merhamet namına bir şey yoksa onunla muhatap bile olmamaya özen gösteriyorsun. Yardımseversin. İhtiyaç sahibi insanlara sadece madden değil manen de destek olmaya çalışıyorsun. Okul harçlığını çıkarmaya çalışan çocuğun da derdini anlatmak isteyen bir arkadaşının da adeta iyilik meleğisin.

Dürüstsün!

Dürüstlük senin için hava gibi su gibi önemli. Senin için beyaz yalan gibi bahane gibi gri ve muallakta olan kavramlar yok. Hayatını netlik üzerine kurmuşsun. Gereksiz samimiyete veya insan ilişkilerinden yalandan uygulandığına inandığın prosedürlere soğuk bakıyorsun. Konuşurken, cevap verirken olabildiğince net olmaya çalışıyorsun. Bazıları patavatsızlık yaptığını savunsa da yanlış olan senin değil insanların yapmacık tavırlarının normal karşılanması. Kendi doğrularından asla taviz vermiyorsun.

Hayalperestsin!

Etrafında çok gerçekçi gibi davranmaya çalışanlar, seni fazla iyimser bulanlar olabilir. Aslında bu onların kendi karamsarlıkları. Aslına bakarsak çoğu insan hayal kelimesini olmayacak, gerçeküstü veya gerçekleştirmesi imkansız şeyler olarak tanımlar ama senin için hayal kurmak insanı hayata bağlayan, bu kadar acı içerisinde anka kuşu gibi yükselmemizi kolaylaştıran yegane araç. Sana göre hayal kurmayan insanlar boşa yaşıyor ama şunu unutma; tarih hayalini gerçekleştirerek kazananlar ve hayal kurmayı boş görüp yerinde sayanlar olarak ikiye ayrılır. Sense kazananlardansın.

Hafif çatlaksın!

İşi, okulu, ilişkileri, dertleriyle hayat zaten yeteri kadar sıkıcı. İnsanlar da kendi sıkıcılıklarıyla buna tuz biber ekliyor. Sen ise monotonluk krallığında, grinin hakim renk olduğu bir hayata renk getirmeye gelmiş gibisin. Tahammül edemediğin tek şey sıkıcılık. Bu yüzden çevren de iç dünyan gibi rengarenk olmalı. Şu da var. Sana göre eğlenmek için çok büyük atraksiyonlara girmeye de gerek yok. Bir gülümseme, sıcak bir jest hatta pozitif enerji bile bizi içimizde bulunduğumuz bu tekdüzelikten kurtarmak için yeterli. Zaten etraftaki akıllı geçinenleri görünce en iyi senin gibi deli olmak.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
necla.toker

Bu sayfalardaki yorumlar tamamen beni yazıyor!

orhan-ulusoy

Merhametlisin!

segom73

Dürüstsün! Dürüstsün! Dürüstlük senin için hava gibi su gibi önemli. Senin için beyaz yalan gibi bahane gibi gri ve muallakta olan kavramlar yok. Hayatını netlik üzerine kurmuşsun. Gereksiz samimiyete veya insan ilişkilerinden yalandan uygulandığına inandığın prosedürlere soğuk bakıyorsun. Konuşurken, cevap verirken olabildiğince net olmaya çalışıyorsun. Bazıları patavatsızlık yaptığını savunsa da yanlış olan senin değil insanların yapmacık tavırlarının normal karşılanması. Kendi doğrularından asla taviz vermiyorsun.

ciancian

Akıllarda tek bir soru , Ne alaka ?

onur-kabil

Dost canlısısın! Dost canlısısın! Dünyadaki en önemli üç şeyden birini sorsak kesinlikle içinde arkadaşlık olur. Arkadaş canlısı sıfatının tam anlamıyla sözlükteki karşılığısın. Çünkü çok iyi biliyorsun ki para, pul, makam, şöhret yalnızken bir hiç. Yalnız arkadaş seçiminde çok kriterlerin var. Güvenmeyeceğin, senin için fedakarlık yapmayacak kişileri hayatına sokmamaya özen gösteriyorsun. Bunun nedeni de eğer birisiyle dost olduğunda onun için elinden gelenin en iyisini yapacak olman. Sağlam dostluklar kurmak, sadece iyi günde değil kötü günde de yanında birilerinin yanında olması senin için çok ama çok önemli.

Görüş Bildir