Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Teknoloji, Cinsel Hayattan Daha Önce Geliyor

Anasayfa > Gündem

Cep Telefonları, İnternet ve Televizyon, Seksten Daha Önemli

Mobil telefonları (özellikle de akıllılar) hayatımızın olmazsa olmaz cihazları olarak gösterebiliriz. Yolculuk esnasında dahi birçok kişi telefonlarını ellerinden düşürmüyor. Çünkü internet ve sosyal medyanın da yardımıyla dünyanın giderek küçüldüğü, iletişim imkanlarının çok daha kolaylaştığı bir dönemdeyiz.

Peki, sürekli kullandığınız telefonunuz elinizden alınsa ve bir daha kullanmamanız istense, ne yaparsınız? Ya da Internetiniz ? İşte Statista 'dan dikkat çekici bir araştırma daha. Amerika'da 2 bin 210 yetişkinle yapılan çalışma sonucunda, insanlar en çok yemek yemekten vazgeçemeyeceklerini dile getiriyor (Eh, haliyle ama).

%73'lük bu kesimin ardından araba sevdalılarının oluşturduğu dilim de %42 olarak görünüyor. Internet hesabı %28, mobil telefonlar da %26'lık dilimleri temsil ederken, mobil telefonlar da dahil olmak üzere birçok elektronik cihazın seksten daha önemli olduğuna dikkat çekiliyor.

Teknokulis

Kaynak: http://www.teknokulis.com/Haberler/Mo...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?