Görüş Bildir

Tekirdağlı İş İnsanı İrfan Pullukçu 15 Yaşındaki Kız Çocuğuna Cinsel İstismardan Tutuklandı

Anasayfa > Gündem

Tekirdağlı iş insanı İrfan Pullukçu, 15 yaşındaki C.N.K.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı. Kız çocuğunun yaşadıklarını annesine anlatması üzerine ortaya çıkan cinsel istismarla ilgili abla H.K. da kardeşini 'para karşılığı erkeklerle birlikte olmaya zorladığı' gerekçesiyle tutuklanıp, cezaevine koyuldu.  

İddiaya göre, cinsel istismar olayı yaklaşık 1 yıl önce Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yaşandı. Yine iddiaya göre, iş insanı İrfan Pullukçu, o tarihte ilçede anne ve ablasıyla yaşayan C.N.K.'ye cinsel istismarda bulundu. C.N.K., yaşadıklarını kimseye anlatamadı.

Bir süre önce de küçük kız, annesi N.G. ve ablası H.K. ile  Aydın'ın Didim ilçesine yerleşti.  Ancak iş insanı İrfan Pullukçu, aile ile irtibatını kesmedi. Pullukçu, geçtiğimiz hafta Didim'e gitti. Küçük kız da annesine, İrfan Pullukçu'nun kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. Anne hemen jandarmaya giderek, şikayetçi oldu. Jandarma ekipleri, iş insanını gözaltına aldı. Tekirdağ'a getirilen Pullukçu tutuklanarak, cezaevine koyuldu.

Ablası da tutuklandı

Ablası da tutuklandı

Küçük kız, ifadesinde ablası H.K.'yi de kendisini para karşılığı erkeklerle birlikte olmaya zorlamakla suçladı. Bunun üzerine gözaltına alınan abla da 'fuhşa aracılık etmek' suçundan tutuklandı.

Pullukçu'nun hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek, 'Ben ablasıyla birlikte oldum küçük kızla hiç bir ilişkim olmadı' dediği öğrenildi.

Sosyal medyadan da günlerdir #TekirdağdaNelerOluyor paylaşımları yapılıyordu

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ruşen Gülten

tebrikler sonunda bir şerefsizin ismini ve yüzünü paylaştınız. herkes bilsin tanısın bu namussuzları

Pasif Kullanıcı

Ulkeyi kapatalimm , civisi cikmadi duvar tamamen yikildi.. civi cakilicak duvar kalmadi hergun yeni bi igrenclik ulke serbest ozgurluk anlayisi bu degil.Adal... Devamını Gör

evangeline

bu amk mun yaşlılarına ne oluyor böyle ya. sizin o yaştan sonra emekli olup kendi halinize bakmanız lazım. yeter mk nerede ne duysam hep yaşlı kesimin küçük ... Devamını Gör