Tek Başlarına Çocuklarını Aslanlar Gibi Büyüten, Ünlüler Dünyasının Bekar Anneleri

6bPAYLAŞIM

Hayat müşterek... Zamanla modern toplumun ilişki ve evlilik dinamikleri ne kadar değişse de, tek bir gerçek hiç değişmiyor: Çocuk yetiştirmek zor bir iştir ve insanların bu konuda desteğe ihtiyacı olur. 

Kimisinin eşi vefat etti, kimisininki ise sorumluluktan kaçtı, kimisinin zaten eşi hiç olmadı... İşte zorlu çocuk büyütme macerasında tek başına kalan ve bu işin altından başarıyla kalkan 13 ünlü anne!

1. Heath Ledger trajik bir şekilde hayata veda ettiğinde, geride bir yaşındaki kızı Matilda ve sevgilisi Michelle Williams kaldı.

Michelle Williams ani ölümün getirdiği depresyona yenilmedi, kızına şahane bir anne oldu. Okul etkinliklerinden gezilere kadar hep kızıyla beraberdi. Bir taraftan çalışmaya devam eden ve bir taraftan da kızının her şeyiyle ilgilenen Williams'ın kızı büyüyünce "artık mutlu olmalısın, sevgilin olsun, yeniden evlen istiyorum" diyerek annesine baskı dahi yapmaya başladı. Hayırlı evlat! ❤️

2. Charlie Sheen'in çok da sorumluluk sahibi bir baba olmadığını söylesek şaşırmazsınız herhalde...

Birlikte 3 çocuk sahibi olduğu Denise Richards ise tam tersi bir karakterde ve aşırı sorumluluk sahibi bir kadın çıktı. Resmen bir şampiyon gibi, çocuklarına öyle iyi baktı ki, ilgisiz, uyuşturucu bağımlısı ve skandallarla gündeme gelen babalarından çok az etkilenir oldular.

3. Sandra Bullock aldatıldı, üzüldü, ilişkilerden umudunu kesti... Gitti ve tek başına bir çocuk evlat edindi.

Anne olmak için evlenmenin şart olmadığını söyleyen yıldız, oğluşuyla çok mutlu ❤️

4. Charlize Theron da evlat edinip tek başına büyütenlerden!

Üstelik oldukça sıkı bir anne olduğu söylenen Charlize, oğlunu kendi memleketi olan Güney Afrika'dan aldı.

5. Tom Cruise, Scientology tarikatiyle iyice kafayı yerken, küçük kız Suri'nin tüm sorumluluğu annesi Katie Holmes'un üstündeydi.

Zaten ilgisiz bir baba olduğu söylenen Tom Cruise, boşandıktan sonra Scientology tarikati kuralları gereği (en azından bu yönde iddia ediliyor) eski eşi ve kızıyla görüşmemeye (onun durumunda çok az görüşmeye) başladı. Katie Holmes ise bu durumdan memnun, kızını misler gibi yetiştiriyor.

6. Kelis de onu "çocuğuyla bir başına bırakan" Rap şarkıcısı Nas'ın gitmiş olmasından gayet memnun!

Çocuğunu kendi istediği gibi, efendi ve ahlaklı biri olarak yetiştirebildiğini söyleyen Kelis, Nas'ın ilgisizliğini bir lütuf olarak görüyor. "Gölge etme başka ihsan istemez" der gibi...

7. Sofia Vergara'nın kendi boyunda bir oğlu olduğuna inanmak güç... Üstelik onu tek başına büyütmüş.

18 yaşında hamile kalan Sofia bu durum üzerine derhal sevgilisiyle evleniyor. Lakin genç adam, bir sene sonra Sofia'yı terk ettiğinde, güzel oyuncu kucağında 1 yaşında bebeğiyle yapayalnız kalıyor... Yıkılmıyor, çocuğunu bir başına büyütüyor. Şimdilerde 20'li yaşlarında olan oğlu, onun en iyi arkadaşı!

8. Madonna gerçekten de Ana Kraliçe!

Evlatlık ve biyolojik çocukları var; fakat onu süper anne yapan asıl mesele ise çok sıkı ve kuralcı olması! Örneğin, kızına yılda sadece 1 çift pahalı ayakkabı alma gibi kuralları varmış. Koskoca Madonna, evlatlarını paranın ve emeğin kıymetini bilsinler diye hiç şımartmadan büyütüyor. Üstelik tek başına!

9. Taraji P. Henson'ın kocası, küçük oğlu Marcell'in gözü önünde öldürüldü...

Bir cinayete kurban giden genç adamın ölümüne bizzat şahit olan 9 yaşındaki Marcell'in, neyse ki süper bir annesi vardı: Taraji P. Henson 😢 

O sırada oldukça fakir olan ve yardımlarla hayatta kalmaya çalışan oyuncu, oğluna çok ilgili, çok şefkatli davrandı. Tek başına büyüttü, okuttu. Genç adam şimdilerde 20 yaşında ve huzurlu bir hayat yaşıyor.

10. Meryem Uzerli ve Lara! ❤️

Meryem Uzerli'nin hikayesini hepimiz biliyoruz... İstanbul'un en ünlü playboylarından biri ile aşk yaşayan saf Uzerli, hamile kalınca doğurmak istedi fakat çocuğun babası tarafından reddedildi. Meryem Uzerli de bedeniyle ne yapacağını, ya da çocuğunu tek başına büyütüp büyütemeyeceğini kimseye sormadı. Kendi kararını verdi. Şimdilerde Lara kocaman bir çocuk ❤️

11. Deniz Akkaya, sevgilisiyle ayrıldığında hamileydi.

Çocuğunu doğurdu, fakat sevgilisiyle barışmadı. Hala baba olarak destek verse de, Akkaya kızını kendi başına büyütüyor.

12. Sezen Aksu da bir bekar anneydi!

Mithat Can'ın babası Sinan Özer'den evlendikten kısa süre sonra boşanmıştı. Çocuğunu misler gibi tek başına büyüttü. Mithat Can, Sezen Aksu'nun her daim harika bir anne olduğunu söylüyor.

13. Füsun Demirel, sperm bankasından ikiz bebek sahibi oldu. İkizlerini de tek başına büyütüyor.

Anne olmak için illa "hayatının aşkını" bulmasının zorunlu olmadığını düşünen Demirel, çok mutlu!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
infinityink

2 çocuğum var ve keşke bir tane de evlat edinebilsem. çok zor çünkü kolay bir yolu olsa benim gibi düşünenlere yol açılır

mami-demir

-anne ben nerden geldim -sperm bankasından krediyle aldık, taksitin daha bitmedi otur düşeceksin. :D

bukiznedio

Leyle Bilginel var birde,oglu Kayra ile phuket adasinda,onu da eklemelisin editor

zumrut-gokcebuzhan

vay be ne büyük cesaret ne büyük gözlerim yaşardı madonna yılda bir tane pahalı ayakkabı alıyormuş ayakkabı dolaplarını sayamadıklarındandır o

gzm-ynklr

)))

Görüş Bildir