Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tecavüze Uğrayan ve Bıçakla İşkence Yapılan Yavru Kedi Yaşam Mücadelesi Veriyor!

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Sokakta yaşayan yavru kediye önce tecavüz edildi, 3 gün sonra da bıçakla işkence yapıldı. Ağır yaralı yavru kedi yaşam mücadelesi veriyor... 

Hayvanlara yönelik akılalmaz haberlerle karşılaştığımız Türkiye'de, son acı olayın adresi bu kez Antalya.

Doğan Haber Ajansı'nın aktardığı habere göre Antalya'daki olay, bir kafede çalışan Yana Krall'ın farketmesiyle ortaya çıktı.

Krall, Muratpaşa ilçesinde Düdenpark'ta yavru erkek kedinin yürüyemeyecek kadar acı çektiğini gördü ve kediyi bir aracın çarptığını düşünerek veterinere götürdü.

Veterinerde, hayvanın tecavüze uğradığı ortaya çıktı.

Kedinin tedavisini yaptıran Yana Krall, hayvanı aynı bölgede binanın bahçesine bıraktı, ancak 3 gün sonra aynı kediyi daha kötü halde yatarken gördü...

Kediyi tekrar veterinere götüren Yana Krall, ikinci şoku yaşadı:

Erkek kedinin cinsel organının iki tarafından kesildiği, kuyruk sokumunda kesikler açıldığı ve kuyruğunun ikiye ayrıldığı belirlendi!

Kedinin tedavisi için ihtiyaç duyulan 700 TL, Yana Krall'ın başlattığı kampanyayla kısa sürede tamamlandı.

Klinikte veteriner tarafından tedavisi yapılan yavru kedinin durumu ağır.

Antalya Candost Derneği Başkanı Arife Yanık, yaşanan vahşetle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti: 'Tek bir kişinin işi değil'

Kediye yapılanların tek bir kişinin işi olmadığını aktaran Yanık, benzer olayların yaşanmaması için parka kamera takılması için belediyelerden destek istedi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AntalyaTecavüzolay
Görüş Bildir