Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tebrikler Hamilesiniz! Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

2PAYLAŞIM

Rüyada hamile olduğunuzu görmek, sürprizlere, malınızın artacağına, övülmeye ihtiyacınız olduğuna, sevinç dolu haberlerle karşılaşacağınıza, izzet ve medhe nail olacağınıza işarettir.

Rüyada hamile olduğunu görmek, kadın psikolojisinde genellikle hamilelik dönemine yakın kadınlar tarafından görülmektedir. Eğer henüz bir hamilelik planınız yoksa, en kısa sürede bir doktora görünmeniz gerekebilir :)

Gerçekten Hamile Olabilirsiniz!

Rüyada hamile olduğunuzu görmenizin başlıca sebeplerinden birisinin de gerçekten hamile olduğunuzun habercisi olabilir. Hemen en yakın eczaneden kendinize hamilelik testi alarak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

İş Hayatınızda Sıkıntılar Yaşayacaksınız

Rüyanızda hamile olduğunuzu görmek, iş hayatınızda yaşayacağınız sıkıntıların en büyük habercisi olarak bilinmektedir.

Ardı Ardına Müjdeli Haberlerle Karşılaşabilirsiniz

Rüyanızda hamile olduğunuzu görmek çoğu zaman da hamilelik dışında ardı ardına müjdeli haberlerle karşılaşabileceğinizin habercisidir.

En Derin Arzularınız Yakın Zamanda Gerçekleşebilir

Ayrıca astrolojik yorumlarda rüyanızda hamile olduğunuzu görmeniz en derin arzularınızın harekete geçtiğinin ve yakın bir zamanda gerçekleşebileceğinin en büyük habercisidir.

Elinize Çok Tez Zamanda Büyük Bir Mal Varlığı Geçebilir

İlişkinizden sonra rüyanızda hamile kaldığınızı görmek, elinize çok tez zamanda büyük bir mal varlığı geçeceğine işaret eder. Eğer yakın zamanda yatırımlar yaptıysanız bu rüya yatırımlarınızın değerleneceğinin habercisidir.

Tutkulu Bir Aşk Sizleri Bekliyor!

Yeni ilişkilere açık birisi değilseniz, artık yelkenleri biraz açıp derin denizlere açılma zamanınız geldi. Çünkü evliliğe ve mutlu bir yuva kurmanıza sebep olan tutkulu bir aşk hayatı sizleri bekliyor. Kısmetiniz etrafınızdan herhangi biri ile olabilir. Şimdiden mutluluklar :)

Bir Erkeği Hamile Olarak Gördüyseniz...

Ayrıca bir erkeğin rüyanızda hamile olduğunu gördüyseniz, bu kişi hayallerinizin erkeği olabilir.

Rüyanızda Daha Önce Altın Gördüyseniz, Şu Yazımıza Da Göz Gezdirebilirsiniz ;

Boşanma ve Ayrılık Kapıda! Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir? - onedio.com
Boşanma ve Ayrılık Kapıda! Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir? - onedio.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir