Tasarım Fabrikası Tinkfabrik'te Hayata Geçecek En İlgi Çekici 10 Tasarım

 > -

Tasarım Fabrikası Tinkfabrik'te Hayata Geçecek En İlgi Çekici 10 Tasarım

İnternet ile birlikte hayatımızda çok şey değişti. Artık günlük hayatımızda kullandığımız bütün sistemler eskisinden çok daha ulaşılabilir ve transparan. Böylece hepimizin sesini duyurması ve söz sahibi olması mümkün hale geldi.

Peki, satın almak istediğiniz ürünlerin tasarımında ve geliştirilmesinde de söz sahibi olabileceğiniz aklınıza gelmiş miydi? Online bir tasarım ve inovasyon kolektifi yaratan Tinkfabrik’te, satın almak istediğiniz ürünleri siz şekillendirebiliyorsunuz. Nasıl mı? Tinkfabrik, bünyesinde üretilecek ve satışa sunulacak ürünlerin seçimini son kullanıcılara bırakan bir ürün geliştirme ve satış sistemi yaratmış.

Örneğin siz de, ihtiyacınız olan mutfak aksesuarları için yeni fonksiyonlar belirleyebilir, bir sonraki ipad kılıfınız için renk seçebilir, kedi evi olarak tasarlanmış bir ürünü isimlendirebilir ve hatta almak istediğiniz fiyata göre fiyatlandırılmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Tinkfabrik alışılagelmiş ürünler sunan bir e-ticaret portalı değil. Aksine, yüzlerce tasarımcının ürün fikirlerini, kullanıcı değerlendirmeleri sonucunda hayata geçiren bir tasarım fabrikası.

Sadece son kullanıcıların değil, firmaların da tasarım ve invasyon arayışına cevap vermek amacında olan Tinkfabrik’in şu anda 900 tasarımcı üyesi bulunuyor. Hedef bu sene içerisinde 8000 tasarımcı üye, 40 000 tasarımsevere ulaşmak.

Kısacası bu yeni adres sizin online tasarım fabrikanız. Sizin seçtiğiniz ürünleri, sizinle ve sizin için geliştirip üretiyor. İlk ürün olan kahvaltı ayracı ‘’Poly’’ isimli tasarım, takip eden üyeler için üretildi bile! Üretilecek sonraki ürünleri siz seçebilir, geliştirebilir ve farklı bir alışveriş deneyimi ile satın alabilirsiniz.

https://tinkfabrik.com/

İşte Tinkfabrik'te Hayata Geçecek En İlgi Çekici 10 Tasarım

Ürüne Git

CABLEFISH

KABLO UÇLARI HEP GÖZ ÖNÜNDE

Masaların üzerindeki kablo karmaşasına son veren bu balina ile masanın altında kaybolan telefonun kablosunu bulayım derken kafanı masaya çarpmaya son

Ürüne Git

CAPO

MUTFAKLARIN OLMAZSA OLMAZI

Tahtanın üzerindeki doğranmış malzemeleri koyacak bir kap ihtiyacı düşünülerek tasarlandı.Yerden tasarruf etmeyi ve pratiklik kazandırmayı amaçlar.

Ürüne Git

iPAD MESH

IPAD'İNİ ELİNDEN KAÇIRMA

Eline rahatça geçir Ipad'i, ister uzanarak, ister ayakta, en efektif şekilde kullan. Bu kılıf hem fonksiyonel hem de çok renkli!

Ürüne Git

CORCHO

NOTLARIN HEP DUVARDA MI OLMAK ZORUNDA?

Notların hep duvarda mı olmak zorunda? Masa üstünde kullanabileceğin rengarenk mantar panolara ne dersin? Corcho ile notların yanı başında, masanda.

Ürüne Git

TAKK

BUKALEMUN GİBİ BİR IPHONE KILIFI

Bukalemun gibi bir iPhone kılıfın olsun istemez misin? Takk ile iPhone'un her gün farklı bir şekle bürünecek. Takk; hem özelleştirilebilir bir kılıf, hem de bir stylus.

Ürüne Git

OLI-VIN

GÖZ KARARIYLA ZEYTİNYAĞI DÖKÜLMEZ

Zeytinyağı üstte, sirke altta. Oli-vin ikisini de barındırmakta!

Ürüne Git

KUMUBE

KEDINIZ ARTIK ETRAFA KUM SIÇRATMAYACAK!

Ürüne Git

POMPIDOU

OFİSLER EĞLENCELİ ALANLARA DÖNÜŞÜYOR

Çöp atma eylemini Pompidou ile eğlenceli bir hale getir. Nişan al, fırlat!

Ürüne Git

CHOBO

SEBZELER DOSDOĞRU TENCEREYE

Ürün, eğimli bir forma sahip kesme tahtasında kesilen sebzelerin bıçak yardımıyla tahtayı eğmeden, belirli bir yoldan tabağa ya da tencereye aktarımını sağlar.

Ürüne Git

DAMGA

ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCELİ KAHVALTILAR

Çocuklara kahvaltıyı sevdirmek için ekmeğin üzerine sıvı yiyeceği şırıngalamak yeterlidir. Değişen şekilli uçları ve oyuncağımsı formuyla eğlenceli kahvaltılar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Başlıklar

AppleRengarenkiPhone
Görüş Bildir