Tanımı Baştan Aşağı Değiştiği İçin Sorusu Tekrar Soruluyor: Eğlence Nedir?

 > -

Kimine göre şehrin en gözde mekanlarında arkadaşlarla birlikte vakit geçirmek, kimine göre en keyif aldığı türde olan kitapları, kahvesi eşliğinde manzaraya karşı okumak,  kimine göre şehrin kalabalığından uzaklaşıp yalnız başına yeni maceralara atılmak… Bazısı ülke ülke gezmeyi, bazısı delilerce dans etmeyi, bazısı da bağıra bağıra şarkı söylemek için konserlere gitmeyi tercih eder eğlenmek için. Eğlencenin tanımı herkes için, her an için farklıdır. Ama sonuçları hepimiz için aynı; yüzlerdeki gülümseme!

Yurt dışında bu gülümsemeyi yaratmak, bir sektör haline gelmiş durumda olmasına rağmen biz salıncaklarda sallanmayı, lunaparklara koşmayı “çocukluk” olarak nitelendiriyoruz.

Roller-coaster deyince aklımıza hep filmlerde gördüklerimiz gelmez mi? Ya da dönme dolap deyince en büyükleri, en görkemlileri? Aquapark deyince en heyecan verici olanları, unutulmaz anlar yaşatanları? Konser deyince dev kalabalıklardan oluşan organizasyonları? Peki, size bu yüzlerdeki gülümsemelerin en büyüklerinin arkasında bir Türk şirketi olduğunu söylesek?

Su parkları sektöründe tasarım, üretim, mühendislik ve montajda dünyada lider konumunda bulunan Polin Waterparks, 100 ülkede 2500’den fazla projesiyle milyonlarca insanın en keyifli anlarının mimarı oluyor!

Türkiye’de en hızlı büyüyen 100 şirketten biri ve ihracatta büyük başarılara sahip olmasının yanında eğlence sektöründe, Türkiye’de ve dünyada büyük başarılara imza atarak sürekli yenilikleriyle de bu gülümselere daha milyonlarcasını ekleyecek gibi…

Sen de bu milyonlarca kişiden biri olmak istersen eğer:

Sana en yakın projeyi bulmak için http://www.polin.com.tr/completedprojects/  sayfasını ziyaret edebilirsin. Yüzündeki gülümsemeyi merak ediyoruz; bu yüzden fotoğraflarını #polinwaterparks ve #experiencetheexperience hashtagleri ile bizimle paylaşmayı sakın unutma! 😊

Agua Magica, Sevilla, Spain

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
buda-benden-olsun

eğlenmeyeli uzun zaman oldu be

Görüş Bildir