Takvim Gazetesi'nden Christiane Amanpour'a Dava!

 > -

Takvim Gazetesi'nden Christiane Amanpour'a Dava!

Takvim Gazetesi'nden  Christiane Amanpour'a Dava!

Gezi protestoları sırasında taraflı yayın yapmakla suçlanan CNN International'ın sunucusu Christiane Amanpour'a dava açılıyor.

A Haber canlı yayında Banu El’in sorularını yanıtlayan Mevlüt Yüksel, Amanpour’a yönelik çağrısını yineleyerek, “Hodri meydan diyorum, yayınlarını savunsun, anlatsın, anlatmazsa dava geliyor” dedi.

Son olarak bugün gazetenin manşetinde Amanpour'a yönelik yeni bir çağrı yer aldı. Gazetenin haber müdürü Mevlüt Yüksel, CNN’in ünlü ekran yüzünü konuşmaya ve yaptığı yayınları savunmaya çağırdı.

Yüksel şöyle konuştu.

“Christiane Amanpour’a dava açacağım. Neden dava açacağım? Türkiye’ye milyonlarca lira zarar verdirdiği, maddi- manevi kayba uğrattığı, küresel bir operasyonla Türkiye’de insanımızın canının yanmasına, ekonominin bir süre durmasına ve gerilemesine neden olduğu için Amanpour’a uluslararası alanda dava açacağım. Atlanta Yüksek Mahkemesi’nde dava açacağım. Türkiye’de de avukat arkadaşlara söyledim, onlar da dava açmak için hazırlıklara başladılar. Hodri meydan diyorum, anlatsın anlatmazsa dava geliyor.”

Medyatava

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir