Taksim'de dev miting

-

Taksim'de dev miting

Taksim'de dev miting

Hocalı katliamının 20. yılı dolayısıyla Taksim Meydanı’nda düzenlenen miting başladı. İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin de, mitinge katılmak üzere Taksim’e geldi.
Hocalı Katliamını Anma Gönüllüleri Komitesi tarafından organize edilen mitinge katılmak üzere İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin de Taksim’e geldi. Çok sayıda vatandaş, sivil toplum örgütü ve siyasi partilerin destek verdiği mitinge katılanlar ellerinde Türk ve Azerbaycan bayrakları ile çeşitli sloganlar atarak Taksim Meydanı’na kadar yürüdü.
Etkinliğe İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Azerbaycanlı milletvekilleri de katıldı. İdris Naim Şahin, Hocalı Katliamı’nı kınayan bir konuşma yaptı. Kalabalık, saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşı ve Azerbaycan Marşı’nı okudu. Grup, "Karabağ bizimdir, bizim olacak", "Bir millet iki devlet", "Ermeni yalanına sessiz kalma" şeklinde sloganlar atarak katliamı protesto etti. Görevliler tarafından dağıtılan üzerinde "Sarkozy tuvalet kağıdı" yazılı tuvalet kağıtları yerlere atılarak ezildi.
Yakla...

Haberin Tamamı İçin:

Taksim'de dev miting

Ahmet İnsel'in konu hakkındaki görüşleri. Her zamanki gibi çok başarılı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AzerbaycanHüseyin Avni Mutluİstanbulİstiklal Marşı
Görüş Bildir