Görüş Bildir

Takıntılı Eski Sevgili Dehşet Saçtı! Önce Taşladı Sonra Kundakladı

Anasayfa > Gündem

Denizli'de takıntılı genç kız, eski sevgilisinin ailesinin evine gelerek taş ile saldırdı. Öfkesini alamayan genç kız, ailenin evini kundaklamaya çalışırken komşuların dışarı çıkmasıyla olay yerinden kaçtı.

Denizli’de takıntılı genç kız, eski sevgilisinin ailesinin evine gelerek önce taşla saldırdı ardından yakmaya çalıştı. Genç kız, ailenin evini kundaklamaya çalışırken komşuların dışarı çıkmasıyla olay yerinden kaçtı.

Olay, Pamukkale ilçesi İncilipınar Mahallesi'nde meydana geldi. İHA'nın haberine göre, bir süre önce sevgili olan S.E. ve Mustafa Tekin aralarındaki anlaşmazlıktan dolayı ayrıldı. İddiaya göre, ayrılmayı kabullenemeyen genç kız, bazı dönemlerde ayrıldığı sevgilisinin evine gelerek camları kırdığı öğrenildi. Gece saatlerinde ise yine ailenin evine gelen takıntılı eski sevgili, eski erkek arkadaşının evine taşla saldırmaya başladı. O sırada evde yalnız olan anne Zeynep Tekin ise, uykuda olduğu sırada sesleri duyarak uyandı.

Evi yakmaya çalıştı...

'Korkumdan dışarı çıkamadım...'

'Korkumdan dışarı çıkamadım...'

Şikâyetçi olduğunu ifade eden anne Zeynep Tekin, polis ekipleri tarafından polis merkezine götürüldü. Uyku sırasında gürültüye uyandığını korkudan dışarı çıkamadığını belirten anne Zeynep Tekin, “Tam uykuya dalacağım sırada bir gümbürtü duydum. Uyku sersemi uyandığımda birini bizim kapıya sertçe vurduğunu fark ettim. Sanki ev yıkılıyordu, öyle çok bağırdı ki dediklerini de anlayamadım. Korkumdan dışarıya çıkamadım. Evi yakmaya çalışmış. Ben onu görmedim. Korkumdan polisler gelene kadar dışarıya çıkmadım. Kız çok tehlikeli çok terbiyesiz. Çok kez bu şekilde kapıma dayandı. Oğlumla arkadaştı. Oğlum bıraktı diye yapıyor. Benim oğlum öyle olduğunu öğrenince iyice uzaklaştı. Zorla mı güzellik olacak. Keşke insan olsaydı da alsaydım” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
15
6
5
2
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Sikörtıl

Kyk da kalırken bir kız vardı sevgilisi ayrılınca o da gitmiş camlarını taşlamıştı sonra yurda gelip sevgilisinin kendisine aldığı peluş ayıya kolonya döküp ... Devamını Gör