Tahtlarını Devrediyorlar: 90'lar Döneminin Çarpıcı İsimlerinin Çocukları Şu An Ne Yapıyorlar?

-

90'lar döneminde yaşayanlar bilir. Dönemin ünlü simaları birçok insanın hayranlıkla baktığı kişilerdi. Şimdi birçoğu eskisi kadar aktif bir hayat sürmese de, tahtları boş kalmadı. 90'lar döneminin ünlü simalarının çocuklarının hayatı Bright Side'da derlendi.

Kaia ve Presley Gerber (Cindy Crawford ve Rande Gerber'ın çocukları)

Süper model Cindy Crawford'un çocukları, annelerinin adımlarını takip etmeye karar verdiler. Kaia, henüz 14 yaşındayken bir modellik anlaşması imzaladı ve şimdi süreklilik arz eden birçok çekimi var. Ayrıca dans ve oyunculukla ilgileniyor.

Presley de zaman zaman dergilerde modellik yapıyor ve Vague dergisinin de aralarında bulunduğu bazı dergilerin çekimlerine kardeşiyle birlikte katılıyorlar. Fotoğraf çekmekten çok büyük keyif alıyor.

Rafferty ve Iris Law (Jude Law ve Sadie Frost'un çocukları)

Jude Law'un büyük çocukları 18 yaşındaki Rafferty ve 15 yaşındaki Iris de modellik kariyerlerine ilk adımlarını attılar.

Frances Bean Cobain (Kurt Cobain ve Courtney Love’ın kızları)

90'lı yılların en ünlü çiftlerinden birinin 24 yaşındaki kızları da resim ve sanat ile ilgileniyor. 2013 yılında ilk sergisini açtı. O zamana kadar da başarısız bir evlilik yüzünden çok zor zamanlar geçirdi. Şimdi ise çok daha sakin bir hayat sürdürüyor.

Lourdes Maria Ciccone Leon (Madonna ve Carlos Leon’un kızları)

19 yaşındaki asi Lourdes, annesinin tıpa tıp aynısı! Düşündüklerini söylemekten asla tereddüt etmiyor ve kamunun ilgisini çekmeye bayılıyor. 14 yaşında, annesi ile birlikte, tasarımını kendi üstlendiği bir kıyafet koleksiyonu hazırladılar. Bir yıldız olma konusunda iyice heveslenmişti ki, ailesi bu fikre karşı çıktı.

Lily-Rose Melody Depp (Johnny Depp ve Vanessa Paradis'in kızları)

16 yaşındaki Lily-Rose, Chanel'in resmi yüzü olduğunda birçok insanın ilgisini çekti. Ayrıca oyunculukta kariyer yapma konusuna odaklanmış durumda. Son zamanlarda, Natalie Portman ile beraber "Planetarium" adlı filmde rol aldı.

Ireland Baldwin (Alec Baldwin ve Kim Basinger’ın kızları)

Ireland, annesinin ve babasının hem karizmasını hem de görünüşünü almış. 20 yaşındaki Ireland'ın popülerliği yıllar geçtikçe artıyor. Modellik anlaşmaları imzalamakla, reklamlarda rol almakla ve filmlerde sahne almakla meşgul.

Patrick ve Katherine Schwarzenegger (Arnold Schwarzenegger ve Maria Shriver'ın çocukları)

Arnie'nin bütün çocukları bir kenara, en çok üne sahip olan çocuğu Patrick. Henüz 22 yaşındayken kıyafetler tasarlamayı, modelliği, oyunculuğu denedi. Miley Cyrus ile olan ilişkisinden bahsetmiyoruz bile. Kız kardeşi Katherine ise tam tersine sakin bir yaşam tercih ediyor. Üniversite öğrencisi olan Katherine blog yazıyor, kitap okumaktan hoşlanıyor.

Brooklyn ve Romeo Beckham (David ve Victoria Beckham)

Beckham ailesinin herhangi bir ferdinin modellik sektöründen uzak durması imkansız gibi görünüyor. 17 yaşındaki Brooklyn ve 14 yaşındaki Romeo, dünyaca ünlü moda evlerinin reklamlarında rol alıyorlar. Brooklyn ayrıca spor yapmaktan ve fotoğrafçılıktan hoşlanıyor.

Willow ve Jaden Smith (Jada Pinkett Smith ve Will Smith)

Smith ailesinin bu dünya tatlısı çocukları da şov dünyasından uzak değil. 15 yaşındaki Willow müzikten, danstan, oyunculuktan hoşlanıyor, bazen de modellik yapıyor. 17 yaşındaki Jaden ise şarkıcı, dansçı ve aralarında babasının ve Keanu Reeves gibi ünlü isimlerin de bulunduğu insanlarla beraber çalışarak oyunculuk kariyerinde ilerliyor.

Sophia, Sistine, ve Scarlet Stallone (Sylvester Stallone ve Jennifer Flavin'in çocukları)

Geçen yıl Stallone'nin çekici kızları, babalarıyla beraber kırmızı halıda göründüklerinde sansasyon yarattılar. En büyükleri 20 yaşındaki Sophie ve 18 yaşındaki Sistine modellik dünyasına yıldırım gibi girdiler. Sophia ayrıca oyunculuk kariyerine odaklanmış durumda ve bunun için çok fazla çaba harcıyor. Bunların yanı sıra üniversite eğitimini tamamlıyor. Sistine ise dünyaca ünlü bir modellik ajansıyla bir anlaşmayı sağlama aldı.

Kristopher Van Varenberg ve Bianca Bree (Jean-Claude Van Damme ve Gladys Portugues'nin çocukları )

Ünlü oyuncu, çocuklarının oyunculuk kariyerlerine yardımcı olduğunu kabul ediyor. Hem Kristopher hem de Bianca, oyunculuk konusunda babalarından bir şeyler öğrendiler. Bianca, at biniciliği ile koyulduğu yola dövüş sanatları ile devam etse de Van Damme için mükemmel evlat!

Prince Michael ve Paris-Michael Katherine Jackson (Michael Jackson ve Debbie Row'un çocukları)

Müzik dünyasının unutulmaz isminin çocuklarının birbirinden ayrı dünyalarda yaşadıklarını söylemek yanlış olmaz. 18 yaşındaki Paris, erkek arkadaşı ile birlikte samimi fotoğraf çekimlerinde yer alıyor, görünüşünde sürekli farklı bir şeyler deniyor ve kötü alışkanlıklarının üstesinden gelmeye çalışıyor. Kardeşi Prince ise davranışlarında daha ölçülü. Kariyerine yapımcı ve film yönetmeni olarak devam ediyor.

Gabriel-Kane (Daniel Day-Lewis ve Isabelle Adjani)

20 yaşındaki Gabriel-Kane, 3 farklı alanda Oscar ödülü kazanan Daniel Day-Lewis 'ın en büyük oğlu. Dünyaca ünlü bir modellik ajansıyla anlaşması var ve fotoğrafı kuşe kağıt dergilerde basılıyor. Ayrıca müziğe çok büyük bir ilgisi var.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
esma-ozkan1

Madonna , Johnny Depp ve Micheal Jackson hariç diğerlerinin çocukları gayet güzel ve yakışıklı bence :)

sifresini-unutan-davinci

Michael'ın cocuklarinin neden beyaz oldugunu merak edenler; Michael’ın üç çocuğu vardır. Prince, Paris ve Blanket. Prince ve Paris’in annesi birdir, Blanket’in ise farklı biridir. Prince ve Paris’in annesi sarışın beyaz tenlidir. Blanket’in annesi ise siyahidir. Dolayısı ile Michael’ın iki çocuğunun beyaz tenli olması da gayet normaldir. Blanket ise siyahidir.Konuyla ilgili detayli bilgi okumak isteyenler icin linki de birakiyorum

mr-nobadi

Madonna'nın kızı ne kadar hoş görünüyor. Ayrıca bazıları baya baskın gen, çocuğu kopyası olmuş resmen.

humanistkus

Michael Jackson'ın çocukları için şöyle bir "iddia" var:

humanistkus

Blanket Jackson'ın M.J'nin tek biyolojik çocuğu olduğu "söyleniyor". Ne kadar doğru bilemem.

apprentice

Hepsinde armut dibine düşmüş.

Görüş Bildir