Susan Miller'dan Haftalık Burç Yorumu

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Susan Miller'dan Haftalık Burç Yorumu

Susan Miller'dan Haftalık Burç Yorumu

DEĞİŞİM ZAMANI

Yeni ayla birlikte tüm burçları önemli kararlar bekliyor. 11 ve 12 Nisan, kariyer alanı için kritik günler. Finansal konularda değişimler var. Sosyal faaliyetler ve romantizm de had safada olacak.

 • KOÇ

Verimli bir hafta

10 Nisan’daki yeni ayla birlikte iyi bir haftaya giriyorsunuz. Eğer aklınızda yeni fikirler varsa uygulamak için 11 ya da 12 Nisan’ı seçin. Bu şekilde kimse önünüzde duramaz. Yeni ayın bir diğer etkisi de aşkta olacak, gözünüzü dört açın.

 • BOĞA

Enerjinizi işe verin

Bu hafta bir projede yalnız çalışmayı tercih ederseniz, 10 Nisan’daki yeni ayın da etkisiyle çok iyi sonuçlar alacaksınız. Tüm enerjinizi yeni fikirlere vermeniz yeterli. Eğer yakın zamanda bazı psikolojik sorunlarınız olduysa artık yardım almayı düşünseniz iyi olur.

 • İKİZLER

Kilit adamlarla tanışacaksınız

Bu hafta, kendi işini yapan ya da sizden çok daha farklı alanlarda çalışan kişilerle tanışacaksınız. Tahmin etmeseniz de ileride size çok faydası olacak bu kişileri, katılacağınız etkinliklerde göreceksiniz. Ayın 12’sinde bir ödemenizle ilgili problem çıkabilir, dikkat edin!

 • YENGEÇ

Kariyer yükselişte

Bu hafta kariyerinizde beklediğiniz konuma ulaşmak için doğru zamanda doğru yerde olacaksınız. Bu, sadece maddi açıdan yükseleceğiniz değil, yeni şeyler de öğrenebileceğiniz bir pozisyon olacak. 10 Nisan’daki yeni ayla birlikte aklınızdaki yeni fikirleri anlatmaya başlayın.

 • ASLAN

Romantizm dolu günler

Uzun zamandır seyahate çıkmak istiyordunuz. 10 Nisan’daki yeni ayla birlikte bu planınıza uygulayabilirsiniz. Aynı dönemde romantizm de had safhada olacak. Bu arada 25 Nisan’daki dolunay tutulmasına dikkat edin, bazı konularda B planını uygulamak zorunda kalabilirsiniz.

 • BAŞAK

Yeni bütçe planı

10 Nisan’daki yeni ay, maddi konularla ilgili iyi kapılar açacak. Bu sebepten 11 Nisan’da finans danışmanınızla görüşebilir, birikim hesabı açabilir ya da gereksiz harcamaları kısmaya başlayabilirsiniz. 12 Nisan’da Pluto’nun gerilemesiyle aşık olduğunuz kişiyle ilgili fikirleriniz değişebilir.

 • TERAZİ

Önemli kararlar

Bu hafta yeni birleşmeler söz konusu. Bu ya nişan, evlilik ya da yeni bir iş ortağıyla ilgili olabilir. Her şey 10 Nisan’daki yeni ayı takip eden 10 gün içinde olacak, dikkat edin. 12 Nisan’da Plüto’nun gerilemesiyle bazı önemli kararlar almanız gerekebilir, çevrenizdekilerin tavsiyelerini dinleyin.

 • AKREP

İş patlaması var

10 Nisan’daki yeni ayla birlikte yeni projeler yolda. Her ne kadar bu uğraşınız yeni başlamış gibi görünse de, beklemediğiniz kadar hızlı gelişmeler olacak. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, iş patlaması yaşayacağınızı söyleyebilirim. Ama bu arada yoğun çalışma sırasında sağlığınızı ihmal etmeyin.

 • YAY

Aşk kapıda

Bu hafta sizin için ‘romantizm’ demek. Bilgisayarın başından kalkın ve kararlı bir şekilde yeni biriyle tanışmak için ilk adımı atın. Eğer yalnızsanız, 10 Nisan’daki yeni ay aşk için sizin tarafınızda olacak ama sadece siz bunun uğraşır ve izin verirseniz.

 • OĞLAK

Evde değişiklikler olacak

Uzun zamandır evle ilgili problemler yaşıyordunuz. Önümüzdeki dönemde işlerin istediğiniz gitmesi için şansınız açık olacak. Özellikle 11-13 Nisan tarihleri arası, bunun için çok uygun. Hatta beklemediğiniz dekorasyon değişiklikleri bile yapabilirsiniz.

 • KOVA

Kısa seyahatler yolda

Rutin hayatınızdan çok sıkıldınız. Bu hafta her şeyi değiştirmek için çok uygun. 10 Nisan’daki yeni ayla birlikte aklınızdaki görüşmeleri, anlaşmaları yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bugün ya da yarın, kısa seyahatler yapmak isteyebilirsiniz. Hiç görmediğiniz bir yeri tercih edin.

 • BALIK
Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkEvlilikSusan MillerTercihaşkgünlük burç yorumları
Görüş Bildir