Susan Miller'dan Ekim Ayı Burç Yorumları

 > -

Susan Miller'dan Ekim Ayı Burç Yorumları

Susan Miller'dan Ekim Ayı Burç Yorumları

Ekim ayının 2.haftasından sonraya kadar biraz isteksiz olabilirsiniz sevgili Koçlar. Sakin başlayan ve gün içinde yapmak istediklerinize yeteri kadar konsantrasyon sağlayamadığınız gününüz öğleden sonra hareketlenmeye başlayacak önce dinleyin ve sonra karar verin. Size, önemli bilgiler vermeye çalışan kişiler var çevrenizde. Yeni işler kapınızda. . İnternete takılın. Dışa dönün. İçimizden gelen radikal projeleri uygulamak isterken, özellikle ayın ilk yarısı bürokrasi, formalite, prosedürler, kurallar bizi paçamızdan çekiştirebilir. Hukukçuların ve danışmanların sesini dinlemeliyiz. Eğer kuruntuları bırakıp, iletişime geçersek, işler kısa zamanda rahatlayacaktır

Yine Venüs para evimizde hareket etmeye başlayacak ama Satürn den olumsuz açılarla etkileniyor, Bir kaç ay boyunca paraya dayalı işlerimizde, ülkece ticari hayatımızda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar oluşabilir. Borsada yatırım yapanlar dikkatli olmalılar.Ekim ayında ise tamamlanmamış, yarım kalmış işler yeniden gündeme gelebilir. Ulaşım ve havacılık, demir sektörü, kuyumculuk, sporcular, kendi işini yapanlar, yeni iş geliştirme faaliyetleri, hız ile bağlantılı tüm konularda, girişimlerden olumlu sonuçlar alabiliriz.

Dolunay transit Uranüs ile birleşiyor ve Uranüs Plüton karesini tetikliyor. Bu oluşan dolunay, kadersel alanda beklenmedik duygusal oluşumları ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Dolunay sonuçlanmaları getireceği için bazı kavramlarda bitişler görebiliriz.; idrak zamanı…Sevgili Koçlar… Yangından önceki son çıkış diyebiliriz…

Bu ay, maddi konularda sabah saatlerinde önemli kararlar almamaya çalışın sevgili Boğalar… İhtiyaç ve beklentileriniz yüksek, bu yüzden mantığınızı devreye sokmalısınız. Özel hayatınızdaki ve ailenizdeki değişimler, kariyerinize de yansıyor olabilir. Yine Mars ve Satürn kavuşumu, iş hayatınızda temponuzu gösteriyor. Büyük kariyer planınız değişmese de, herkesin altından kalkamayacağı, önemli bir projenin içindesiniz. Bu nedenle bayram sonrası, ekibinizi yapılandırmanız, iş bölümünü doğru yapmanız ve detaylara girmeniz gerekiyor.

Ofiste minik estetik değişiklikler, enerjinizi yükseltecektir. Bir işiniz olsa da olmasa da bu ayda itibaren, önümüzdeki aylarda maddi birikimleriniz, tahmininizin üzerinde artıyor. Maddi kaynağın nereden geleceği belli olmaz. Prim, ödül, komisyon gibi araçlarla paranıza para katabilirsiniz. Birden fazla projeden, işten ve şirketten para kazanma fırsatınız var. Gelecekte size kazanç olarak dönebilecek yeteneklerinize yatırım yapmanın tam zamanıdır.

Özellikle konuşma ve yazma üzerine olan becerilerinizi artırmaya bakın. Yine Eylül ayının son günleri size önemli avantajlar getirirken, 28 Eylülde büyük harika bir anlaşma yapabilirsiniz. . Bazı Boğa’lar için yeni işleri öğrenme ve geliştirme dönemleri ön plana çıkarken, Üniversite, medya internet teknolojileri ve turizm, emlak gibi alanlarda büyümeniz daha hızlı olacaktır. Hele 10 Mayıs haftası doğdu iseniz bu neredeyse kesin gibi Emin olun doğru zamanda doğru yerdesiniz.

Bu ay rahat ve kafanıza göre hareket etmeniz ön planda sevgili İkizler. Şu sıralar fazlasıyla sabırsız olabilirsiniz. Özellikle bu ay , en büyük şansları aşk ve evlilik hayatında görünüyor Problemlerin azalması, kronik sağlık sorunlarında iyileşme, aşk ve sevgi ilişkilerinde yeni tanışmalar ve keyif sizinle olacak. Bazılarınız bayram sonrası, parasal kaynaklarını arttırırken bazılarınız medya, radyo televizyon ile ilgili çalışmalarda başarı kazanırken, bazılarımız da bekledikleri aşk ile karşılaşacaklar.

Astroloji’de her zaman bulunmayacak derecede önemli bir dönemin içindesiniz. Yukarıda söylediğim gibi önümüzdeki ay çok etkili olmak üzere, Aralık ayına kadar güzel günler yaşayacaksınız. İşin sırrı keyifle emeği birleştirmekte yatıyor sevgili İkizler... Yalnızca iş ortaklıklarınız, işi yapış şekliniz gibi konularda değişimlere sebebiyet verirken, Mayıs sonu, 27 Mayıs, 9 Haziran arasında doğmuş olan İkizler burçlarını daha güzel bir dönem bekliyor. Bu dönemde, yapacağınız yatırımların geri dönüşü size çok çok büyük olacaktır. Yine içinde olmaktan bir süredir rahatsız olduğunuz ortamları bu ay terk etmeniz sizi rahatlatacaktır. Grup ve iş dostlarından bazıları ile bu ay, sonu yolları ayırabilirsiniz. Bu alanda girişilecek her tür oluşum, olumlu olarak size dönecektir.

Ekim ayına özel hayatınız ya da ortaklı işleriniz devrede olarak başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Özel yaşantınızda karşı taraftan çok şey bekliyorsunuz ve bu Pazartesi, ilişkinize güvensiz ve kuşkuyla yaklaşabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Aslında siz kendinizi sorumluluklarınıza karşı yetersiz hissedeceksiniz. Ortaklaşa para konularınız veya bütçe planlamalarınız devrede olacak, evinize dair önemli bir görüşme, konuşma devreye girebilir.
Arsa, emlak, alım, satım işlerinizden fayda sağlayabilirsiniz. Yine bu ay uzaklardan alacağınız bir haber üzerinizde stres yaşayabilirsiniz. Ya da ortaya çıkacak bir seyahat, bire bir görüşmelerinizi, randevu veya işlerinizi sıkıntıya sokabilir. Her durumda iyi organize olmaya özen gösterin. Merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak.

Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve güçlü iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif ve keyifli bir 2 hafta olacak. Ekim sonu, göz önünde olacak dört koldan çekiştirildiğinizi hissedebilirsiniz. En iyisi eve döndüğünüzde sorunları kapıda bırakın, ılık bir duş yapıp dinlenin...

Mucizeler için hazır olun sevgili Aslanlar… Dostlarınızdan alacağınız bilgi ve destek önemli adımlar atmanızı sağlayacak. Günleri iyi kullanın ve sosyal davetleri kaçırmayın. Birden fazla teklif alabilir, mesleki ideallerinize yönelik yeni ve önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeniay, bu ay içinde kazancınızın da artacağını vurguluyor. Yeteneklerinize yatırım yaptığınızda, paraya dönüşebilirler. Yine üzerinizdeki ışıklar başarılarınızı aydınlatırken, endişe ve korkularınızı da ortaya çıkarıyor. En iyisi kendinize yakışmayan bu taraflarınızı fark edip uzaklaştırın.

Yolunuzdan eminseniz, kafası karışık kişilere pek zaman ayırmayın ve kendiişlerinize odaklanın. Fırsatlar arka arkaya geliyor. Enerjinizi yüksek tutun ve başkalarının olumsuz yayınlarından etkilenmeyin. 14 Ekim sonrası, sizin kadersel alanınızda ve, kariyerinizi temsil eden bölgede hareketlilik yaşanacak Bu etkiler altında kimileriniz yeni bir eve taşınmak, satın almak ve hayatınızı yönlendirmek istersiniz fakat kontrat konularında bazı terslikler, gecikmeler oluşabilir.

Kimileriniz evliliğinizdeki sorunlar nedeniyle kendinizi yuvanızda mutsuz hissediyor olabilirsiniz. Bazılarınız ise ailenizin baskısı nedeniyle mutlu olduğu ilişkisini yaşamakta zorlanıyor olabilir.? Bütün bunların enerjiler nedeniyle olduğunun bilincinde hareket etmenizi, sakin yaklaşımlarda bulunmanızı, sonradan pişman olacağınız eylemlerden uzak durmanızı…

Burcunuzda gerçekleşen yeniay, güzel bir ay içinde olduğunuzu söylüyor. Büyük beklentilere girmeyin, ancak küçük kıpırtıların büyük projeler dönüşebileceğini bilin. Yapmanız gereken şey, iyi koku almak ve çalışmaktan kaçmamak. Maddi birikimlerinizi başkaları ile ortak şekilde değerlendirmek için bu ay planlar yapabilirsiniz. Kesin kararınızı vermek için, ayın ikinci yarısını bekleyin. Burcunuzda senede bir kez oluşan yeniay, tüm yeni girişimlerinizi tam iki hafta boyunca destekleyecek.

Neye başlamak istiyorsanız bu aydan itibaren harekete geçebilirsiniz. Kariyerinizde çok büyük beklentiler içinde olma eğilimindesiniz. Devlet gibi büyük bir kurumdan veya otorite figürlerinden yaklaşık beş aydır beklediğiniz haberler bu ay yakınlarında gelebilir. Yine Yönetici, işveren gibi yüksek bir konumdaki birine gizli hayranlığınız veya gizli duygularınız olabilir. Ancak gizlilik ekim ayı başında açığa çıkabilir. Para konuları ise sizi sıkıştırmaya devam edecek.

Kendinizi yetersi hissetmeniz mümkün. Gereğinden fazla kafanıza takıyorsunuz. Sevdiğiniz insan tarafından destekleneceksiniz. Özel yaşantınızda birkaç gün sevdiğiniz insanla didişmeleri, alınganlıkları ve stresleri hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem kendinize dönük bir dönem içinde olduğunuzdan, karşı tarafın sizi baskıladığını, sıktığını veya üzerinize çok fazla geldiğini düşünebilirsiniz. İşiniz sonlanabilir…

Burcunuzdan geçen Merkür iş dünyasını yakından ilgilendiriyor bilgilerinizi açığa çıkarmanız için size destek olacak. Yeniden yapılanma için uygun bir dönem Güneşin Terazi burcuna geçmesi ile birlikte Sonbahar Dönencesi de başlayacak 6 aylık dönemde teraziler ülkemizin dış politikada ve dünyada önemli rol aynada bilirler Bunun yanı sıra Satürn 8. evde ekonomik zorlanmalar, dış borçlar, krediler, faizler vb. konulardaki sıkıntıları temsil ediyor. Yalnız kalıp düşünmek ve hesap yapmak iyi gelecek.

Yine Son beş aydır ev, mülk ve babanızla ilgili sürüncemede kalan bir durum varsa, aniden haberler alabilir ve bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Ev hayatınız ve babayla ilişkiniz geri dönülemez biçimde değişiyor. Ailevi konularda pişmanlıklarınız devrede olabilir...

Aşk ise yurtdışı, seyahatler, medya ve üniversite ortamlarıyla bağlantılı olacak. sizi şaşırtabilir, hatta şok edebilir, Dönem içinde sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek sevgili teraziler. Görünmeyen şeylerin ardındaki gerçekler açığa çıkacak, en azından rahatlayacaksınız.

Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak. Yine İşinizle ilgili bir sorun veya probleme bu tarihte dikkat edin.

Sevgili Akrepler... Üstlerinizden, astlarınızdan ve iş yaptığınız kişilerden destek gördüğünüz bir aya giriyorsunuz. Şimdi yapmanız gereken, işyerinde insanların arasındaki tansiyonu körüklemeyip söndürmek. Ateşli tartışmaları sakinleştirmek, el yakan konuları ötelemek size düşüyor. Yakın duygusal beraberlikler, tutku, iş ve mücadele içeren konuların öne çıkması muhtemel. Dışarıdan bakıldığında son derece iyi bir konumda olsanız da, aslında siz bambaşka yerlerde bambaşka işler yapmak isteyebilirsiniz.

İçinize dönüp su soruyu sorun: Hayatımdan uzaklaştırmak istediğim şeyler ne? Ancak harekete geçmeden önce, bir zihin haritası oluşturun. Atacağınız adımlar, önünüzdeki bir yılı şekillendirecek.21 Ekim sonrası sonrasında iklimin daha ılıman olduğunu bilerek plan yapın. Yeniay büyük bir hayalinizi gerçekleştirmek için harekete geçebileceğiniz uygun zemini oluşturacak. Aynı zamanda nisan ayından beri gerilediğinden enerjisi düşük olan ve sizi yeterince desteklemeyen yöneticiniz Pluto da düzeldiğinden hayatınızın hemen her alanı büyük bir ivme kazanacak. Artık ileriye dönük adımlar atabilir ve gelişme kaydedebilirsiniz. Maddi konularda fırsatların bol olacağı bir dönem sizi bekliyor.

Kariyer alanınızda oluşan yeniay, yeni görevleri de beraberinde getirecek. Güzel destekler sizi bekliyor. Arkadaşlarınızın devreye girmesiyle, istediğiniz, düşündüğünüz veya konuştuğunuz bir iş devreye girebilir. Yine Bu aydan itibaren şekillenmeye başlayan projeler, birkaç hafta içinde sizi bambaşka ortamların içine sokabilir. İş değişikliği düşünüyorsanız, bu ay mutlaka birkaç yere özgeçmişinizi gönderin. İş bağlantıları kurun, dışarıdaki arkadaşlarınızda öğle yemekleri organize edin. Ofiste çalışma değil, dış dünyada olma zamanı şimdi.

8 Ekim tarihinden sonra mucizevî fırsatlar var, dışa dönük olun. Yine kariyerinizde yeni bir başlangıç veya atılım yapmanız için ay boyunca güçlü enerjiler yayacak. Ortaklıklarda şanslısınız. Ancak partneriniz gereksiz riskler almanıza neden olabilir. Geliriniz ise değişim sürecinde ve maddi krizler yaşıyor olabilirsiniz. Bu ay da pek kolay geçmeyebilir. Para konuları güç savaşlarına ve kişilik çatışmalarına dönüşebilir, sonucunda kendinizi dört bir yandan kuşatma altında kalmış gibi hissedebilirsiniz.

Hem ev ve ailevi, hem kariyer, hem de ortaklıklarla ilgili baskı hissedebilir ve bunabilirsiniz Yine Partneriniz yani eşiniz veya ortağınız ya da bir rakibiniz sizi sıkıştıracak. İletişim halinde olacağınız kişilerin sizi aşağıya çekmesine izin vermemeye çalışın. Ay sonu, olumlu enerjileri arkanıza alarak, yeni hayatınızın kapılarını aralamaya gönüllü olunuz. Ne yapsanız ve ne giyseniz size oldukça yakışabilir.

Sevgili Yaylar, Ekim ayının ilk yarısında, sosyal aktiviteler içerisinde yer alabilir, toplum içinde kendinizi daha görünür hale getirebilirsiniz. Yeni çevrelere girebilir, geniş çevrelerle yeni ilişkiler kurabilir, bu konuda önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Büyütebileceğiniz dostluklara adım atabilirsiniz. Grup aktiviteleri ve organizasyonlarda yer almak keyfinizi arttıracak. Ekim ayının ilk yarısı girişimleriniz açısından daha olumlu etkiler taşıyor. Bu yüzden harekete geçmek için bu dönemi tercih etmelisiniz.

Ayın ikinci yarısında, içinize dönebilir, kendinizi yalnız ve karamsar hissedebilirsiniz. Veya kontrol dışı olaylar yüzünden kuruntu ve endişeler içine girebilir, kendinizi kurban psikolojisi içinde bulabilirsiniz. Bu dönemde, sağlığınıza dikkat etmeli ve dikkatinizi farklı konulara yöneltmelisiniz. Yardım organizasyonları, yardım kuruluşları içinde yer almak içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum için bir alternatif olabilir. Yine bu süreçte geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirebilir, bunlarla ilgili altyapı hazırlıklarına girişebilirsiniz. Bu dönemde çok fazla derinleşmemeye özen gösterin.

Sevgili Kovalar, Ekim ayının ilk yarısında, seyahatler ve yurt dışı bağlantılı konulara yoğunlaşabilirsiniz. Uzaklardan gelen haberler heyecan uyandırabilir. Yaşanan olaylar, çıkılan seyahatler, eğitiminizi ilgilendiren konularda yeni başlangıçlar için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Veya sadece ruhsal ve kişisel gelişiminiz için gereken bir eğitime katılmaya karar verebilirsiniz.

Ayın ikinci yarısında, işinize ve kariyerinize yoğunlaşacağınız bir süreç yaşayacaksınız. İş hayatında oldukça hareketli olabilir ve çalışmalarınızın sonucunu alabilirsiniz. Yine bu süreçte ortaklaşa işler yapmak, başkalarını organize etmek veya yönlendirmek durumunda kalabilirsiniz. Sizi rakiplerinizle karşı karşıya bırakan ve mücadele etmenizi gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu arada dikkatinizi yükseltin ve gergin, tartışmacı tavırlardan uzak kalmaya çalışın.

  • Balik Burcu Ekim 2012 Yorumu

Sevgili Balıklar, Ekim ayının ilk yarısında, başkalarından beklediğiniz destekler, borçlar, alacaklar, hisseli gelirleriniz ve maddi kaynaklarınızla ilgili konular sizi daha fazla meşgul edecek. Bu günlerde kişisel gelirlerinizi arttırmaya yönelik çabalar içinde olsanız da bunu tek başına yapmakta zorlanacaksınız. Özellikle maddi konularda ortaklaşa çalışmalar içine girebilir veya başkaları için çalışabilirsiniz. Projelerinizle ilgili harekete geçmeden önce güvendiğiniz kişilere danışmalısınız.

Ekim ayının ikinci yarısında, akademik eğitim, felsefe, yabancılar ve yabancı ülkeler, seyahatler gibi konular hareketleniyor. Bu ayın sonuna kadar kişisel ve ruhsal gelişiminize çok daha fazla önem verebilir, yurt dışı bağlantılı kişilerle çok olumlu ilişkiler içine girebilir, pek çok kişiyle tanışabilir ve pek çok yolculuk yapabilirsiniz. Böylece kendinizi birçok yönden geliştirme imkânı bulabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Akrep BurcuAşkAslan BurcuBaşak BurcuBoğa BurcuEvlilikİkizler BurcuKoç BurcuKova BurcuOğlak BurcuSusan MillerTerazi BurcuTercihYay BurcuYengeç Burcuaşkastrolojiburç
Görüş Bildir