Survivor Yarışmacıları Aslında Hangi Devletleri Temsil Ediyor?

 > -
Abone ol

Survivor Yarışmacılarının Aslında Temsil Ettikleri Devletler

Drjurinio nickli Ekşi Sözlük yazarının Survivor All Star başlığındaki entrysinden derlenmiştir.

Turabi: ABD

Kimse sevmiyor ama güçlü diye herkes çevresinde. Herkesi yavaş yavaş da kendine benzetti. Çok zora gelince asarım, kırarım, ama sıkışınca ben sorun istemiyorum. Agresif, içten pazarlıklı ve yine de etkili.

Hilmicem: İngiltere

ABD'nin kankası. ABD zıpla diyince ne kadar yükseğe diye soruyor. Ne yapılırsa yapılsın hep arkasında, peşinde ABD'nin. Bir zamanlar kendisi de dünyaya hükmetmiş yarışma kazanmış, hala potansiyeli var ama sorsak en büyük potansiyel ABD kankamda der.

Bozok: İsrail

Kendi içinde bir şeyler yapmaya çalışan, yaşı bizden büyük ama sesi çok çıkan kişi. Bir one minute diyeni bile yok. Üçlü birlikte, onlardan çok ayrıymış gibi duruyor ama direkt her davranışında beraber. Yarış kazansa da kaybetse de böğürme bombası atıp kafa s*kiyor.

Hasan: Rusya

Üçlü itifakın direkt düşmanı. Sessiz, sakin, ama yeri gelince tek tek hepsinin karşısına dikiliyor. Tip olarak da benziyor zaten, çevresindekilerin güvensizliği nedeniyle çoğu zaman ben tek siz hepiniz şeklinde.

Begüm: Ukrayna

Tarihsel olarak Rusya'nın yanında ama karşı güçlenince oraya da bir yakınlaşma isteği var. Çok pragmatist bundan dolayı bir oraya bir buraya oynaması başını belaya sokabilir. Ben güçlüyüm havalarında ama Rusya ya da ABD gelince sesi kesiliyor.

Hakan: Almanya

Kimsenin güvenmediği, kimsenin sevmediği, geçmişin izinden kurtulamayan kişi. Oysa çalışıyor adam, kendi bölgesinde ki en üretken bu ama yok ismi bir kere çıkmış 9'a inmez 8'e. ABD omzunu bombalamis ama bu ona yanaşmaya çalışıyor, İsrail ile patates savaşı yapmışlar.

Anıl: Fransa

Almanya'dan hiç haz etmeyen ülke. Onun gölgesinde kalmaktan rahatsız. Sürekli bir konuşma isteği, sürekli bir diğer devletlere laf sokma ama üretim ve kalite olarak diğerlerinin altında kalıyor. Sonuç olarak o da laikliği bir köşeye atıp dine sarılmaya başlamış. En önemli argümanı ben bu bacağı sizin özgürlüğünüz için verdim.

RIO MRV: Çin

Piyasanın kendi klasmanında en güçlü devleti belki de ama kime neye yaklaşacağını tam olarak bilmiyor, bir de ülkesindeki tatlı krizinden dolayı kafayı yemiş durumda. Tarihsel olarak Japonya ile sorunlu. Sınır komşusu Rusya'ya mesafeli. Kendi grubundan birisi gidince pirinç tarlaları yanmış gibi ağlıyor. Garip bir ülke.

Serenay: Japonya

Yavaş yavaş gücünü kaybeden bir ülke. Çin ile tarihten kalma sorunları var, ama gücü yetmiyor. Kafayı ataları ile bozmuş, özellikle anne tarafından ataları için sürekli ağlıyor. İmparatorum için lafını kullanmaktan da çekinmiyor. Almanya ile dost ve müttefik.

Doğukan: İsviçre

Tarafsız olmak için kendini yırtan ülke. Ama ne yaparsa yapsın olmuyor, Fransa ile dil, Türkiye ile üslup sorunları var. Çin'leyse kanı uyuşmadı, mecburen komşusu Almanya yanında ama kimseyle de ciddi derdi yok aslında. Küçücük boyu ve nüfusu ile çabalıyor, bir şeyler yapıyor, kendisine yakın olanları konfor içinde yaşatıyor ama çoğu tarafından İsviçre ya diye görmezden geliniyor.

Bu savaşta kimi destekliyorsunuz?

ABD
İngiltere
İsrail
Rusya
Ukrayna
Almanya
Fransa
Çin
Japonya
İsviçre
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozgur-dagli

Tek nefret ettiğim yarışmacı merve aydın tipi bile adamın kinini kazanmaya yetiyo

mrym_khrmn

En çok Doğukan desteklenmiş ama sms sıralamalarında sonlarda olan da Doğukan.Bu tersde bir işlik var :)

beyzabjk44

Serenaya bittim ''Kafayı ataları ile bozmuş, özellikle anne tarafından ataları için sürekli ağlıyor. İmparatorum için lafını kullanmaktan da çekinmiyor. Almanya ile dost ve müttefik.'' kısmı :ADSADADA

Gizli Kullanıcı

Serenay favorim

beyzabjk44

hıhı..of Allah'ım..

Gizli Kullanıcı

harika olmuş çini destekliyorum :)

beyzabjk44

Yeaahh Çin Fransa dostluğu :D

Görüş Bildir