Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Survivor'ın En Çok Sevilen 12 Yarışmacısı

Anasayfa > Goygoy

En sevilen, en çok oy alan yarışmacıları bir araya getirdik. Umarım beğenirsiniz....

1. Nihat Altınkaya

1. Nihat Altınkaya

Seyircilerin oyuyla 2012 şampiyonu Nihat Altınkaya en sevilen yarışmacılardan biri şüphesiz. Survivor All Star'a katılması en çok istenen yarışmacılardan biriydi, ama bazı sebeplerden ötürü katılmadı.

2. Turabi Çamkıran

2. Turabi Çamkıran

En sevilen yarışmacılardan biri Turabi Çamkıran'dır. Çünkü 2014-2015 sezonlarında seyircinin oylarıyla şampiyon olmuştur ve 2 Defa üst üste şampiyon olan tek yarışmacıdır.

3. Taner Tolga Tarlacı

3. Taner Tolga Tarlacı

Çılgınlığıyla, komikliğiyle Survivor yarışmasına renk getiren Taner Tolga Tarlacı, Survivor 2011 de 3. olmuştur. Acun Ilıcalı ile bazı problemleri olduğundan Survivor All Star kadrosuna katılamamıştı.

4. Hilmi Cem İntepe

4. Hilmi Cem İntepe

Survivor'daki başarısıyla, efendiliğiyle, dostluğuyla takdir gören 2013 senesinin şampiyonu Hilmi Cem İntepe'ye listemde yer vermemek olmazdı. Ayrıca Survivor All Star'dan 3.lük derecesiyle ayrıldı.

5. Murat Ceylan

5. Murat Ceylan

Efendiliğiyle, duruşuyla 2013 senesine damga vuran Murat Ceylan, 2013 senesinde yarışmadan 4.lük ile ayrılmıştır. All Star'a yine katılması çok istendi ama müzik kariyeriyle uğraştığı için katılmadı.

6. Gökhan Keser

6. Gökhan Keser

Survivor 2014 finalisti, All Star'a katılması izleyiciler tarafından istenmişti fakat katılmadı.

7. Hakan Hatipoglu

7. Hakan Hatipoglu

2010 senesinde derecesi 10.luk olsa da 2010 senesinde en çok beğenilen yarışmacıydı. Elendiğinde çok büyük bir reyting kaybı olmuştur, elenmesinin ardından büyük tepki gören Acun Ilıcalı, Survivor 2010'dan sonra sms oylamasını getirmiştir. Survivor All Star'da derecesi 6.lık idi.

8. Hasan Yalnızoğlu

8. Hasan Yalnızoğlu

Efendi duruşuyla Survivor'a damga vuran yarışmacı, 2012 Senesinde finalist olmuştur. Survivor All Star'da ise birçok kez birinci olmuş ancak yarışmadan 5.lik ile ayrılmıştır.

9. Merve Aydın

9. Merve Aydın

Hırsıyla ve başarısıyla Survivor yarışmasında dikkat çeken Merve Aydın, 2014 senesinde yarışmadan 3.lük ile ayrılmıştır. Survivor All Star'da ise finalist olmuştur.

10. Doğukan Manço

10. Doğukan Manço

Seyircilerin en takdir ettiği yarışmacılardan biriydi. 2013'te finalist olmuş, Survivor All Star'da ise 7.likle ayrılmıştır.

11. Serenay Aktaş

11. Serenay Aktaş

Fanlarının çok fazla olduğu bir survivor yarışmacısı. En çok sevilenlerden biri. Survivor 2014'de yarışmadan 9.luk'la ayrıldı. Survivor All Star'da ise derecesi 8.lik idi.

12. Ümit Karan

12. Ümit Karan

Survivor'da en cana yakın isimlerden biri şüphesiz Ümit Karan'dır. Survivor All Star'a katılmasını çok istediğimiz ama katılamayan biri de Ümit Karan'dı. Survivor 2013'ü 3.lük derecesiyle bitirdi.

BONUS:Hayim Kohen

BONUS:Hayim Kohen

Hayim düştü desek tanırsınız heralde :) Survivor tarihinin en çok düşen insanı Hayim Kohen. 2012'de yarışmadan 5.lik ile ayrılmıştır. Survivor All Star'a çağrılmadı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
43
32
24
12
11
8
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Zeynep Tuncel

fovorim hasan ama gitmişsiniz adamın en tip fotosunu koymuşsunuz

zender-one

hakan ve merveyi desteklesemde hasanın resmine çok güldüm adamın o kadar havalı resmi var en b*ktan resmi koymuşsunuz :D

Ezgi Can

"Daçmin goşş" Taner Tolga Tarlacı tabii ki :D