Sürekli Bayıldığı İçin Eşini Kendi Elleriyle Sahte Hocanın Evine Gönderen Adamın Bi' Garip Hikayesi

349PAYLAŞIM

Oy başımıza taş yağacak!

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=IUA7mjLW...

Reyhan ve Tayfun isimli anne/baba kızları Esengül için Esra Erol'dan yardım istedi. Ailenin anlattıkları hem program ekibinin hem de bizlerin aklını küçük çaplı karıştırdı.

Ailenin anlattıklarına göre, sürekli bayılan kızları Esengül Demirdöven'i 7 yıldır evli olduğu kocası Soner Demirdöven sahte hoca Ömer Özer'e okuması için götürmüş.

Bu sahte hoca Ömer de Esengül ve Soner'e, boşanmaları gerektiğini ve boşandıktan sonra Esengül'ü yanına göndermesi gerektiğini söylemiş.

Ardından da hocayı dinleyen bu çiftimiz anlaşmalı olarak boşanmış ve Soner de Esengül'ü Ömer'in yanına kendi elleriyle göndermiş. O günden sonra da Esengül geri dönmemiş. Tabii ailenin anlattıkları bu şekilde. Onlara da Soner anlatmış bunları.

Bu arada Soner ortada yok. Telefonları da kapalıymış. Hem aile hem de program ekibi bir türlü ulaşamadı.

Bu iddiaların ardından yayına bağlanan Ömer Özer de Esengül'ün yanında olduğunu kabul etti. İlişki yaşadıklarını, Esengül'ün kendisini sevdiğini söyledi. Hocalık iddialarını da kabul etmedi.

Soner ve Esengül ile sosyal medyada tanıştıklarını ve Esengül'ün sıkıntılarını anlattıklarında sadece dini yönde tavsiyeler verdiğini belirtti. Esengül'ün Soner'i sevmediğini de ekledi.

Ömer'in ardından da Esengül yayına bağlandı ve Ömer'in eşi olacağını söyledi. Ömer'le tanıştıktan bir süre sonra Soner'e geçinemedikleri için "boşanalım" dediğini anlattı.

Bu arada Ömer ve Esengül sürekli Soner'in masum olduğunu da belirtti.

Ailenin anlattığı ile Esengül ve Ömer'in anlattıkları birbirini tutmuyor. Büyük ihtimalle Ömer ve Esengül kolayca boşanma gerçekleşsin diye bu hocalık oyununu oynadı.

Bu arada canlı yayında Esengül ve Soner'in resmi olarak boşanmadığı ortaya çıktı. Bunu duyan Ömer hayatının şokunu yaşadı.

Ben gelişmeleri aşırı derecede merak ediyorum. Umarım Soner ortaya çıkar da her şeyi anlatır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
can_can

Gavatlikta yepyeni bir boyut daha gördük. Hacı günah değil mi gerdeğe kadar koysandın ne öyle otobüse bindirip göndermek? Bir kolonya bir halka tatlı ikramı falan?

kitmir-kitkit

Kısırlaştırılması gereken güruh, gerievrim güruhu.

rans

Acaba adalet için başvursak onu da bulurlar mı ?

bookworm

Hani marjinal bizdik la!

patavatsizcocuk

Amk birde netflix terbiyesiz içeriklere sahip derler asıl terbiyesizlik bu kanallara hala yaptırım yapmayan RTÜK’de !

bookworm

Ama Allah diyorlar, din diyorlar, başlarını kapatıyorlar lütfen sen de biraz anlayışlı ol :D

Görüş Bildir