Sürekli Anne Olmak İstediğini Söylüyordu... Ünlü Fenomen Selin Ciğerci İkiz Bebek Sahibi Oluyor!

2.6bPAYLAŞIM

Nasıl da heyecanlılar! Hem de ikiz bebek bekliyorlar...

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çiftini bilmeyeniniz yoktur; sosyal medyanın en çok gündem olan ikilisi diyebiliriz!

Sevgililikleri, düğünleri, evlilikleri o kadar çok konuşuldu ki... Hala da konuşulmaya devam ediyor!

Öyle ki Selin Ciğerci, her şeyini sosyal medyadan paylaşıyor; kaç para kazandığına kadar biliyoruz!

Her soruya verecek bir cevabı var... Asla saklamıyor hiçbir şeyi!

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan ile yaptığı röportajda bir kez daha görmüştük.👇

Selin Ciğerci, Armağan Çağlayan'a Tüm Samimiyetiyle Hayat Hikayesini Hem Anlattı Hem Ağladı - onedio.com
Selin Ciğerci, Armağan Çağlayan'a Tüm Samimiyetiyle Hayat Hikayesini Hem Anlattı Hem Ağladı - onedio.com

Onunla ilgili en çok merak edilen şeylerden biri de hamile kalıp, kalamayacağı...

Anne olmayı ne kadar çok istediğini bilmeyen de yoktur diye düşünüyoruz!

Ancak o, hamile kalamayacağını da her fırsatta dile getiriyor; bundan gocunmuyor.

Ve hatta geçtiğimiz günlerde Larissa Gacemer'e böyle destek vermişti.

Dün de bu 'bebek' konusuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı: Selin Ciğerci, anne olacağını böyle duyurdu!

Tabii ki insanlar da epey merak etti... Nasıl anne olacak?

Eşi Gökhan Çıra da yaptığı bu paylaşımla ebeveyn olacaklarını doğruladı...

Hem de ikiz bebekleri oluyor! 😍

Muhtemelen ya evlat edinecekler ya da taşıyıcı anne yoluyla olacak...

Bu yüzden de epey heyecanlılar!

Takipçilerinden gelen tepkiler ise şöyle...

Eh, ne diyelim! Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun! 😍

www.instagram.com

Gelişmeleri merakla takipteyiz... 🌸

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cigdem-ozdemir16

Allah gönüllerine göre versin. Doğurup doğurup çöpe atanlar da utansın. Kimseyi yargılamayın hepimizin evladı var ya da olacak. Kimin başına ne geleceğini ne yaşayacağını bilemezsiniz. Aynı durumu çocuğunuz yaşasa ne tepki vereceksiniz ? Bize insanlık lâzım !!!

toreador

profesyonel evlilik dedikleri bu olsa gerek, resmen para basiyorlar vasat otesi iki tip

dany

çocukların iki tane babası olacak ilginç !

kizce

ne kadar iğrenç bi yaratıksınnn . senin bi tane var da ne oluyo annenin normal üremesine engel olup sıçırtmış. bi de kadın olacaksın kaşar

azneki

arkadaşlar en azindan bu konuda homofobik davranmayın, bu ülkede çocuğunu öldüren sözde müslümanlar var bu insanlarin cinsel yönelimi farklı diye ne olmuş yani. doğacak çocuk zengin bir ailede büyümüş olacak sonuçta tüm ihtiyaçları karşılanacak, rahat ve refah içinde yaşayacak. ülkemizdeki ekonomik sorunları bilmiyor musunuz bu ülkede insanlar çocuklarına pantolon alamadıkları için kendilerini yakıyorlar hem de gerçekten. bu ülkede iyi ekonomik koşullar içinde dünyaya gelen bir çocuk olmak en iyi avantajdır. bu iki insan birbirine aşıklar ve bu aşkı çocuklarına da yansitirlar hiçbir eksiklik hissetmez o çocuk, mutlu olur. madem o kadar çok düşünüyorsunuz yavrucagi o zaman kapatın cenelerinizi artık!!!

birol-hazar

Bir grup insan, sırf islamiyete aykırı diye eşcinselliği ve her türlü ahlaksızlığı, iğrençliği savunuyor. Yahu ölüm var ölüm, 15-20 sene sağlıklı gençlik hayatınız ya var ya yok, değer mi ebedi hayatı mahvetmeye ? ayrıca aile bakanlığının doğacak çocuğun ruh sağlığını korumak için izin vermemesi lazım buna. Allah'ım neler duyacaz daha ya rabbim.

isaidnothing

Buna gelene kadar çocuğun psikolojisini bozacak milyon tane ahlaksızlık oluyor Türkiye'de.Çocuğun onları görünce anne ve babasına teşekkür bile edebileceğini düşünüyorum.Ayrıca başkasının ahiretinin yanması niye bu kadar umurunuzda anlamış değilim yıllardır.

birol-hazar

ne oluyor milyon tane mesela, sen çocukken milyon tane ne ahlaksızlıkla karşılaştın Türkiye'de ? , insanların umrumda olması gayet normal, eğer Allah'ı tanıyorsam diğer insanların inançsızlığına kayıtsız kalamam, ilkesel olarak saçma bi çelişki olur zaten. Hem hesap gününe inanıp hem de "amaaan herkes istediği gibi yaşasın öldükten sonra yok olacaz zaten" diyemem. He tabi kimseye elimle müdahale edemem, ancak fikri mücadele ederim.

birol-hazar

cerbeze nedir bilirmisin, şimdi senden bütün ömründe çıkan osurukları bir anda şimdi çıkmış farzetsek nolur? :)) , kemalist istek kolejinde geçenlerde bi taciz skandalı olmuştu, veya metroda bir tacizci ekrem imamoğlu ile aynı karede foto çekilmişti, nolacak şimdi, bütün kemalistler, chp tacizci mi olacak? peki bütün ülke tacizci mi olacak ? senin zihniyetini ve cevabını tahmin ederek sordum o sorular aslında. Burası müslüman bir ülke ve onca kemalist asimilasyona, köy enstitülerine rağmen iffet, namus, ahlak kavramları anadoluda hala önemli bir yere sahiptir, cerbeze yapma.

azneki

bak kardeşim. sana burada nefret kusmayacağım çünkü biliyorum ki ülkemizde senin gibi homofobik olan bir çoğunluk var. ama bilmeni isterim ki böyle şeyler tercih edilerek olmuyor, eşcinsel olduğunu fark edene kadar homofobik insanların da olduğunu biliyor muydun? o eskiden bir erkek de olsa artık bir kadın. anne olmak istemesi kadar normal bir şey yok. ve aslında çok iyi bir aile olabilirler. yurt dışında eşcinsel bir ailenin çocuğu olup gayet iyi ve topluma yararlı vatandaşlar olan insanlar var, yani psikolojilerinde bir problem olmayacaktır. hayat ne kadar kısa da olsa, insan hayatında kendi kişiligini bulup onu kabullenmedikçe boş bir hayat yaşar...

birol-hazar

eşcinselliğe karşı olanları eşcinsel olarak tanımlama gerzekliğini bırakın artık yav. boş laf. Diğer yazdıklarına da cevabım şudur; Eğer dünya ebedi olsaydı ve bizde dünyada ebedi yaşayacak olsaydık ve Allah olmasaydı ve Kuran inmemiş olsaydı, ancak o zaman senin gibi rahat hareket ederdim ben.

kizce

ebedi hayat sana göre var size göre . herkes müslüman ya da inançlı değil kardeşim .dünyada TÜRKLERDEN VE MÜSLÜMANLARDAN başkaları da var bil istedim .sana ebedi hayatında mutluluklar mümkünse orası için hazırlanın kafanız seccadeden kalmasın . isteyen istediği gibi yaşasın o ebedi hayatta onun yaptığının cezasını sen çekmiceksin neticede

azneki

ben kimseyi ben eşcinselim demeden eşcinsel olarak tanımlamıyorum merak etme. ama böyle vakalar da var yani bil istedim sadece.

Görüş Bildir