Görüş Bildir

Süper Loto Sonuçları Açıklandı! 30 Aralık Süper Loto Kazandıran Numaralar ve Sonuç Sorgulama Sayfası...

Anasayfa > Güncel

Şans oyunu severlerin sıkı bir şekilde takip ettiği Milli Piyango Süper Loto sonuçları merakla bekleniyor. 30 Aralık 2021 Perşembe günü çekilecek olan Süper Loto'da haftanın ikinci çekilişi sabırsızlıkla beklenmeye devam ediyor. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Aralık 2021 Süper Loto'da kazandıran numaralar ne oldu? İşte 30 Aralık Süper Loto çekilişi sonuçları ve detaylar...

Süper Loto çekilişi Milli Piyango yetkilileri ve noter eşliğinde gerçekleştiriliyor. Süper Loto çekilişinin sonucu, Milli Piyango'nun resmi internet sitesinde yer alan 'sonuçlar' kısmında ilan ediliyor. Peki 30 Aralık Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper Loto'da kazandıran numaralar ne oldu?

30 Aralık Perşembe Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

30 Aralık Perşembe Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Haftanın 4. günü yapılacak olan Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30'da açıklanacak. Sonuçlar açıklanmasının ardından Milli Piyango'nun resmi sitesi üzerinden ilan edilecek.

30 Aralık Süper Loto çekilişi sonuçları belirlendiğinde aşağıdaki link üzerinden sonuçlara erişim sağlayabilirsiniz.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları

Süper Loto'da haftanın kazandıran numaraları 6, 11, 33, 35, 47 ve 58 oldu. 30 Aralık Süper Loto'da 6 bilen çıkmazken 102.870.758,80 TL büyük ikramiye devretti.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?