Suçluların Kâbusu Müge Anlı'nın Yıllar İçerisindeki Tatlı Sert Değişimi ve Özel Hayatıyla İlgili Detaylar

709PAYLAŞIM

Sizce Müge Anlı yıllar içerisinde çok değişmiş mi?

Yaptığı programlarla en karışık kriminal dosyaların üstüne cesaretle yürüyen Müge Anlı, şu an Türkiye'de en çok güvenilen isimlerden bir tanesi. Her ne kadar o bir gazeteci olsa da, sanki başımız sıkıştığında gideceğimiz yetkili tek isim gibi oldu bizim için.

Yıllardır ekran karşısında seyrettiğimiz Müge Anlı'nın hem değişimine bakalım, hem de onu biraz daha yakından tanıyalım istedik. Bu görmüş olduğunuz minik kız, 1973 İstanbul doğumlu.

Marmara Üniversitesi İletişim fakültesinde okurken, bir yandan da Kanal 6'da staj yapmaya başladı.

O kadar başarılı bir stajyerdi ki, kısa süre sonra kanalın kadrosuna yönetmen yardımcısı olarak alındı. Bu arada magazin duayeni Kenan Erçetingöz'ün teklifiyle magazin gazeteciliğine geçiş yaptı.

Kanal 6 ekranlarıyla tanıştığında o uzun ve lüleli saçları yine vardı. Magazin dünyasının bu kadar kirli olmadığı dönemde ünlülerle röportaja giden bir muhabirdi Müge Anlı.

Daha sonra çok ses getiren Dobra Dobra programını magazin gazetecisi Şenay Düdek ile sunmaya başladı. Fakat bu birliktelik 1 sezon sürdü.

Şenay Düdek, Cenk Eren'le birlikte Fox'ta program hayatına devam ederken, Müge Anlı da Pakize Suda ile Kanal D'de devam etti. Bu arada Müge Anlı'nın lenslerine dikkat :)

Fakat Müge Anlı asıl çıkışını 2008'de kendi başına sunduğu "Tatlı Sert" programı ile yaptı. 2010 yılında bir de "Mektubunuz Var" programı eklendi kariyerine ancak Tatlı Sert daha ağır bastı ve Mektubunuz Var yayın hayatına son verdi.

Tabii bir de evlilik yaşadı bu esnada. Gazeteci Burhan Akdağ ile 1999 yılında evlendi ancak bu evlilik 2008 yılında son buldu. Saçlar hâlâ lüleli dikkat ettiyseniz ama sanki bir diş estetiği de yapılmış gibi.

Müge Anlı'nın bu evlilikten 17 yaşında Lidya isimli bir kızı var.

Fakat okumak onu pek kesmedi. Yaptığı programdaki hukuk sürecine daha çok hakim olmak için yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk bölümünde yaptı.

Bütün bu süreçte Müge Anlı'ya baktığımızda, yaş almak dışında fiziksel olarak çok büyük bir değişim görmüyoruz. Saçların lülesi arada düz fönle değişiyor. Bir de tabii o gençken takılan lensler artık yok. Belki bir de diş estetiği yapılmış olabilir.

Bizim için Müge Anlı'nın neresinin nasıl olduğu elbette önemli değil. Sadece bu kadar göz önünde olan birinin yıllar içindeki değişimi ilgimizi çekti. Önemli olan, mazlumların çıkaramadığı ses olması ve elini kolunu sallayarak dolaşan suçluların adalete teslim edilmesini sağlaması. Başka da çalacak kapımız yok gibi zaten...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mavi-rosa-mora

Müge Anlı denilen şişirilmiş medya figürünün, Van Depremi'nde enkazda ölen insanlar için "Eeee Allah'ın sopası yok" dediğini de unutmadık.

bunedio.net

bana seda sayandan sonra en çok robot yapay gıbı duran ınsan gıbı gelıyor. gerçı seda sayanın estetıkten bunun ıse eskı fotoğrafları bıle robot gıbı gelıyor

yaniyorsunfuat

Mükemmel bi kadın

aylinlin

Burhan Akdağ evliyken onunla beraber olmaya başladığını ve adamı boşattığını niye atladınız

gizem-kursuntel

Çünkü o kadar güzel şeylerin arasında kötü bir şey de söylenmeliydi.. çok çalışkandı, universiteyi bitirdikten sonra yüksek lisans yaptı. Programı 12-13 senedir aralıksız devam ediyor basarılı bir gazeteci sıfatı yetmıyor degil mi illa bi magazin arama peşine düştünüz yine.

bseozyrt

Hiç haz etmesemde , aldıgı egitime uygun ve insanlara yararlı şeyler yapan biri en azından.

Görüş Bildir