Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Steam, Müzik Servisi Başlatıyor

Anasayfa > Iq > Teknoloji Gamer

Steam Music Servisi ile Multimedyaya Giriyor

SteamOS ve Steam Machines ile oturma odasına girmeyi planlayan Valve, bu küçük bilgisayarların oyunkonsollarından daha fazlası olması için her türlü çabayı gösteriyor. Steam Machines'i konuştuğumuz programda da belirttiğimiz gibi Steam, oturma odalarımıza oyunları getirmeye uğraşırken multimedyaya henüz yönelmemişti. Ancak oturma odalarına gelebilecek bir küçük oyun konsolu/bilgisayarı olmak istiyorsa, Steam'in müzik, film ve dizi alanlarına da yönelmesi şart.

Bugün gelen açıklama ise Steam'in bu konuya önem gösterdiğini ortaya koyuyor. Steam Music isimli yeni servisini duyuran Valve, bu sayede hem SteamOS'i hem de Big Picture özelliğini kullananların Steam üzerinden müziklerine erişebilmelerini amaçlıyor. Şimdilik sadece duyurusu yapılan servisi deneyen beta kullanıcılarından biri olmak istiyorsanız Steam Music topluluğuna üye olmanız gerekiyor.

Kaynak: http://www.webtekno.com/steam/steam-m...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?