State Of Decay Tek Kişilik Bir Macera Olarak Kalacak

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

State Of Decay Tek Kişilik Bir Macera Olarak Kalacak

State Of Decay Tek Kişilik Bir Macera Olarak Kalacak

Co-Op severlerin hayallerini suya düşüren açıklama.

Eğer siz de benim gibi "çok oyunculu" denince rekabetten çok sırt sırta vermeyi sevenlerdenseniz, ayrıca State of Decay 'den de haberiniz varsa, bu haber sizi de üzecektir. Çünkü hayatta kalmanın zombilerle harmanlanışında güzel bir konuma oturan, başları biraz sıkıntılı olsa da izin verirseniz sizi etkisine alan bu macera, ömrüne tek kişilik olarak devam edecek.

Aslında oyunun içine dahil edilmesi planlanan çok oyunculu modu, daha yapım esnasında çıkartılmış ve takipçilere bildirilmişti. Sonrasında bir DLC olarak oyuna eklenmesi üstünde çalışılan bu çok oyunculu modun hedefine ulaşmayacağını da yine yapımcı firma Undead Labs 'ın forumlarında Jeff Strain tarafından dün dile getirildi.

Peki sebep? Ne yazık ki bu sistemin entegre edilmesi için çekirdek mekaniklerin bile değiştirilmesi gerekmesi. Oyunun şu anki haline sadece bir "yama" olarak ekleyemeyeceklerini belirten Strain, ekibin gücünü de çok oyunculu içeriğe yönlendirerek oyunun geleceğini de tehlikeye atmanın söz konusu olduğunu söyledi.

Ekip olarak Co-Op bir State of Decay deneyimini en az bizler kadar istediklerini söyleyen Jeff Strain kapıları tümüyle kapatmıyor. Bu oyunda olmasa bile, gelecek oyunlarda bu konuyu çözeceklerinin altını çiziyor. Ne de olsa State of Decay , aslında Class4 'ün -Undead Labs'ın hedefindeki zombi MMO- ilk adımlarıydı. Ama şu anda XBLA'de bulunan ve PC yolunda olan oyunumuz, tek kişilik bir macera olarak kalacak.

Bir gün, bir oyunlarında hayal ettikleri o çok oyunculu yapıyı göreceğimizi umuyor, köşelerimize çekilip ağlıyoruz hep birlikte.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir