Söyleyecek Söz Yok! Eşlerinin Onları Nasıl Aldattığını Bütün Dünya İle Paylaşan 17 Kadın

82PAYLAŞIM

1. "Patronumun ofisine girdim ve kocamın resmi bilgisayarının ekranındaydı. Yüzümü gördü ve bir anda arkadaşım bu adamla internette tanıştı ve buluşup buluşmayacağını düşünüyor dedi."

"Görünüşe bakılırsa kocam yaşı, mesleği, eğitimi ve evli olup olmadığı dahil olmak üzere her konuda yalan söylemiş. Patronuma gülerek bu adamın kim olduğunu anlattım. Biraz garip bir andı ancak patronumun da eski eşi onu aldatmış, birlikte sohbet etmiştik..."

2. "İşten erken çıkmıştım ve kendime zaman ayırmak için sinemaya gittim, kocam da aynı filme başka bir kadınla gelmiş..."

3. "Eski eşimin telefonunda internetten bir şeyler bakıyordum ve bir anda mesaj geldi. Şeytan dürttü ve mesajlara baktım. Eşim başka bir kadına olan aşkını uzunca yazmıştı ve benimle evlendiği için ne kadar pişman olduğunu anlatmıştı. Mesajları yazdığı kişi kendisinin liseden en yakın arkadaşıydı, meğerse ona aşıkmış..."

4. "Eşimle ortak bilgisayarımızda bulunan online chat uygulamasında hesabı açık kalmıştı, mesajlara baktığımda başka bir kızla konuştuğunu ve buluşma ayarladığını gördüm. İkinci çocuğumuza hamileydim."

5. "Instagram'dan tanımadığım birinden mesaj aldım. Mesajı atan kişi kocamın metresinin kocasıymış... Bana yaptıkları her şeyi anlattı."

6. "İlk çocuğumuza 8 aylık hamileydim ve ülkenin başka bir yerine taşınmıştık, kimseyi tanımıyordum. İçimde kötü bir his olduğu için kocamın telefonuna baktım..."

"Daha önce böyle bir şey yapmamıştım ve gergindim. Telefonu elime aldım ve benden 10 yaş küçük bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrendim. Telefonu elimden almak için beni merdivenlerden itti."

7. "Eski kocam çok kötü bir araba kazası geçirmişti, hayatta kalması bile mucizeydi. Daha sonra bana kaza fotoğraflarını gösterirken arada bir kadın fotoğrafı gördüm..."

"Kadının fotoğrafında kaza nedeniyle göğsünde emniyet kemeri yanığı vardı. Kaza sabah 6'da olmuştu, yani yanında kimse olmamalıydı ancak bu fotoğraf her şeyi ortaya çıkardı, kendisi de bana olan her şeyi anlattı. Ancak kaza olmasaydı ilişkisi benim haberim olmadan devam edecekti..."

8. "Hafta sonu ailemi ziyaret etmek için şehir dışına çıkmıştım, döndüğümde duşta uzun kahverengi bir saç vardı. Benim saçlarım sarı."

9. "Erken yaşta evlenmiştim, kocam askerdi ve aktif olarak orduda çalışıyordu. Hafta sonları birlikte vakit geçiriyorduk, hafta içinde ise ben üniversiteye, o da üssüne geri dönüyordu..."

"Final haftamda tanımadığım kızdan 'Bunu görmelisin.' diye bir mesaj aldım. Attığı linke tıkladım ve kocamın tamamen başka bir isim ve konumla oluşturduğu bir profil gördüm. Mesajı atan kişi kocam ile ilişkisi olan bir kızın yakın arkadaşıymış..."

10. "Eski kocam hiçbir açıklama yapmadan benden boşanmak istediğini söylemişti. Boşanma evrakları ile işimiz daha bitmediği halde kendisinin başka bir kadından çocuğunun doğduğunu öğrendim."

"Neden boşanmak istediğini anlamak çok zor olmamıştı..."

11. "Kocam iş nedeniyle benden uzakta bir şehirdeydi. Paskalya için eve gelmek yerine para biriktirmek istediğini ve yakınlarda bulunan bir arkadaşına gideceğini söylemişti. Daha sonra eski kız arkadaşıyla yemeğe gitmiş ve Facebook'ta etiketlendiği fotoğraftan görmüştüm.."

"İnkar etmedi ve kendini savunmadı. Daha iyilerine layık olduğumu söyledi."

12. "Eşimle aynı şirkette çalışıyorduk ancak evli çiftlerin aynı şirkette çalışması yasak olduğu için işten ayrılmıştım..."

"Evlendikten 3 yıl sonra eşim uyurken telefonuna bir sürü mesaj geldi, acil olma ihtimaline karşın telefonuna baktım, gelen mesajlar bizimle aynı şirkette çalışan kadın bir arkadaşımızdandı. Daha sonra uyandığında her şeyi itiraf etti ama fiziksel hiçbir şey yaşamadığını söyledi, ben de onu affettim. Bu ay 7. yıldönümümüzü kutladık..."

13. "Evdeki para ve fatura işleriyle ben ilgileniyorum. Kocamın kredi kartlarından birisinin faturası gelmedi ben de bankadan faturayı istedim..."

"Ekstrede 1000 dolara alınmış bir spor aleti gözüküyordu ancak bu alet bizim evimizde değildi... Araştırma yaptım ve spor aletinin kuaförümüze gönderilmiş olduğunu öğrendim. Annesinin onu savunduğu anı hala hatırlıyorum..."

14. "Telefon faturamızı kontrol ediyordum ve tanımadığım bir numaranın sürekli bizi aradığını fark ettim. Bazı görüşmeler 3 saatten uzundu, daha sonra başka bir kadın olduğunu itiraf etmişti."

15. "Eski kocam beni ailemin evinin kapısının önünde, ilk yıldönümümüze 1 hafta kala terk etmişti. Ayrılmak için hiçbir nedeni yoktu, 1 hafta sonra başka biriyle yaşamaya başladığını öğrendim."

"Evine taşınan kadınla biz evlenmeden önce bile görüşüyormuş..."

16. "Eşim iş arkadaşının evinde çok vakit geçirmeye başladığında bir şeylerin yanlış olduğunu hissetmiştim. Daha sonra sırtında tırnak izleri gördüm..."

"Ayrıldık ancak kendime ve köpeğime bir ev bulana kadar 1 yıl aynı evde yaşamak zorunda kaldım. Ayrıldıktan birkaç hafta sonra tanımadığım bir kızdan mesaj geldi. Kız kocamın hayatında biri olmadığını sandığını, bu nedenle benden çok özür dilediğini yazdığı bir mesaj atmıştı. Daha sonra o kız da ben de eşimi terk ettik..."

17. "Eski eşim bir anda eve gelmeyi ve telefonlarını açmayı bırakmıştı. Bana haber verdiğinde aslında çoktan ayrıldığımızı ama benim haberim olmadığını söylemişti."

"Aslında başka bir kadınla birlikteymiş ve ona aşık olmuş... Daha sonra kadın hamile kalmış ve eski eşim çocuğu destekleyecek parası olmadığı için hapse girmiş..."

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Neler Var Neler! Evli Çiftlerin Boşanması Gerektiklerini Fark Ettikleri Birbirinden Dumur Edici Anlar - onedio.com
Neler Var Neler! Evli Çiftlerin Boşanması Gerektiklerini Fark Ettikleri Birbirinden Dumur Edici Anlar - onedio.com
İlişkini Gözden Geçirmeli misin? - onedio.com
İlişkini Gözden Geçirmeli misin? - onedio.com
Size Zarar Veren Bir İlişkinin ya da Arkadaşlığın İçinde Olduğunuzu Gösteren Davranışlar - onedio.com
Size Zarar Veren Bir İlişkinin ya da Arkadaşlığın İçinde Olduğunuzu Gösteren Davranışlar - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oyoy

üniversitede bi erkek arkadaşım vardı. yakın kız arkadaşlarından biri bana selam bile vermezdi ve o kızı hiç sevmezdim. bunu erk. arkadaşıma söylediğimde hep kavga ederdik. kızın ondan hoşlandığını düşündüğümü söylediğimde saatlerce bana bağırmıştı. sonra başka sebeplerle ayrıldık ve ben yurt dışına gittim. döndüğümde bir gün bir kafede oturuyordum ve eski erkek arkadaşım karşımdaydı. beni görünce kalakaldı. Telefonu çaldı ve telefonda tartışmaya başladı, yolun karşısında bakıyordu. yolun karşısında o kız vardı. kız bağırıp çağırdı ve eski erkek arkadaşım yanına gitti. kız gözlerimin içine baka baka ona sarıldı ve güldü. ben de bir kahkaha patlatıp masadaki arkadaşlarıma "biliyordum!" diye bağırmıştım. ve o da bunu duydu ashdghasfg

t-c-ahmet-yilmaz

evlilik yasaklansin.

tirtilsavar

Yer bursa.ptt de memur kadın evli,bir çocuğu var.erkek de memur evlilik hazırlığında.beraber ayarlanip gidilen sözde eğitimler,aynı şubede çalışma ayarlamalar.kadinin evine kocası yokken gidip onun yatağına kadar girip,gözünün içine baka baka yalanlar..kadın boşanır fakat kısa süre sonra kocasını yine kandırarak (çocuğu kullanıp) yeniden barışın evlenir.isyerindeki diğer hainle de olmaya devam ederken.bu defa 3 .bir sazan bulup,kocasından tekrar boşanır.eski koca yoluna bakar kurtulur.is yerindeki sazan güzel bı kullanılır,borç batağına sokulur zira zaten bir babası olan çocuğa babacilik oynamakla meşguldür,evlilik hazırlığı yaptığı kadın tarafından rezil edilip terk edilir.3 ve şuan kadinla evli olan tüm bu olanlar ortaya çıkmasına rağmen kadınla devam eder çünkü o da epey bı borca batırılmış babacik ilan edilmistir.

tirtilsavar

Yalniz 3 numara da uzun yol şoförü :s hainler her yerde.bu pisliklerden haberi olunca kurtulan bir eş ve evlilik hazırlığı yapan kadın var.kurtulamayacak olan ise arada kullanılan çocuk.hala annesinin bilmem kaçıncı babacikla yatak odasında kavga ettiği için o sesleri çıkardığını zannediyor.

ben-ne-yaptim

Hiçbir şey anlamadım

gerizekali-sefamerveee

Sonuncuda adamın hapse düşmesi😂😂😂👏🏻

utku-yildirim2

Plot twist: Kadın da sinemaya metresiyle gitmiş.

Görüş Bildir