Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sow: "Bu Formayı Giymek Bana Keyif Veriyor"

3PAYLAŞIM

Sow: "Bu Formayı Giymek Bana Keyif Veriyor"

Fenerbahçe'nin Senegalli oyuncusu Moussa Sow, yeni sezon formaları hakkındaki düşüncelerini FB TV’ye anlattı.

Moussa Sow, taraftarların üzerinde formamızı gördüğünde, sahada, Fenerbahçe’nin gerçek bir aile olduğunu hissettiğini söyledi.

Sow şunları söyledi

"Kendi adıma söylersem, formaya baktığımda, oyuncuların üzerine çok iyi oturan ve oyunculara göre çok şık bir şekilde hazırlanmış bir forma görüyorum. Beyaz rengin benim üzerimde çok güzel durduğunu düşünüyorum. O yüzden bu formayı giymek bana keyif veriyor.

Bu sene Fenerbahçe’nin formasının üzerinde sponsor yok. Ben dışarı çıktığımda, İstanbul’da gezmeye çıktığımda, bu yıl birçok insanın üzerinde bu formaları görüyorum. Bu formaları giyip öyle sokağa çıkıyorlar. Tabii ki böyle güzel formalarla taraftarlarımızı dışarıda görmek, onların bu formaları alıp dışarı çıktığını, formalarıyla dolaştığını görmek bana da mutluluk veriyor. Onlardan, bu formaları almaya devam etmelerini rica ediyorum. Umarım aynı şekilde devam ederler. Çünkü çok güzel formalarımız var bu sene. Ben onlardı gördüğümde, onların formalarıyla stada geldiklerini gördüğümde kişisel olarak büyük zevk alıyorum. Onların üzerinde o formayı gördüğümde ben sahada gerçekten şunu hissediyorum; biz gerçekten bir aileyiz. Taraftarlarımızın forma almasının ve almaya devam etmesinin gerçekten çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu denli bir senede olmamızın bu işte önemli bir rolü olduğunu düşünüyorum. Ama bence Fenerbahçe taraftarları Türkiye’de bu konuda bir numaralar.

Taraftarlarımız ilk dakikadan son dakikaya bize itici güç oluyorlar. Her zaman arkamızdılar ve bizi destekliyorlar, maçı kazanmamız için bizim yanımızdalar ve maçı kazanmamızı çok istiyorlar. Her zaman için, bizim, elimizden gelenin en iyisini yapmamızı bekliyorlar onlar. Bu yüzden biz futbolcular olarak da onları mutlu edebilmek için, onların desteğine layık olabilmek için, biz de en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. İşimizi yapmamızı bekliyorlar ve biz de sahada onu yapmaya çalışıyoruz sahada futbolcular olarak.

Bir oyuncu olarak şunu söylemek gerekiyor: Biz sahada oynayan oyuncular olarak, bu ligin oyuncuları olarak taraftarlara ihtiyaç duyuyoruz. Taraftarların bizim itici gücümüz olmasına ihtiyaç duyuyoruz. Onların arkamızda olmasına ihtiyaç duyuyoruz. Bazı anlar oluyor sahada istediklerimizi gerçekleştiremiyoruz ve o anlarda o taraftarların bizimle olup, bizi itmelerine ihtiyaç duyuyoruz her zaman. Sezon başından beri karşımızda gördüğümüz tüm rakipler gerçekten son derece kapalı bir savunma anlayışıyla oynayan ve bizi bekleyerek oynayan takımlardı. Bizim için zorlu bir sezon olacak. Hiçbir şekilde kolay bir sezon olacağını düşünmüyorum. Fakat biz büyük bir takımız, bizim adımız Fenerbahçe. Maçların zorluğu ne olursa olsun, çok zor maçlar da karşımızda olsa, biz bu maçları kazanmak zorundayız"

Milliyet

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir