Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sosyal Medyanın Son Trendi: Bacak-Kalça Birleşim Kıvrımı (?!?)

 > 
5.2bPAYLAŞIM

Hanımlar müjde! Trend ayağınıza geldi! 

Üst bacakların çöp gibi ve ayrık olmasının moda olduğu o günler çoktan geride kaldı. Ee yaz aylarını da atlattık. Hafiften etli bacaklarınız olmaması için hiçbir sebep yok.

Hatta öyle olması için bir sebep var o da son günlerde #thighbrow sloganıyla başta Instagram olmak üzere sosyal medyada trend haline gelen üst bacağın kalçayla buluştuğu o çizgi ve kıvrım.

Kaynak: http://www.unilad.co.uk/articles/so-thig...

Hangi kıvrımlar bunlar derseniz...

Hatta bu son moda kıvrımlar için açılmış özel bir Instagram hesabı bile var.

Var evet...

İşte kadınlar arasındaki son trend.

Ayrık bacak modasından sonra ilaç gibi gelen trendin öncüleri ve muazzam örnekleri sizin de tahmin edeceğiniz üzere: Beyonce...

...Rihanna

...ve tüm Kardashian ailesi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
prettylittlepyscho

Bende var ve nefret ederim. Her zaman bacaklarım daha ince olsun istemişimdir. Birde bacak esnetirken öne yatınca can yakması var, ona hiç girmiyorum.

Gizli Kullanıcı

Et sergilemenin binbir yollarından biri sadece.

nepenthe

güzel gözüküyor falan tamam da, bunu 'trend' olarak adlandırmak saçma, kadının kalçası öyle yani nesi trend bunun hsjdkhjalkd

nepenthe

zevk meselesi yav

samet-sevinc

Ne kadar çirkin görünürüm akımı gibi benim için. Bu nedir yahu midesini bulandırıyor insanın olmaz olsun böyle akım. Zayıflayabiliyorsan zayıfla zayıflayamıyorsan bu saçma akımı çıkart işte :D

yusuf-agah

kabirde de kıvrımlarınızı gösterirsiniz artık

logicaldoor

Kabirde de bakarsın artık...

yusuf-agah

e tabi ibret alınacak birileri her yerde lazım ..

yusuf-agah

ben bakmadan buraya yazdığımı ifade etmedim bay mantıklı.Günahı bakandan çok baktırana (: sizin de ne çok yaranız varmıs amk (:

logicaldoor

Günahın kime ait olduğunu nereden buluyorsunuz ya. Ben bir türlü bulamadım. NÛR-30'da "İnanan erkeklere söyle, gözlerini kendilerine helal olmayandan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar, bu hareket daha temiz ve daha erdemlidir sizin için. Şüphe yok ki, Allah ne işlerseniz hepsinden haberdardır." diyor. Kadınlar açtıysa trene bakar gibi baksınlar nasıl olsa günahı kadınlara demiyor. Aynı zamanda; İSRÂ-15'de "Kim doğru yola giderse, sırf kendi iyiliği için gider; kim de sapıklık ederse, ancak kendi aleyhine eder; Hiçbir günahkar başkasının günahını yüklenmez! Biz bir peygamber göndermedikçe azap da etmeyiz." diyor Allah. Yara mevzuuna gelince; bu samimiyetsizlikle ilgili. Bu galeriyi silah zoruyla açtırmıyor kimse. Hem açıp bak, hem de "ben cennetliğim siz öbür dünyada görürsünüz gününüzü" muhabbeti yap. Bu ikircikli ve pis bir tavır.

logicaldoor

O muhabbeti yapan ben değilim. Burhan kaya yapıyor o muhabbeti. Yazılanları mı idrak edemiyorsun? Bir öncekinden daha uzun yazıp anlatacak değilim. Zaten fark ettiysen senin yazdığını da burhan üzerine alınmış. Yarası olan gocunuyor işte...

yusuf-agah

hayvan gibi şii yapıyonuz yahu.hepimiz baktık işte bu resimlere .. Mr Logical kasma kendini bu kadar. iman ile paranın kimde olduğunu kimse bilemez.

h0ppe

yaradan ile kul arasında olması gereken bir ilişki niye sürekli her yerde karşımıza çıkıyor ne yaşıyorsanız kendiniz yaşayın bişeyleri sürekli insanların kafasına kakmaktan vazgeçin yeter

erkenbosalangarson

cennette de huri sikersiniz artık

ilse-koch

ayy çok komiksiniz vallahi :D kabirden canlı yayına mı bağlandınız? nasıl oluyormuş gördünüz mü? ahahahhadksafls.dgid

Görüş Bildir