Sosyal Medyanın En Acayip Anneler Günü Mesajı İnterneti Karıştırdı!

1.8bPAYLAŞIM

Kendisini uluslararası cinsiyetçilik karşıtı eylem ağı olarak tanımlayan bir twitter hesabının Anneler Günü paylaşımları sosyal medyada ilgi ve tepki çekti. 

Anneler Günü'nün duygusal yoğunluğuna pek de uymayan bu paylaşımlar ve tepkiler aşağıda. Siz de düşüncenizi belirtmeyi unutmayın!

İşte tepki çeken o tweetler...

Ve sosyal medyanın tepkileri...

Siz bu paylaşımlarla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Böyle saçmalık olmaz, rezillik.
Toplumdaki cinsiyetçiliğe dikkat çekmek adına olumlu
Çok rahatsız olmadım, ama sanki biraz abartmışlar
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
salca

ahahahahahha çok iyi ya XD

palasertac

İlk olarak Onedio yine bilinçaltını güzel dökmüş tepki adı altında kendi hesabı olarak düşündüğüm hesabı güzel kasıyor. Ama yorumlar hayret verici, orospunun evladı çıkmış pedofili ve ensest ilişkiden bahsederek beğeni kasıyor, ulan kahpenin evladı bu galeriyi kınamak pedofili ve ensest ilişkiye destek vermek mi oluyor? Anneye vibratör almak ensest ilişkiden daha iğrenç ki fantezi boyutuna geçmiş oluyorsun? Bunun elle tutulur bir yanını söyleyin sayın mınakoduklarım? Sanki babamıza babalar gününde şişme bebek alıyoruz? Bu galeriyi yayınlayan ve bunu destekleyen şerefsizler ille cinsiyetçi bir şey olmasın diyorsanız gidin su anahtarı, çekiç, balyoz vs. alın! Anneye vibratör almakla ensest ilişkinin ne farkı kalıyor? Bunları yazan ve destekleyenler eminim annelerine halleniyor!

kanemenzombi

babalar günündede prezervatifli bir reklam vardı artık alıştım garipsemiyorum

goofy

bu reklamı yapanlara ve dahi bu zihniyeti hoş görenlere alıp enlemesine sokacaksın ki mutlu olsunlar...

odunq

Bizim zamanımızda anaya küfür cinayet sebebiydi. Şimdi yolda görüyorum biri diyor ki anan evde mi akşam size geleyim, biri diyor o. çocuğu, diğeri ananı skerim birbirlerine gülerek karşılık veriyorlar. Bu genişlik, entelektüel olmak, ironiyle açıklanamaz bildiğin orospu çocukluğu (al sana ironi)

Görüş Bildir