Sosyal Medyada Verdiğin Tepkilere Göre Senin Kişiliğini Tahmin Edeceğiz!

 > -

Sosyal medyadaki, özellikle de Facebook'taki hareketlerinizin aslında sizin karakteriniz hakkında bize çok şey anlattığını biliyor muydunuz? İşte bu test ile size bunu kanıtlayacağız!

1. Hadi başlayalım! Diyelim ki kız kardeşin(yoksa da varmış gibi düşün) Facebook'ta şunu paylaştı: "Bebeğim ilk kakasını yaptı 😍". Tepkini alalım?

Yaaa çok tatlııı
Beğenirim
İğrenç

2. İş arkadaşın günde neredeyse en az beş kez kedisinin fotoğrafını paylaşıyor: Tepkini alalım?

Ne kadar tatlı
Yetti artık, bıktık bu kediden
Göstermelik beğenirim
Hepsini beğenirim, severek

3. En yakın arkadaşın az önce şunu yazmış: "Bugün daha da kötü gidemez zannediyordum!" Tepkini alalım?

Hayırdır ne oluyor
Kıyamam sana
Cnm nooldu yha 😢
Öeh yeter be drama drama

4. Eski lise arkadaşın Facebook'a "Çooook sıkıldım.s" yazmış. Tepkini alalım?

Ok.
Ben de...

5. Patronun az önce öğle yemeğini paylaşmış. Tepkini alalım?

Göstermelik beğendim ama çaktırmayın
Ohaa yemeğe bak
Görgüsüzlük ama bu
Afiyet olsun, ne kadar hoş

6. Annen doğum gününde senin küçüklük fotoğrafını paylaşıp "Yavrum benim iyi ki doğurmuşum seni, kurban olurum sana!" yazmış. Tepkini alalım?

Anne yaa çok tatlısın!
Bu fotoğraf ne anne! Bari etiketlemeseydin!

7. Çok eski bir iş arkadaşın Facebook'ta yeni doğmuş ve çirkin bebeğinin fotoğrafını paylaşarak şunu yazmış: "Babasının güzeller güzeli meleği!" Tepkini alalım?

Yaa şunun sevimliliğine bakar mısınız?
"Güzeller güzeli" ???

8. İlkokul arkadaşın kendi nişanının fotoğrafını paylaşmış: Tepkini alalım?

Ohaa bu da mı evleniyor?
Ne kadar tatlılar, çok mutlu olurlar umarım!
Evlilik ne abi yha?!
Beğenmezsek ayıp olur...

9. Eskiden birlikte gecelere aktığın arkadaşın bir içki fotoğrafı paylaşıp şunu yazmış: "Dibini göreceğiz!" Tepkini alalım?

Heyt bee! Hala aynı helal olsun sana!
Helal süper devam...
Ay ölmese bari!

10. Son olarak çok da yakın olmadığın bir arkadaşın Facebook'a şunu yazmış: "Paris'e gidiyorum, güzel restoran önerilerinizi bekliyorum 😊" Tepkini alalım?

Ya ben de gitmek istiyorum
Sen gösteriş yaparsan ben de göstermelik beğenirim kardeş
Adam geziyor yaa
Git git, oraya da git, az daha git cehennemin dibine git

Sahtekarlık avcısısın sen!

Sahtekarlık ve yapmacıklık hiç kuşkusuz senin bu hayatta en çok nefret ettiğin şey! Bu yüzden de sosyal medyada hayatını sanki mükemmelmiş, cennette yaşıyormuş gibi gösterip gösteriş yapan insanlardan kelimenin tam anlamıyla tiksiniyorsun! Ayrıca sen insanlarla mutluluğunu ve keyifli anlarını sosyal ve sanal hayat yerine "gerçek" hayatta paylaşmayı tercih ediyorsun. Bu yüzden de içinde yaşadığımız çağ senin için son derece rahatsız edici. Görmezlikten gel ve içinden geldiği gibi yaşamaya devam et sen güzel insan! Doğru olan sensin, onlar değil!

İçin dışın bir senin!

Sen gerçek hayatta nasılsan sosyal medyada da aynen öylesin: Yani için dışın hem gerçek hayatta hem de sosyal medyada bir! İçinden geçen bir şeyi söylemekten asla çekinmez, kim ne der diye düşünmez çat diye söylersin. Ayrıca kimseye kendini beğendirmek, bir sürü yorum ve beğeni almak için kendini kasmazsın. Diğer yandan seni rahatsız eden kişi her kim olursa olsun anında "arkadaşlıktan çıkarır" ve bunu yaparken de hiç tereddüt etmezsin. Aslında herkes senin gibi olmalı; tamamen gerçek olmalı!

Kalbin senin rehberin!

Sen daima kalbinden geçenlere göre hareket eden ve daima kalbini dinleyen bir insansın. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde bu durum sosyal medyada da aynen böyle! Daima içinden geçenleri yazıyor, paylaşıyor ve yapıyorsun. Kimse beğenmezse, hoşuna gitmezse diye bir saniye bile düşünmüyorsun ayrıca. Kimsenin seni şekillendirmesine izin vermiyor, kalbin ne derse onu yapıyorsun!

Güneş ışığı gibisin!

Sen, etrafındakilerin hayatlarını aydınlatan güneş ışıkları gibisin adeta! Pozitifsin, neşelisin ve her şeyden önemlisi samimisin! İçindeki güzel enerjiyi ve neşeyi etrafındakilere saçmaktan asla geri tutmuyorsun kendini. Bunu hem gerçek hayatta hem de sosyal medyada çok güzel bir şekilde yapıyorsun. İnsanların mutluluklarına ortak olmayı, onları içten ve samimi sözlerinle mutlu etmeyi, yeri geldiğinde de cesaret verici ve umut dolu cümlelerinle onların moralini düzeltmeyi her seferinde başarıyorsun. Hayat, senin gibi insanlarla daha güzel ey güzel insan!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ulker.ulicka

için dışın bir senin çıktı. doğru çıktı neyimse oyum

yb-yavuz

Sahtekarlık avcısı

hasan-yilmaz27

Kalbin senin rehberin! Sen daima kalbinden geçenlere göre hareket eden ve daima kalbini dinleyen bir insansın. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde bu durum sosyal medyada da aynen böyle! Daima içinden geçenleri yazıyor, paylaşıyor ve yapıyorsun. Kimse beğenmezse, hoşuna gitmezse diye bir saniye bile düşünmüyorsun ayrıca. Kimsenin seni şekillendirmesine izin vermiyor, kalbin ne derse onu yapıyorsun!

12362538336

Güneş ışığı gibisin...

berfin-karal

Güneş ışığı gibisin! Sen, etrafındakilerin hayatlarını aydınlatan güneş ışıkları gibisin adeta! Pozitifsin, neşelisin ve her şeyden önemlisi samimisin! İçindeki güzel enerjiyi ve neşeyi etrafındakilere saçmaktan asla geri tutmuyorsun kendini. Bunu hem gerçek hayatta hem de sosyal medyada çok güzel bir şekilde yapıyorsun. İnsanların mutluluklarına ortak olmayı, onları içten ve samimi sözlerinle mutlu etmeyi, yeri geldiğinde de cesaret verici ve umut dolu cümlelerinle onların moralini düzeltmeyi her seferinde

Başlıklar

FacebookTercihet
Görüş Bildir