Sony'nin Süper Telefonu Xperia Z Türkiye'de

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Sony'nin Süper Telefonu Xperia Z Türkiye'de

Sony'nin Süper Telefonu Xperia Z Türkiye'de

Sony'nin en üst seviye ceplere rakip olacak "süper telefonu" Xperia Z, Türkiye'de tanıtıldı!

Sony Mobile Communications , " sıra dışı ol " konseptiyle Sony'nin teknoloji ve tasarım konusundaki uzmanlığını bir araya getirdiği ve süper telefon olarak adlandırılan yeni Xperia Z 'yi, Türkiye'de sıra dışı bir etkinlikle tanıttı. Xperia Lounge olarak kurgulanan evde gerçekleştirilen etkinlikte medya mensupları, Xperia Z'nin üstün özelliklerini bizzat deneyimleme fırsatı buldu. En ilgi çeken deneyim ise jakuzide su altındaki Xperia Z ile Full HD film izleme keyfi oldu.

Xperia Z, akıllı telefon devrini kapatarak "Süper Telefon" dönemini başlatıyor!

Gerçekleştirilen etkinlikte Xperia Z'nin süper telefon devrini başlattığını belirten Sony Mobile Communications Türkiye, Yunanistan ve İsrail Pazarlama Müdürü Aysun Şabanlı ; " Sony Mobile olarak, Xperia kullanıcılarına bugüne kadar hiç yaşamadıkları bir deneyim sunmayı hedefledik. Bu yılki amiral gemisi ürünümüz Xperia Z; Sony'nin TV, ekran, müzik, film ve oyun konusundaki benzersiz uzmanlığını bir araya getirirken; sıra dışı bir 'süper telefon' deneyimi sunuyor. Sony'nin bugüne kadar geliştirdiği en son teknolojileri, benzersiz içeriğini, tasarımını ve bağlantı olanaklarını su geçirmez bir cihazda bir araya getiren Xperia Z, akıllı telefon pazarında liderliğe oynayacak " dedi.

Haberin Tamamı İçin:

“Süper Telefon” Xperia Z İçin Geri Sayım Başladı

“Süper Telefon” Xperia Z İçin Geri Sayım Başladı

Sony Mobile Communications, Sony’nin tüm efsane teknolojilerini bir araya getiren “süper telefon” yeni Xperia™ Z’nin Türkiye tanıtımını, özel bir deneyim etkinliği ile gerçekleştirdi.

Tasarımı ve devrim oluşturacak yeni özellikleriyle akıllı telefon devrini kapatarak “süper telefon” dönemini başlatan Xperia™ Z, Avrupa ile aynı anda Mart ayında tüketicilerle buluşacak.

Sony Mobile Communications, “sıra dışı ol” konseptiyle Sony’nin teknoloji ve tasarım konusundaki benzersiz uzmanlığını bir araya getirdiği ve süper telefon olarak adlandırılan yeni Xperia™ Z’yi, Türkiye’de sıra dışı bir etkinlikle tanıttı. Xperia Lounge olarak kurgulanan evde gerçekleştirilen etkinlikte medya mensupları, Xperia™ Z’nin benzersiz özelliklerini bizzat deneyimleme fırsatı buldu. En ilgi çeken deneyim ise jakuzide su altındaki Xperia™ Z ile Full HD film izleme keyfi oldu.

...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Akıllı telefonİsrailSonyYunanistanmüzikoyun
Görüş Bildir