Sony’den Kişisel 3D Görüntüleyici

 > -

Sony’den Kişisel 3D Görüntüleyici

Sony’den Kişisel 3D Görüntüleyici

Sony, HMZ-T2 Kişisel 3D Görüntüleyici cihazını da ilk kez IFA Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı 2012 kapsamında tanıttı. Sony Türkiye Ses ve Görüntü Sistemleri Ürün Müdürü Gamze Tekin yeni ürün ile ilgili yaptığı açıklamada şunları belirtti: “HMZ-T2 Kişisel 3D Görüntüleyici ile ilgili her şey rahatlığı sağlamak ve kullanıcıyı tümüyle sarmalamak üzere tasarlandı. Bu sayede, film izlerken veya oyun oynarken kendinizi heyecan verici aksiyonun içinde kaybedecek ve başlığı taktığınızı bile unutacaksınız.”

Sizi tamamıyla içine alan oyun ve filmler

Sony tarafından tamamıyla yenilenerek artık daha da hafif ve rahat hale getirilen Kişisel 3D Görüntüleyici, başa takılan ve sanal 5.1 surround sese sahip bir High Definition 2D ve 3D kişisel ekran. Canlı ve hiçbir bulanıklık veya titreşim olmaksızın son derece net görüntüler sağlayan çift OLED ekranı ile film ve oyunlarda mükemmel bir performans sunan cihaz, sizi tamamıyla kişisel bir deneyimin içine çekiyor.

Net, pürüzsüz, sinematik 3D keyfi

Sony Kişisel 3D Görüntüleyici, her bir göz için derin, canlı renk tonlarını keskin kontrastlarla ve hiçbir bulanıklık olmaksızın üreten, iki ayrı yüksek tepkili Işık Yayan Organik Diyot (OLED) ekrana sahip. 45 derecelik izleme alanı ile de kendinizi eksiksiz bir geniş ekranlı sinema deneyimi ile çepeçevre sarılmış hissetmenizi sağlıyor. HMZ-T2 ‘de aynı zamanda mahremiyetinizi daha iyi korumak ve izleme deneyiminize tam olarak odaklanabilmenizi sağlamak için bir dizi çıkartılabilir ve ayarlanabilir ışık siperi de bulunuyor. Kolaylıkla takılıp çıkartılabilen bu esnek ışık siperleri Kişisel 3D Görüntüleyici ile başlığın konfor ve tasarımını hiçbir şekilde etkilemiyor.

Haberin Tamamı İçin:

Sony Personal 3D Viewer

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

SinemaSonydizioyun
Görüş Bildir