Sonic Şimdi De Film Yıldızı Oldu

-

Sonic Şimdi De Film Yıldızı Oldu

Sonic Şimdi De Film Yıldızı Oldu

Hayran yapımı kısa film biraz da korkutuyor

Çıktıkça her daim sizlerle hayran yapımı oyun bazlı kısa filmleri buradan paylaşmaya çalışıyoruz ve genelde de çoğunu beğeniyoruz. Fazla kaynakları olmamasına ve kar amacı güdmemesine rağmen oldukça iyi işlere denk gelebiliyoruz. Sonic the Hedgehog kısa filmini görünce de böyle düşündük açıkçası. 18.5 dakikayı görünce de biraz şaşırmadık değil. Nihayetinde Sonic bu, ne anlatılmış olabilir ki diyebilirsiniz...

Videoyu izlediğinizde ilginçtir ki hikayesini beğeniyorsunuz. Sonic'e bile fazla gelen bir altyapı hazırlamış BlueCore Studios, ama o bildiğimiz Sonic'in aydınlık tarafı ve hızlı yapısı bu videoda maalesef bulunmuyor. Tamam bulunmuyor da neden ürkünç yahu? Ciddi anlamda bir soğukluk, sıkılganlık, bir nefes darlığı yaratıyor bu hayran filmi. 18 dakika dayanabilir misiniz bilemiyoruz ama göz atmanızda bir sakınca yok:

Retro ve dövüş oyunlarına ekstra ilgi gösteren bu 29'luk editör arkadaşımız, bir de safkan sinefildir. Güney Kore filmleri ondan sorulur. Saatlerce carcar konuşabilir. Selam vermeden önce bir kez daha düşünmek gerek!

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Koreoyun
Görüş Bildir