Görüş Bildir

Son Yaz 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Akgün Selim'in Kendisini Affetmesini İster...

Anasayfa > Güncel

Son Yaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Akgün, Selim ile arabada konuşurken Selim'in kendisine 'Affettim seni' demesini ister. Canan Selim'e Akgün'ün gazetede yer alan haberini endişe içerisinde gösterir. Akgün bir cinayetin şüphelisidir ve herkesten saklanır. Akgün'ün peşine düşen Yağmur sonunda onu yakalar. İşte Son Yaz 12. bölüm fragmanı...

Son Yaz Son Bölüm Özeti

Son Yaz Son Bölüm Özeti

Selim, Yağmur ile Akgün'ü aynı odada el ele gördükten sonra Akgün'e keseceği ceza bu defa daha farklı olacaktır. Akgün'ü babasıyla görüştürüp gitmeye ikna olmasını sağlamak ister. Selim'in asıl derdi aslında Yağmur'ladır. Yağmur'un Akgün'ün peşinde dolaşması Canan ve Selim'in de arasını bozacaktır.

Akgün'e kurulan komplo hayata geçmiştir. Selim'in infazı için düğmeye basılır. Akgün'ün silahı ile Savcı Selim Kara vurulacak ve delillerle olay savcı ile husumeti var gibi görünen Akgün'e yıkılacaktır. Akgün kendisine kurulan komployu çözer, Selim'in hayatının tehlikede olduğunu anlar. Selim'i kurtarmak için yanına geldiğinde artık çok geçtir.

Akgün bu komplonun peşini bırakmaz, olayın Halil Sadi'ye uzandığını bildiği için kendi yöntemleri ile üzerine gitmeye kalkar. Fakat olaylar Akgün'ün planladığı gibi gitmeyecek, başına daha da büyük bir bela örülecektir. Yağmur Akgün'ün büyük bir yanlışa düşmesini engelleyebilecek midir?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?