Son Dönemlerin ''En Hızlı Profeministi'' Adnan Oktar'dan 17 Tweet

-

Türkiye, Adnan Oktar'ı 30 yıldır tanıyor. Bir dönem yahudilik ve masonluk kitaplarıyla gündeme geldi. Daha sonra da mehdilik iddialarıyla..  Son yıllarda ise A9 TV'de yaptığı eğlence programlarıyla konuşulan Adnan Oktar kendi tabiriyle ''Hocalık alimlik mehdilik iddiası olmayan alemci bir delikanlı''. Flash TV'yi kıskandıracak ölçüde eğlencenin merkezi olan A9 TV ve Adnan Hoca'yı ziyaret eden Vice ekibi de Adnan Hoca için islamcı feminist yakıştırmasında bulunmuştu. 

Adnan Hoca programlarında kadınlara yönelik yaptığı açıklamalarıyla da sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. Bunun yanında bağnazlığa ve yobazlığa karşı açtığı savaşla da tanınıyor.  Kendisi feminizme pek olumlu bakmasa da bazı tweetleri ''Adnan Hoca da profeminist oluyor'' şeklinde yorumlanıyor :))

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozoz43434343

ne olursa olsun kadınlara önem verıyor en azından

ferdaozcn

Harika ... Kadınlara ve Özgürlüklerine bu kadar önem veren başka bir insan görmedim. Her önerisi kanun olması gereken her sözü çok kıymetli olan Adnan Oktar'ı bütün kadınlar gibi bende çok seviyorum.

angeliss

Hay o yukarıda alkışlayanların ellerini Adnan Oktar si..n. Yahu ne çok gerizekalı var ya bu ülkede, tevekkeli bu din tarikat işlerinden şarlatanların nasıl voleyi vurduğu ortaya çıkıyor. Hiç mi beyniniz çalışmıyor kör müsünüz bu adam kadar kadını aşağılayan tam bir süs eşyası ve seks kölesi yerine koyan başka bir insan daha var mı bu memlekette?? Hiç programda kafası çalışan görüntüsüyle silikonlarıyla seksapeliyle değil kültürüyle bilgisiyle karakteriyle öne çıkan ve "konuşan" bir kadın gördünüz mü? Varsa yoksa soyunup robot gibi otursun arada iğrenç ötesi esprilere hindi gibi gülsün sonra da adamın tek bir işaretiyle kalkıp şuh bakışlarla oynasın. Bu mu kadının değeri? Kalite kalite dediği ne peki o kadar paraya rağmen ortam angara pavyonundan hallice. Kadınlar estetikten kediye değil ata dönmüş. Allah idrak şuur versin.

patikliperi

Yazan ellerine sağlık.

osuran-boga03

adnan hoca yeni devletin degiştirilemez degiştirilmesi dahi teklif edilemez abzanlık yasa teklifini sunmuş

karayel2009

yazdıkları kaliteli, güzel kadınlar için geçerli. çoğunluğu teşkil eden vasat, güzel olmayan, tatminsiz kadınlar göz ardı edilmiş nedense. kadınlar pozitif erkekler de olumsuz örnekler üzerinden değerlendirilmiş. tarafgirlik ilginç.

Görüş Bildir