Son Dönemlerin En Çılgın Moda Trendi: Vajinaya Deve Toynağı Görünümü Veren İç Çamaşırı

3.7bPAYLAŞIM

Kadınların son dönemlerde benimsediği tuhaf trendlerden biriyle karşınızdayız. Tabiri caizse deve toynağı görünümü veren bu iç çamaşırları, normalde sıra dışı görünen bir durumu sıradanlaştırıyor. Elite Daily'den sizler için derlediğimiz içeriğimizde, son dönemlerin en çarpıcı moda çılgınlığından biriyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

Kaynak: http://elitedaily.com/women/camel-toe-un...

Son dönemlerde deve toynağı görünümü veren iç çamaşırları moda olmuş durumda ve görüntüsü gerçekten fazlasıyla sıra dışı.

Normalde kadınlar için çok dar giydiklerinde apış aralarında oluşan deve toynağı görüntüsü kesinlikle koşarak uzaklaşılması gereken bir durumdu. Fakat şimdilerde karşımıza çıkan deve toynağı görüntüsü veren bu iç çamaşırı çılgınlığı Asya'da ve Britanya'da popülerliğine popülerlik katıyor.

Norwich'den Georgina adlı bir model bu iç çamaşırlarını denedi. Sonuç olarak, normal iç çamaşırları gibi hissettirdiğini, rahat ve pamuklu olduğunu söyledi.

Varlığını bile hissetmediğini, insanların da bu güzellikleri görünce çok da şaşıracaklarını düşünmediğini ekledi. "O kadar da dikkat çekmiyor." diyen Georgina kendisine almak için çok da hevesli olmadığını "Kişisel olarak bana göre olduğunu düşünmüyorum fakat herkesin fikri kendini bağlar." diyerek belirtti.

Her ne kadar kimsenin birilerinin kıyafetine ve nasıl göründüğüne yorum yapmaya hakkı olmasa da, bu son trendin gerçekten çok çirkin göründüğünü kabul etmek gerek.

Ürünün tanımına göre, bu iç çamaşırı "kaldırmayı ve ayırmayı" vadediyor. Ayrıca göbeğinizi olduğundan daha ince göstermek de ürünün getirileri arasında yer alıyor. İncecik bir bel ve kocaman bir deve toynağı görüntüsü ha?

MailOnline'a göre bu trendin uzmanların deyimiyle "tasarım vajinalar" olarak adlandırılan vajina operasyonlarının artmasıyla ilgili olduğu tahmin ediliyor.

Yapılan araştırmalara göre bu tarz işlemler son yıllarda giderek artıyor. Peki vajinaların özelleştirilmesine bu ani ilgi nereden geliyor? Uzmanlar, bu konuda porno sektörünün kadınları vajinaları konusunda daha kendine dönük hale getirmiş olabileceğini düşünüyorlar.

Tabii ki de bu tarz estetiksel işlemler yalnızca pahalı olmakla kalmıyor. Bu işlemlerin kalıcı olmasının yanı sıra, uzun bir iyileşme süreci gerektirmesi ve olumsuz etkileri olması da göz önünde bulundurulması gereken durumlardan.

Dolayısıyla böyle bir durumda, bu trendin de gelip geçeceğini ve daha ucuza mal olacağını düşünerek bunu iç çamaşırı ile halletmek daha kolay olacaktır. En azından moda geçince kalıcı bir durum oluşmaz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

ahlaksızlık moda,trend..daha neler görecez acaba..gerçi görecek bişey kaldımı bilmiyorum..

ooppapatya

çok aptal bir kitleyle karşı karşıyayız

panda-slothful

doğal olanı güzel de, diğeri bariz yapay duruyor...

alp_er

erkeklere de böyle bir şey çıkmasından korkuyorum.

layd

tek kelimeyle iğrenç.

Görüş Bildir