Görüş Bildir

Sol Yanım 12. Bölüm (Final) Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa > Güncel

Sol Yanım yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; İhsan Asena'ya kızarak eşyalarını toplamasını ve bir an önce evden gitmesini söyler. Serra ve Selim barışmış sarılıyorlardır. İhsan'ın Nilgün'le duygusal konuşmasını Asena duyar ve çıldırır. Asena Nilgün'e gözdağı vermek için kapısına gider. İşte Sol Yanım Final 12. bölüm fragmanı... 

Sol Yanım Son Bölüm Özeti

Sol Yanım Son Bölüm Özeti

Burak’ın götürdüğü kulüpte Selim’i Biricik’le yan yana gören Serra çok şaşırır. Biricik’in Selim’e koşulsuz sevgisi, Serra’yı kendini sorgulamaya iter. Serra, Selim’e sevgisini hissettirmek için çabalar ve onu geri kazanmak için cesur adımlar atar.

Burak’ın sürekli Serra’nın çevresinde olması Selim’i çılgına çevirir ve Burak’ı karşısına alıp sevgilisinden uzak durmasını tembih eder. Serra’nın gizlediği hayatı öğrenmesinin ardından yaptıklarından pişmanlık duyan Selim, öfke kontrolü problemi için tedavi görmeyi kabul eder.

Kutlusay Malikanesi’nde kriz gittikçe büyür. Boşanma hazırlığı tüm hızıyla devam ederken, Asena oteli üzerine almak için harekete geçer. Kutlusay ailesini şoke eden olay ise polislerin kapıya dayanması olur. Polisler ihbar üzerine İhsan’ı karakola götürür.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?