Görüş Bildir

Sol Yanım 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Biricik ve Selim Yakınlaşıyor...

Anasayfa > Güncel

Sol Yanım yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Biricik Selim'i yüzü gözü kanlı bir şekilde taşımaktadır. Burak ise Serra'ya Selim'i her haliyle kabul eden tek insanın Biricik olduğunu söyler. Biricik'e teşekkür eden Selim, Biricik'ten aşk itirafı alır. İşte Sol Yanım 11. bölüm fragmanı...

Sol Yanım Son Bölüm Özeti

Sol Yanım Son Bölüm Özeti

Serra, burs teklifini kabul edecek mi? Serra, Nilgün ve İhsan arasındaki ilişkiyi nasıl öğrendi? Asena malikanede kalmaya devam edebilecek mi? Burak ve Serra arasında neler yaşanacak? Selim'in Serra'dan sakladığı farklı bir hayatı mı var?

Otel odasında yaşadıkları tartışmadan sonra Selim ve Serra'nın yolları yeniden ayrılma noktasına gelir. Serra, annesinin İhsan'la geçmişini öğrenir ve bu sırrı kendisinden sakladığı için annesinden hesap sorar.

Burak'ın yaşadığı maddi sıkıntıları bilen Serra, ona mahallede bir ev bulur. Selim, Burak ve Serra'nın bu yakınlığına anlam veremez. Hem Serra hem Burak ile arasına soğukluk girince, Selim'in sığındığı liman Biricik olur. Burak'ın mahalleye taşınmasının ardından kaza konusunun gündeme gelme ihtimalı Barbar'ı endişelendirir.

Asena'nın hamileliği evdeki tartışmaların odağı haline gelir. Oynadığı oyunlar açığa çıkan Asena, iyice köşeye sıkışır. İhsan ise Nilgün'le görüşebilmek için elinden geleni yapar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?