Görüş Bildir

Sol Yanım 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Serra Annesinden Hesap Sorar...

Anasayfa > Güncel

Sol Yanım yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Serra annesine öfkeli bir şekilde eve gelir ve annesine Kutlusoy ailesini tanıyıp tanımadığıyla ilgili sorular sorar. Annesinin İhsan Bey'in ofisine gittiğini öğrenen Serra deliye döner.  İhsan'ın kapısına gelmesine şaşıran Nilgün artık aralarında bir şey olamayacağını İhsan'a söyler. İşte Sol Yanım 10. bölüm fragmanı...

Sol Yanım 10. Bölüm Fragman

Sol Yanım Son Bölüm Özeti

Sol Yanım Son Bölüm Özeti

Kutlusay Malikanesi’nde geçen zor gecenin ardından Selim’in kendisine Biricik’in saatiyle ilgili imalı sorular sorması Serra’yı yaralar. Selim, Nazlım’la konuşup gerçeği öğrenince Ali’den hesap sorar ve Asena’nın yaptıklarını anlatmasını ister. Nilgün ise kızına hırsız iması yapılmasından son derece rahatsızdır. İhsan’la konuşmak için ofisin yolunu tutar. Burak’ın babası, sunduğu maddi imkanları kesince Burak parasızlıkla karşı karşıya kalır. Burak durumunu herkesten saklarken, Serra, Burak’ın babası ile konuşmasına kulak misafiri olur.

Burak ve Biricik, Serra konusunda tartışır. Burak, Biricik’e Serra yenilgisini kabul etmesini söylerken, kendisi de bu entrikalardan yavaş yavaş sıkılmaya başladığını hissettirir. Gerçeği öğrenen Selim suçluluk duygusuyla perişan olur. Serra’ya kendini affettirmek için var gücüyle çabalayıp öfkesini yatıştırmaya çalışır ancak Serra kendisine yapılmış bu hakareti kabullenemez.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?