Bülent Ersoy ‘Kefenimi Bile Christian Dior Marka Yaptıracağım’

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Şok! Bülent Ersoy ‘Kefenimi Bile Christian Dior Marka Yaptıracağım’ |

Şok! Bülent Ersoy ‘Kefenimi Bile Christian Dior Marka Yaptıracağım’ |

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy’dan çok konuşulacak açıklamalar!

Amerikan Huffington Post gazetesinin hakkında kaleme aldığı yazıyı değerlendiren Bülent Ersoy, ‘Kaliteden hiç bir zaman ödün vermedim. Kefenimi bile Christian Dior, Christian Lacroixmarka yaptıracağım.’ dedi.

Amerikan gazetesi “Bülent Ersoy: Türk ikonunun tuhaf ve anlatılmayan hikâyesi, cinsiyet değiştiren diva ve istemeden yapılan devrim” başlıklı haberinde sanatçının inanılmaz bir kişiliğe sahip olduğunu ve cinsiyet değiştirdikten sonra da seksi ve gerçek bir kadın olarak sahnelere bereketli bir dönüş yaptığını yazdı.

‘İTİBAR GÖREN YEGANE SANATÇIYIM’

Ersoy bu yorumlara “Amerikan basını olması gerekeni yazmış. Bu konuda hiç mütevazı olamayacağım ama yurtdışında itibar gören Türkiye’deki yegane artist benim. Allah’a şükür ki, Türkiye hudutları dışında da aynı itibarı ve aynı sevgiyi, bana gösterilen o fedakârlıkları yaşayan bir sanatkârım. Onun için evvela kendi candaşlarıma teşekkür ederim. Sonra da başka kıtalardan dahi güzeli ve gerçeği görebilme hasletine sahip o gözlere, o beyinlere de teşekkürlerimi arz ederim” dedi.

KEFENİM CHRISTIAN DIOR OLACAK

Sahnede hem göze, hem kulağa hitap etmek için ayakucundan saç teline kadar gösterdiği büyük özenle tanınan Ersoy, “Çok zor bir insanım. Çünkü en az hatayla çalışmak isterim, mükemmelliyetçiyim. Zorluğum buradan gelir. Bu yaşıma kadar kaliteden hiç ödün vermedim. Hatta gülerek espriyle karışık şunu da söyleyeyim; kefenimi bile Christian Dior, Christian Lacroix marka yaptıracağım. Onların beyaz ipek kefeninden giyeceğim” diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Bülent ErsoySeksi
Görüş Bildir