Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Soğukta Bir Çorba İyi Gider! PUBG'nin Kış Haritası Vikendi Sonunda Çıktı: İşte Tüm Yenilikler

4PAYLAŞIM

Uzun zamandır bugünü bekliyorduk! Geniş kitlelerce sevilen ve mobil versiyonuyla artık hemen herkesin çorba parası için yarıştığı oyun, kış haritası Vikendi'yi sonunda oyunculara sundu! Peki Vikendi'de hangi yenilikler bizleri bekliyor? Vikendi güncellemesi ile gelen yenilikler neler? Vikendi, PUBG mobile ne zaman gelecek? Sizler için derledik!

Hemmencecik yeni harita Vikendi'yi şuraya bırakalım! 6x6 kilometre boyutlarındaki Vikendi Erangel ve Miramar'a kıyasla daha hızlı oynanıyor.

Kırmızı Alan:

  • Kırmızı alanın ortası, oyun alanının dışında olacak.

  • Oyun alanı daraldıkça, kırmızı alan da daralacak.

Mavi Alan: 

  • Her maçtaki ilk daire, diğer haritalara göre çok daha küçük başlayacak ama sonraki daireler daha şiddetli değişecek.

  • Mavi alan çeşitliliğine ve değişik deneyimlere neden olacak.

  • Benzer strateji Vikendi, Erangel ve Miramar’da ilk üç aşamada olacak, Sanhok’takine benzer şekilde 4. aşamadan itibaren alan daha yavaş kapanmaya başlayacak. Böylece maçta daha dengeleli, stratejili ve çatışmalı bir sürece girilmiş olunacak.

Bekleme alanında kar topu savaşı keyfi! Ayrıca arayüz de kış temasına uygun olarak değiştirildi!

Kar yağma effecti eklendi ve arka plan müziği değiştirildi!

Ayak izlerine dikkat! Oyuncular ilerledikçe ayak izleri ve araçların tekerlek izleri karlı alanlarda kalacak. Birini takip edip avlayabilirsiniz, ancak arkanızı kollamanız gerekecek!

Ayak izi dinamiği beklemediğiniz bir anda arkalanmaya neden olabilir. Artık daha stratejik bir oyun tarzı benimsememiz gerekecek gibi duruyor.

Tabi not etmekte fayda var; ayak izleri ve araç tekerlek izleri kar üstünde sonusuza kadar durmayacak.

Eşyaların bulunma sıklığı diğer haritalara kıyasla orta seviyede olacak! Seviye 3 yelek diğer haritalara kıyasla daha sık bulunacak.

Çok sevdiğimiz seviye 3 kask haritada bulunabilecek! Ayrıca sis Bombaları, diğer fırlatılabilenlere göre haritada daha çok bulunacak.

Sadece Vikendi'ye özgü saldırı tüfeği: G36C!

G36C oyun camiasının en sevilen silahlarından biri şüphesiz! Sonunda PUBG'de de bu silahı kullanabileceğiz.

  • 5.56mm mermi kullanan G36C, 30 mermi kapasiteli ve genişletilmiş şarjör ile kapasitesini 40 mermiye çıkarmak mümkün. 

  • Silaha dipçik eklentisi takılamıyor ancak alt ve üst eklentiler kullanılabilir.

Yeni kar aracı ile buzun üzerinde süzülün! Diğer araçlar karlı ve buzlu alanlarda daha yavaş hızlanacak, hızlandıkça da kontrol edilemeyecek ve kayacak duruma gelecek!

Sadece Vikendi'ye özel bu araç toplamda 2 kişilik, karda diğer araçlardan çok daha yüksek performans gösteriyor.

Survivor Pass: Vikendi, kupon sistemi geliyor, mavi, sarı ve beyaz renklerdeki kuponlar ile mağazadaki özel eşyaları alabileceksiniz.

Ayrıca arayüze, Survival Ödül Sisteminin bitişine kalan gün sayısını gösteren bir bar eklendi.

Peki Vikendi PUBG mobile ne zaman geliyor? Güncellemeler yapıldı ama Vikendi yok?

Sebebi oyunun yüklenmiş olmasına karşın oynanmaya başlama tarihinin 21 Aralık olarak belirlenmiş olması. Mobil oyuncularının biraz daha sabırlı olması gerekecek!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ural-berk-dalgakiran1

Bilen bilir zamanında ''IT'' filmindeki Pennywise palyaçosunun kostümü satışa çıkmıştı, katil palyaço kostümü olarak da bilinir. Beyler 1 man squad girdim, ses kasa kasa loot yapıyorum, odanın tekine girdim 4 tane o palyaçodan, arka fonda da 4 ayrı mikrofondan çığlık sesi, o vakit bu vakittir oynamaya çekiniyorum oyunu, psikolojim bozuldu resmen :(

igonnadie

popüler zamanında çok oynadım ama şu an girip bakasım bile gelmiyor. umarım battle royale oyunlarının sonu gelir ve yeniden MMORPG türünün yükselişi gerçekleşir.

Görüş Bildir