Sizin İçin Göbek Atayım

-

Sizin İçin Göbek Atayım

Sizin İçin Göbek Atayım

Önceki gece Ataköy Nossa Costa'da sahneye çıkan Bülent Ersoy, program öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kendisini ayaklı kütüphane olarak niteleyen Ersoy, "Bu, hocalarımın bana taktığı bir lakaptır. Allah'a şükürler olsun Trt repertuvarında okuyamayacağım eser yoktur. Şimdiki yeni yetmelere benzemem" dedi.

KENARDAN İZLEDİ

Aynı gece Yeşilköy'de bir otelde düzenlenen düğünde sahneye çıkan Sibel Can, programı bittikten sonra Bülent Ersoy'u dinlemeye gitti. Ersoy'u bir süre sahne kenarından izleyen Can, divanın kendisini sahneye davet etmesiyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sahnede bir şarkı okuyan Can, Ersoy'un ikinci şarkı isteği üzerine "Ben sizin için daha güzel bir şey yapayım, siz seversiniz" diyerek mini bir göbek dansı yaptı.

NE DİYECEĞİMİ SANA MI SORACAĞIM ULAN!

Bülent Ersoy, program öncesinde gazetecilerle sohbet ederken "Acaba, 'Azerbaycan'a selam gönderiyorum' diyebilir misiniz?" diye soran Azeri bir muhabiri, "Ne söyleyeceğimi sana mı soracağım ulan, ben Bülent Ersoy'um!" diyerek azarladı. Sanaçının kendisine çevrilen ışık ve flaşlar nedeniyle bir hayli terlediği ve bu yüzden de makyajının sürekli aktığı dikkat çekti.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AzerbaycanBülent ErsoyTRT
Görüş Bildir