Görüş Bildir

etiket Sizde Böyle Durmayacağını Bildiğiniz 7 Saç Rengi

Anasayfa > Cafe

Sizde Böyle Durmayacağını Bildiğiniz İlginç Saç Renkleri

Her kadın zaman zaman saçlarında değişikliğe ihtiyaç duyar, başkalarında beğenir kendine yakıştıramaz... Değiştirir, değiştirir ve istediğini bulana kadar saçlarıyla uğraşmaktan bıkmaz. Kimi saç maşası ile saçlarına hareket katar kimi yeni aldığı saç şekillendiricinin her gün yeni bir maharetini keşfeder...  Bazı radikal değişimler ise yapmaya bile cesaret edilemez, baktıkça içinizin gittiği ancak yaptığınızda sizde böyle durmayacağına emin olduğunuz saç renklerini sizler için derledik.

 UYARIYORUZ: LÜTFEN BU RENKLERİ EVDE DENEMEYİN. :)

Saçınızı Beyazlatın!

Saçınızı Beyazlatın!

Saç beyazlaması kimi kadınların kabusu olsa da kimileri saçlarını gri renkte görmekten hoşlanıyor. Grinin tonları saçlarınıza karlar yağdırsa da estetik duruşuyla fark yarattığı aşikar...

Kızıl Deyince...

Kızıl Deyince...

Kızıl saç deyince aklınıza bu fotoğrafların gelmediğine eminiz, ancak kızılla fark yaratmak işte bu kadar kolay... Siz hala saçınızı anneanne kızılına mı boyuyorsunuz?

Mavi En Sıcak Renktir

Mavi En Sıcak Renktir

Elbette mavinin cazibesi eşsiz... Oysa sizin hayatta aldığınız en büyük risk mavi siyah saç rengi miydi? Üzgünüz hanımlar güzellik risk almaktır...

Mor Saç mı Olurmuş?

Mor Saç mı Olurmuş?

Mor saç mı olurmuş diyenlere yorumsuz olarak fotoğrafı göstermek istiyoruz. Olur muymuş, siz karar verin.

Pembe ile Masumiyetten Gelen Güzellik...

Pembe ile Masumiyetten Gelen Güzellik...

Pembe saç yalnız oyuncak bebeklerde olmuyor... Belki farkında değilsiniz ancak pembe saç boyaları da var. Sıradan güzellik tanımlarının içinde yaşayanlardansanız uzak durmanız, riski sevenlerdenseniz denemeniz tavsiye edilir.

Sarı Saçın Ayrı Bir Güzelliği Var

Sarı Saçın Ayrı Bir Güzelliği Var

Hepsi birbirinin kopyası sarışınlardan biri olmaktan bıkmadınız mı? Fark yaratmak için bir tüp boya kafi...

Yeşil Saç Olmaz Göz Olur!

Yeşil Saç Olmaz Göz Olur!

Saçın yeşili olmaz, gözün olur diyenlerdenseniz, yeşil saçın estetiğini fark edememişsiniz demektir. Hem kısa hem uzun saçlara hava katan yeşil renk, depresyon döneminde bu kez daha başka bir 'şey' denemek isteyen kadınlara önerilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
684
300
194
100
81
57
53
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?