Siz Ne Kadar Uyumlu Bir Çiftsiniz?

-
Abone ol

Birbirinizi deliler gibi seviyor olabilirsiniz ama bu kesinlikle uyumlu olduğunuz anlamına gelmez. Acaba siz ne kadar uyumlusunuz? Testi çöz ve hemen öğren!

1. İlk olarak, son bir ay içinde en az 5 gece birbirinize küs / kavgalı uyudunuz mu?

2. Kendiyle alakalı olmayan durumlarda sana yardım ediyor mu? Mesela senin ödevin/işin için.

3. Sence O gerçekten bugüne kadar kafanda çizip hayalini kurduğun insan mı?

4. Birlikte yapmayı en çok sevdiğiniz şey ne peki?

Konuşmak
Uyumak
Yemek yapmak
Gülmek
Dışarı çıkmak
Sevişmek

5. Sence O sana muhtaç mı?

6. İlişkinizin tüm yükünün senin omuzlarında olduğunu düşünüyor musun?

7. Aynı tür filmleri seviyor musunuz?

8. Din hakkındaki düşünceleriniz birbirine yakın mı?

9. Aranızda ne kadar yaş farkı var?

10. O'nun arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanıyor musun?

11. Akşam dışarıya yemeğe çıkacaksınız. Bir mekan seçmeniz ne kadar sürüyor?

12. Son olarak; lütfen dürüst ol, bu ilişkide gerçekten mutlu musun?

Pek uyumlu değilsiniz.

Sen ve partnerin maalesef çok da uyumlu değilsiniz. Ama hiç canını sıkma, bu asla birbirinizi sevmediğiniz anlamına gelmiyor. Aksine, bu kadar uyumsuz olup da hala birlikte olduğunuz için birbirinizi deliler gibi sevdiğinizi söyleyebiliriz. Zıt kutuplar birbirini çeker misali, siz de birbirinizden çok uzak karakterlersiniz. Bu yüzden de bir türlü uyumu yakalayamıyor, sürekli bir kavga gürültü içinde yaşıyorsunuz. Fakat ortada aşk var, sevgi var ve bunu kaybetmemelisiniz. Bunun için de birbirinizi daha çok dinlemeli ve anlamaya çalışmalısınız. Hissettiklerinizi de çekinmeden birbirinize söylemelisiniz. Göreceksin, o zaman her şey yoluna girmeye başlayacak.

Zamana ihtiyacınız var.

Sizin için "mükemmel uyumu yakalamış" diyemeyiz, fakat o yolda yürüdüğünüzü söyleyebiliriz. "Ama sürekli kavga ediyoruz" dediğini duyar gibiyiz. Elbette edeceksiniz, çok klişe olacak ama bunlar ilişkinin tuzu biberi. Sen hiç kavgasız bir ilişki gördün mü? Biz görmedik. Hem sana bir şey söyleyelim mi, bu kavgalar sizin ilişkinizi olgunlaştırıyor. Her tartışmanızda birbiriniz hakkında yeni şeyler öğreniyor ve bunlara dikkat etmeye başlıyorsunuz. Yani sıkıntı yok, her şey yoluna girecek. Sadece biraz zaman lazım.

Mükemmel uyum!

Vay canına, siz gerçekten mükemmel uyumu yakalamışsınız. Adeta birbiriniz için yaratılmış, daha beşikteyken kertilmişsiniz siz! Hatta bizce sizinkisi ilk görüşte aşk! Gözlerinizin buluştuğu o ilk an hayatınızın sonsuza dek değişeceğini hissettiniz ve bir daha hiç ayrılmadı gözleriniz. Birbiriniz için vardınız ve olmaya devam edeceksiniz. Sakın saçma sapan küçük şeyler için birbirinizi kırmayın, pire için yorgan yakmayın. Elinizde çok güzel bir şey var. Değerini bilin, birbirinizi bırakmayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gam6

pek uyumlu değilsiniz

tipikteraziii

Mükemmel uyum! Vay canına, siz gerçekten mükemmel uyumu yakalamışsınız. Adeta birbiriniz için yaratılmış, daha beşikteyken kertilmişsiniz siz! Hatta bizce sizinkisi ilk görüşte aşk! Gözlerinizin buluştuğu o ilk an hayatınızın sonsuza dek değişeceğini hissettiniz ve bir daha hiç ayrılmadı gözleriniz. Birbiriniz için vardınız ve olmaya devam edeceksiniz. Sakın saçma sapan küçük şeyler için birbirinizi kırmayın, pire için yorgan yakmayın. Elinizde çok güzel bir şey var. Değerini bilin, birbirinizi bırakmayın.

imbatsdaughter

Pek uyumlu değilsiniz. Pek uyumlu değilsiniz. Sen ve partnerin maalesef çok da uyumlu değilsiniz. Ama hiç canını sıkma, bu asla birbirinizi sevmediğiniz anlamına gelmiyor. Aksine, bu kadar uyumsuz olup da hala birlikte olduğunuz için birbirinizi deliler gibi sevdiğinizi söyleyebiliriz. Zıt kutuplar birbirini çeker misali, siz de birbirinizden çok uzak karakterlersiniz. Bu yüzden de bir türlü uyumu yakalayamıyor, sürekli bir kavga gürültü içinde yaşıyorsunuz. Fakat ortada aşk var, sevgi var ve bunu kaybetmemelisiniz. Bunun için de birbirinizi daha çok dinlemeli ve anlamaya çalışmalısınız. Hissettiklerinizi de çekinmeden birbirinize söylemelisiniz. Göreceksin, o zaman her şey yoluna girmeye başlayacak.

yatogami

İleride sevgilim olunca yapacağım birde bu testi. Ama şimdilik mükemmel uyum....

mert-sevim

sevgilim olmamasına rağmen çözdüm mükemmel uyummuş :p allah için şu türkiyede hala aldatmadan gerçek aşka inanan dürüst ve hanımefendi olan bi kız varmı?? nerdeeee.. :P

Görüş Bildir