Sierra Cinayetiyle İlgili Mahkemeden Jet Karar!

 > -

Sırrı Baki | Hürriyet

İstanbul Emniyet Müdürü Çapkın, ABD’li Sarai Sierra’nın başına vurularak öldürüldüğünü açıkladı, ancak cinayeti kimin ve neden işlendiğiyle ilgili tek delil yok. Polis Sierra’nın kayıp ipad ve cep telefonunun peşine düştü. ABD’den gelecek elektronik posta ve mesaj dökümleri büyük önem taşıyor.

EVLİ ve 2 çocuk annesi Sarai Sierra’nın öldürülmesiyle ilgili sır perdesi halen aralanamadı. Genç kadın, en son 21 Ocak’ta, saat 14.00 sıralarında Galata Köpüsü’ndeydi. Daha sonra Sarayburnu yönüne doğru yürümüş ve kameraların görüş açısından çıkmıştı. Önceki gün çeşitli ekiplerden yaklaşık 100 polis, Cankurtaran’ı adım adım taramaya başladı.

DEHLİZLERDE İZ AVI

Bölgedeki sur kalıntılarında birçok dehliz vardı. Evsizlerin barınağı bu dehlizlere tek tek girildi. Saat 17.00 sıralarında, Topkapı Sarayı’nın alt kısmındaki surların dibinde bir kadın cesedi bulundu. Kadının üzerinde Sierra’ya ait sürücü belgesi vardı. Elbiseleri tamdı. Küpeleri, kolundaki altın zinciri duruyordu. Ancak fotoğraf çekerken kullandığı ipad ve cep telefonu ortada yoktu. Polisler bölgeyi abluka altına alıp delil aradılar. Şüpheli 13 kişi gözaltına alındı. Ancak çoğunluğu sokaklarda yaşayan bu kişilerin Sierra’dan haberi yoktu. Sierra’nın başında derin bir yara vardı. Ancak bölge karanlıktı ve detaylı olay yeri incelemesine imkân vermiyordu. Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Kaplan tüm çalışmalarda olay yerindeydi. Cesedin yola, surlara, tren yolu ve çevresindeki nesnelere uzaklığı tespit edildi. Ceset daha sonra İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Polisler Steven Sierra’yı teşhis için hastaneye davet etti. Steven Sierra, eşinin cesedini gördüğünde gözyaşlarına boğuldu. Polisler olay yerinde sabahın ilk ışıklarına kadar nöbet tuttu. Günün aydınlanmasıyla detaylı arama ve incelemeler başlatıldı. Polisin öncelikle aradığı, cinayetin neyle işlendiğini bulmaktı. Yerlerde sürüklenme ve kan izleri arandı, cesedin bulunduğu yerdeki topraktan numuneler alındı. Olay yeri inceleme ekiplerine, cinayet masası ekipleri de destek verdi. Polisler çevredekilerle de görüşüp Sierra’yı görüp görmediklerini sordu. Olay yerindeki çalışmalar saat 15.30’a kadar, toplam 22.5 saat sürdü.

PANTOLUNU İNDİRİLMİŞTİ

İstanbul polisi cinayeti çözebilmek için Sierra’nın ‘gmail’ üzerinden gerçekleştirdiği tüm e-mail ve sohbet yazışmalarını istedi. Polis bu yolla Sarai Sierra’nın Türkiye’de kimlerle bağlantıya geçtiğini detaylı olarak öğrenecek. Adli tıptaki ilk incelemede, genç kadında tecavüz bulgusuna rastlanmadığı açıklansa da, Sierra’nın, kot pantolonu ve iççamaşırının dizine kadar inik halde bulunduğu belirtildi.

SÜRPRİZ TANIK BOŞ ÇIKTI

SARAI Sierra’nın cesedi bulunduktan sonra polise başvuran bir kadın, cesede benzer bir şeyin beyaz bir arabayla taşınırken gördüğünü iddia etti. Ancak kadının ifadesinin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Sarai’nin cesedinin bulunduğu yere otomobille çıkılması imkânsızdı.

Haberin Tamamı İçin:

Surlardaki bağımlılar mı öldürdü? | Sabah

İstanbul'da iki hafta önce kaybolan ABD'li Sarai Sierra'nın (33) önceki gece Cankurtaran'da tarihi surların dibinde cesedinin bulunmasının ardından cinayetle ilgili soruşturma genişletildi. Polis, çevrede oturan kişilerin de aralarında bulunduğu 22 kişinin ifadesini aldı.

AJAN YA DA KURYE DEĞİL

Bir görgü tanığının, salı gecesi surlara yaklaşan beyaz renkli bir araçtan sarkan bir el gördüğü yönündeki ifadesi üzerine polis ekipleri bölgeyi gören güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Ancak aracın izine rastlanamadı. Bu arada olay yerinde saptanan sürüklenme izleri, kurbanın başka yerde öldürülüp buraya taşındığı ihtimalini de güçlendirdi. Sierra'nın cesedi dün 5 saat süren otopside detaylı bir şekilde incelendi.

Genç kadının vücudunda sperm benzeri bulgulara rastlandığı öğrenildi. Polisin, Sarai'yi pantolonu ve iç çamaşırı diz kapaklarına kadar çekilmiş halde bulduğu ortaya çıktı.Genç kadının bölgeye ihtiyaç gidermek veya fotoğraf çekmek amacıyla girdiğini düşünen polisin, Sierra'nın surda kalan bir evsizin tecavüzüne uğradığı ve aynı kişi tarafından öldürüldüğü ihtimalini de araştırdığı öğrenildi. Genç kadının tecavüze uğradığının kesinleşmesi durumunda olay yerinde bulunan battaniyeden alınan DNA ve doku izlerinin karşılaştırması yapılacak. İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın gazetecilerin konuyla ilgili sorularını yanıtladı. Çapkın, "Başına vurulmak suretiyle öldürüldüğü kesin" dedi. Çapkın Sierra'nın ajan ya da kurye olduğuna yönelik bir tespitlerinin olmadığını da sözlerine ekledi. Çevrede oturan vatandaşlar ise, Sierra'nın manzara seyretmek veya fotoğraf çekmek için surların içine çıkmış olabileceğini, bu sırada da öldürülmüş olabileceğini savundu.

Haberin Tamamı İçin:

Düğümü DNA Çözecek | Milliyet

Kayıp ABD’li kadının Surdibi’nde bulunan cesedi ardından Emniyet ve FBI alarma geçti. Sarai Sierra’nın ölümü üzerindeki sır perdesini tırnaklarından alınan DNA doku örneğiyle Gmail yazışmaları aralayacak...

22 gün önce turist olarak geldiği İstanbul’da kaybolan ve önceki gün cesedinin bulunmasıyla vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıkan ABD’li kadının katil ya da katil zanlılarını yakalamak için hem Türk Emniyeti hem de FBI geniş çaplı operasyon başlattı. İşte iki ülkeyi sarsan cinayette adım adım son gelişmeler:

 • 13 GÜNDÜR KAYIPTI: Amatör fotoğrafçı, evli ve 2 çocuk annesi ABD’li Sarai Sierra (33) 12 Ocak’ta giriş yaptığı Türkiye’de kaybolmuştu. En son 21 Ocak’ta eşiyle görüşen genç kadından bir daha haber alınamamış ve ailesi 24 Ocak’ta İstanbul Emniyet’ine kayıp başvurusunda bulunmuştu.

 • CESEDİ DEHLİZDEN ÇIKTI: Polis, günlerdir MOBESE kameralarından genç kadına ilişkin bir ipucu arıyordu. Sierra’nın son olarak Sarayburnu’nda görüntülerine ulaşılması üzerine bölgede gerçekleştirilen araştırma sonucu cansız bedeni Cankurtan’daki Surdibi’nde bir dehlizde bulundu.

 • YARI ÇIPLAKTI: Battaniyeye sarılı şekilde ve vücudunun alt kısmı yarı çıplak halde bulunan Sierra’nın ölümüne ilişkin ilk açıklama İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’dan geldi.

 • ÖLÜMCÜL DARBE BAŞINDAN: Çapkın, talihsiz kadının başına aldığı darbeyle öldürüldüğünün kesinleştiğini söyledi. Adli Tıp Kurumu’ndan otopsi raporunun henüz çıkmadığını hatırlatan Çapkın, “Diğer detaylar için çalışıyoruz. ” dedi.

 • KURYE DEĞİL TURİST: “ABD’li fotoğrafçının İstanbul’da bulunma amacı neydi?” sorusuna, “Turist olarak tek başına geziyor” cevabını veren Çapkın, Sierra’nın “ajan ya da kurye olduğuna” ilişkin iddiaları ise “Öyle bir tespitimiz yok” diye yanıtladı.

 • SURDİBİ ÇEMBERDE: Sarai’nin cesedinin bulunduğu dehlizde olay yeri incelemesi dün de devam etti. Ekiplere polis köpekleri de eşlik etti.

 • KÜPELER OLAY YERİNDE: Gün boyunca süren aramalarda bir çift küpe ve bir kulaklık bulundu. Delil torbasına konulan kulaklık ve küpeler, emniyete götürüldü. Polis kaynakları, battaniyeye sarılı halde ve vücudunun alt kısmı yarı çıplak halde bulunan Sierra’nın bilezik ve küpe gibi takılarının da olay yerinde olduğunu belirtti.

 • CESET EN AZ ÜÇ GÜNLÜK: Genç kadının başında ve göğsünde darpa bağlı yara izinin bulunduğunu belirten yetkililer, genç kadının cesedinin en az 3 günlük olduğu tespitinde bulundu.

 • KATİLLE BOĞUŞMUŞ: ABD’li Sierra’nın tırnaklarının arasında doku örneklerine rastlandığını da aktaran yetkililer, ayrıca genç kadının sarılı bulunduğu battaniyede de kıl ve saç örneklerinin tespit edildiğini; bu delillere yönelik DNA incelemesinin ardından, katil veya katillere ilişkin ipuçlarına ulaşılabileceğini kaydetti.

 • ŞÜPHELİ ŞAHİN MARKA ARABA: Bu arada cesedin bulunmasının ardından emniyete başvuran bir tanığın, “Geçen Salı gecesi surların dibinde Şahin marka bir arabadan 40-45 yaşlarında bir adamın birşey çıkardığını gördüm. Bu sırada bir el gördüm” şeklindeki ifadesi üzerine polis, bu aracın bulunması için kamera kayıtlarını incelemeye aldı.

 • 20 KİŞİ SORGULANDI: Cankurtaran’da sokakta yaşayanlar da soruşturma kapsamına alındı. Gözaltına alınan 10’dan fazla kişi serbest bırakıldı. Sabah saatlerinde gözaltına alınan 3 kişinin sorgusu sürüyor. Toplam 20 kişinin ifadesine başvuruldu.

 • FBI YAZIŞMALARI İSTEDİ: FBI da cinayete ilişkin çalışmalarını sürdürüyor. Genç kadının İstanbul’daki temaslarını Google’ın ‘Gmail’ adresi üzerinden yürütmesi nedeniyle de bu hesaba ilişkin ilişkin tüm kayıtlar ABD tarafından istendi.

 • IPAD VE TELEFONU KAYIP: Talihsiz kadının fotoğraflarını çektiği iPad’in de kayıp olduğu ayrıca cep telefonuna da ulaşılamadığı kaydedildi.

OLAĞAN DIŞI PARA AKIŞI YOK: Kurbanın hesap hareketlerinde çok küçük rakamlar olduğu, eşinin ABD’den gönderdiği para haricinde başka bir nakit akışı olmadığı öğrenildi.

Haberin Tamamı İçin:

Dehlizin ucundan tecavüz göründü | Akşam

Sur dibinde cesedi bulunan ABD'li Sarai Sierra'yla ilgili hava hala puslu... Kadın fotoğrafçının başına vurulan cisimle öldüğü belirlendi. Pantolonu ile iç çamaşırının diz kapağına kadar indirilmiş olması tecavüz şüphesini artırdı.

Fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul'da kaybolduktan 12 gün sonra cesedi bulunan ABD'li Sarai Sierra'nın başına aldığı darbeler sonucu öldüğü belirlendi. Sarayburnu'ndaki surların dibinde önceki gün bulunan Sarai Sierra'nın cesedi üzerinde yapılan incelemelerde pantolonu ve iç çamaşırının diz kapağına kadar indirildiği tespit edildi. İlk bulgularda tecavüz belirtisi olmadığı belirtilen ABD'li kadının katilinin tecavüz ya da tecavüz girişimine maruz kaldığının üzerinde duruluyor. Sarai'nin tuvalet ihtiyacını gidermeye ya da fotoğraf çekmek için surların arasında girdiği sırada saldırıya uğramış olma ihtimali de değerlendiriliyor. Polis olay yerinde bulunan battaniyenin saldırgana ait olduğunu düşünürken kriminal labaratuvarı çalışmaya başladı.

İKİ KÜPE, BİR KULAKLIK

OLAY yerinde günün ağarmasıyla yeniden detaylı inceleme yapan polis toprak altında da iki küpe ile bir kulaklık buldu. Polis bölgedeki 20 kişinin bilgisine başvurdu. Cinayeti soruşturan özel ekip Sierra'nın sokaklarda yaşayanlar tarafından öldürülüğü ihtimalinin ziynet eşyalarının alınmamış olması nedeniyle zayıf olduğunu düşünüyor. Bugüne kadar kameralardan Sierra'nın izini süren polis şimdi ABD'li kadını Sarayburnu'na çeken kişinin peşinde...

İSTANBUL İl Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da cinayetle ilgili 'Adli Tıp Raporu çıkmadı ama kesin olarak başına vurulmak suretiyle öldürüldü' dedi. ABD'li fotoğrafçının 'İstanbul'da bulunma amacı nedir?' sorusu üzerine ise Çapkın, 'Turist olarak tek başına geziyor' yanıtını verdi. Çapkın, Sarai'nin 'ajan ya da kurye olduğuna' ilişkin ise tespitleri olmadığını söyledi.

3 kişiyle daha görüşüyormuş

SARAI Sierra'nın izinin bulunması için 500 güvenlik kamerası görüntüsünün incelendi. Tarlabaşı'daki evinden çıktıktan sonra Sirkeci'ye kadar gittiği tespit edilen Sierra'nın son görüntüsünün Sirkeci'de bir güvenlik kamerasına takıldığı belirtildi. Bu noktadan sonra güvenlik kamerası görüntüsü bulunamadığı için 200 polis bölgede arama yaptı. Ayrıca Sarai Sierra'nın Türkiye'de 2 kez görüştüğü Taylan K. dışında 3 kişi ile daha internet üzerinden görüştüğünü belirlendi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü konuyla ilgili Interpol aracılığı ile gmail yetkililerine müracaatta bulunduğu da öğrenildi.

Sierra'nın ölümü dünya basınında

ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunması dış basında da geniş yer buldu. Amerikan CBS kanalının internet sitesindeki haberde 2008'de gelinlikle dünya turuna çıkan İtalyan Pippa Bacca'nın da tecavüz edilerek öldürüldüğü hatırlatıldı. CBS, olayın Türkiye turizmini olumsuz etkilemesinin beklenmediğini, İstanbul'un dünyadaki diğer büyük kentlere kıyasla güvenli bir şehir olduğunu belirtti. Bir diğer Amerikan haber kanalı CNN de İstanbul'un her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilen bir kent olduğunu ve bu tip olayların sık yaşanmadığını aktardı. İngiliz BBC'nin sitesinde ise haber 'Kayıp Amerikalı turist ölü bulundu' başlığıyla verilirken, turistlerin kaybolması olaylarının Türkiye'de çok nadir yaşanması nedeniyle yabancı medyanın konuya büyük ilgi gösterdiği vurgulandı.

EŞİ CENAZEYİ TEŞHİS ETTİ

Fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul’da kaybolan ABD’li Sarai Sierra dün Fatih’te sur dibinde öldürülmüş olarak bulundu. Sierra’nın cesedi önce İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna ardından da Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Sarai’nin kocası Steven Sierra da hastaneye gelerek eşinin cenazesini teşhis etti.

Gece ara verilen çalışmalara havanın aydınlanmasıyla birlikte yeniden başlandı. Cesedin bulunduğu yeri ve çevresini emniyet şeridiyle kapatan Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, incelemelerine devam ediyor.

SARAİ SİERRA NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ?

Sarai Sierra'nın cesedinin bulunmasının ardından akıllara gelen ilk soru genç kadının neden öldürüldüğü. Bu noktada ise oldukça çarpıcı bir detay var. Sarai Sierra'nın değerli eşyalarına dokunulmamış. Küpe, saat, kolye gibi takılarının üzerinde olduğu görüldü. Yanında ise bir battaniye bulundu. Bu nedenle Sierra'nın öldürüldükten sonra buraya taşındığı tahmin ediliyor.

100 KİŞİLİK ÖZEL EKİP BULDU

Kayıp Amerikalı Sarai Sierra'nın son olarak 'Taylan' isimli bir kişiyle Galata'da buluşmak için randevulaştığı, ancak buluşmanın gerçekleşmediği belirlenmişti. Polis, söz konusu Taylan K.'nın da ifadesine başvurmuştu. Sierra'nın kaybolmasının ardından İstanbul polisi, son görüldüğü yerden itibaren bütün kamera kayıtlarını tek tek inceledi. MOBESE ve güvenlik kameralarından Sierra'nın ayın 21'inde saat 13.15'te Sirkeci'den Sarayburnu'na yürüdüğü tespit edildi. Görüldüğü son noktadan itibaren araştırma derinleştirildi. 100 kişilik özel ekip bölgeyi adeta karış karış aradı ve cesede ulaşıldı.

Haberin Tamamı İçin:

Sierra'nın Otopsi'si Tamamlandı, Rapor 3 Aya Çıkacak | AA

İstanbul'da kaybolduktan bir süre sonra ölü bulunan ABD'li Sarai Sierra'nın otopsisi tamamlandı; raporun 3 ay içinde tamamlanması bekleniyor.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, ABD'li Sarai Sierra'nın otopsisinde bazı bulgular elde edildi. Alınan örnekler, Adli Tıp Kurumu laboratuvarlarına gönderildi. Sierra'nın cenazesi de bugün ailesine teslim edilecek.

Örneklerin laboratuvar ortamında incelenmesinin ardından çıkan sonuçlarla beraber otopsi raporu hazırlanacak.

Otopsi raporlarının genellikle 2-2,5 ay içinde tamamlandığı ancak Sarai Siarra'nın ''özel durumu'' nedeniyle sürenin biraz daha uzayabileceği öğrenildi. Raporun yaklaşık 3 ay içinde çıkabileceği tahmin ediliyor.

Haberin Tamamı İçin:

Adli Tıp: 'Tecavüz yok'

ABD'li fotoğrafçı Sarai Sierra'nın ölümüyle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Adli Tıp, ABD'li kadın turistin ölümüne ilişkin ön raporunu açıkladı. Raporda "Tecavüz yok, başına vurularak öldürülmüş" denildi.

Polisin, Sarai Sierra'nın ölümüyle ilgili olay yerindeki arama çalışmaları, saat 09.00'da tekrar başladı. Bugün delil arama çalışmalasrında dedektör, çim biçme makinesi ve dedektör köpek de kullanıldı. Olay yeri ve çevresinde 3 dedektör ve bir köpekle geniş çaplı alan karış karış inceleniyor. Cinayetin aydınlatılmasında önemli bir ipucu olarak görülen Sierra'nın tablet bilgisayarı ile cep telefonu bulunmaya çalışılıyor. Ayrıca Adli Tıp da, ABD'li kadın turistin ölümüne ilişkin ön raporunu açıkladı. Raporda "Tecavüz yok, başına vurularak öldürülmüş" denildi.

Sarayburnu- Cankurtaran arasında, surların dibindeki dehliz içinde kaybolduktan 12 gün sonra Asayiş Şube Müdürlüğü'nün kurduğu özel bir ekibin iz sürmesi ile cesedine ulaşılan Amerikalı Sarai Sierra için inceleme devam ediyor. Polis kaynaklarından edinilen bilgilere göre cesedin bulunduğu yer surların dibinde girişi 40 santim, içi küçük bir oda büyüklüğünde bir dehliz. Burada kot pantolonu ve iç çamaşırı dizine kadar indirilmiş halde cesedine ulaşılan Sierra'nın kafasında derin bir yara bulunuyor. Vücudunun büyük kısmında darp sonucu oluşan çürüklerin bulunduğu ve neredeyse her yerinde çizik ve kesiklerin olduğu belirlendi. Dehliz girişinin 40 santim büyüklüğünde olması nedeniyle Sarai Sierra'nın öldürüldükten sonra sürüklenerek buraya getirilmiş olabileceği üzerinde duruluyor. Ayrıca ceset bulunduğunda, üzerinde tren yollarında kullanılan ahşap blokların olduğu, bu durum cinayeti işleyen kişi ya da kişilerin cesedi saklamaya çalıştıkları tezini ortaya çıkarıyor.

ADLİ TIP'TAN AÇIKLAMA

Öte yandan Sarai Sierra'nın cesedi üzerinde yapılan Adli Tıp Kurumu incelemesinde ölüm sebebine neden olan kafatasında meydana gelen kırığın nasıl bir aletle gerçekleştiği tespit edilmeye çalışılıyor. Ayrıca ilk incelemede tecavüz bulgusunun bulunmadığı da raporda belirtildi.

Günlerdir polis tarafından aranan ve önceki gün Cankurtaran'daki surların dibinde bir dehlizde cesedi bulunan Sarai Sierra'nın kocası Stevens Sierra, kardeşi Davit Jimenez, 2 arkadaşı ve ABD Başkonsolosluğu'ndan bazı yetkililer İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne geldi. Soruşturma ile ilgili bilgi almak için Emniyet Müdürlüğü'ne geldiği öğrenilen Sarai Sierra'nın yakınları ve konsolosluk yetkilileri yaklaşık bir saat içerde kaldıktan sonra çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakarak binadan ayrıldı.

KAFATASI KIRIĞINA SEBEP OLAN ALET ARAŞTIRILIYOR

Öte yandan esrarengiz cinayetle ilgili polis tarafından yapılan araştırmada tüm hızıyla sürüyor. Adli Tıp Kurumu tarafından Sarai Sierra'nın cesedi üzerinde yapılan inceleme sonucunda hazırlanan ön raporda ölüm sebebi olarak genç kadının kafatasında meydana gelen kırık olduğu öğrenildi. Kafatasında meydana gelen kırığın nasıl bir aletle yapıldığının yetkililer tarafından araştırıldığı öğrenildi. Cinayet Büro Amirliği yetkilerinin de katıldığı ilk incelemede ceset üzerine tecavüz edildiğine dair bir emare bulunmadığı öğrenildi.

Sarai Sierra'nın cesedinden alınan kan örneği ile tırnak aralarından ve cinsel organından alınan örneklerin incelenmesine başlandığı öğrenildi. Cesedin yakınlarında bulunan bir battaniye de incelemeye alındı.

GÖRÜNTÜDEKİ GİYSİLERİN AYNI

Sarai Sierra'nın Sirkeci ve çevresindeki son görüntüleri ABD'li kadının cesedinin bulunmasında büyük katkı sağlamıştı. Sarai Sierra'nın son kamera görüntülerindeki giysileri ile cesedinin üzerindeki giydiler aynı olduğu da belirlendi. Yetkililer olayla ilgili şu ana kadar herhangi bir gözaltı olmadığını soruşturmanın çok yönlü sürdürüldüğü belirttiler.

(DHA)

Haberin Tamamı İçin:

Sierra Cinayetiyle İlgili Mahkemeden Jet Karar!

Otopsi raporunun açıklanmasından sonra mahkeme, Sarai Sierra cinayetiyle ilgili soruşturma kapsamın...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AltınAmerika Birleşik DevletleriAppleCasusDarbeDeepMindGmailİngiltereİstanbulKatilPolisTecavüzTopkapı Sarayıcep telefonuiçerdekulak piercingleriolay
Görüş Bildir