Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sicilya Mafyasından FBI'a Meydan Okuyan Teklif: "New Yorkluları IŞİD'den Biz Koruyalım!"

 > -
Abone ol

Paris'te yaşanan ağır saldırıların ardından tüm dünya gibi New York da tetikte.

Ancak New York'ta güvenlik güçleri dışında IŞİD'le karşılaşmayı bekleyen bir grup daha var.

“Eğer IŞİD New York'a saldırmayı planlıyorsa, önce Sicilya mafyasıyla karşılaşması gerekecek."

New York'un dünyaca bilinen mafyalarından Sicilya kökenli Gambino ailesi, New Yorkluları  IŞİD saldırılarına karşı koruma teklif etti.

Giovanni Gambino, mafyanın New Yorkluları FBI gibi güvenlik kuruluşlarından daha iyi koruyabileceğini iddia etti!

NBC'ye yaptığı açıklamada, “Resmi güvenlik kuruluşları genellikle geç harekete geçiyor ve olan bitenlerin tam resmini göremiyor, çünkü insan istihbaratları zayıf," sözleriyle adeta FBI ve benzeri kuruluşlara meydan okudu.

"New York'un mahallelerinde yaşayıp da Sicilya bağlantısı olanların korkmasına gerek yok."

Gambino, sadece Amerika'nın değil tüm dünyanın tehlikede olduğunu hatırlatırken Sicilyalılara korkmayın mesajı verdi: “Ama New York'un mahallelerinde yaşayıp da Sicilya bağlantısı olanların korkmasına gerek yok. Biz dostlarımızı ve ailelerimizi aşırılardan ve teröristlerden, özellikle de IŞİD denilen zalim ve psikopat örgütten koruruz."

"Bize fırsat verilirse mafyanın iyi taraflarını insanlara gösterebiliriz."

Bir halkı korumak için, devreye zamanında giremeyen güvenlik güçlerinden çok mafyaya ihtiyaç olduğunu yeniden vurgulayan Gambino, "Hayatın hem iyi, hem de kötü tarafları var. Mafyanın da öyle. Bize fırsat verilirse mafyanın iyi taraflarını insanlara gösterebiliriz," dedi.

IŞİD, Sicilya mafyasından korkuyor!

Sicilya'da Palermo yakınlarındaki Torretta'da büyüyen Gambino, IŞİD'in de Sicilya'daki mafya gerçeğini gördüğü ve hatta kendilerinden korkutuğu için herhangi bir örgütlenmesine rastalnmadığını söyledi.

Benim biraz kafam karıştı da... Sizce bu mantıklı mı?

Kesinlikle mantıklı, madem varlar, bari bir işe yarasınlar!
Olur mu öyle şey... Güvenlik güçleri dururken bunlar kim ki?
Bir halkı, kendinden başkası koruyamaz. Bırakın bu işleri...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mecnunun

En sonda IŞID Sicilya mafyasından korkuyor demişsin.Ulan adam kendine bomba bağlayıp patlatıyor , paramparça olmayı göze alıyor , zaten ölümü göze almış daha neden korkacak.Habere gelince , böyle terör örgütleri mafyaları sinek gibi ezer , bu Gambino el yımrığı yimediğinden kendiniğinkini bolyoz sanıyir :)

mazlum-bozdemir

Çıkar dünya resmi veya gayriresmi herkez kendine pay çıkarma derdinde. Kimsenin umrunda değil insanları korumak önemli olan sonuçunda kim ne kazanacak ne kaybedecektir.

lagaluga

çivi çiviyi söker demişler.

Gizli Kullanıcı

ama sökmez işte sorun orda

arda-bertan-ergul

''Resmi güvenlik kuruluşları genellikle geç harekete geçiyor ve olan bitenlerin tam resmini göremiyor, çünkü insan istihbaratları zayıf'' ve ayrıca gerizekalıar diyecekmişte sıkıntı çıkmasın diye dememiş sanırım. Sonuna kadar haklı adam lan. Görüyoruz bütün ülkelerin resmi güvenlik güçlerini. Patır patır patlıyor ülkeler.

beyaz-toros

90'lar da bizimkilerde mafya ile çalıştı halen arındıramıyoruz pisliği..

Görüş Bildir