Show Haber'in Yeni Yüzü Erhan Çelik

 > -

Show Haber'in Yeni Anchormani Kim Oldu?

Show Haber'in Yeni Anchormani Kim Oldu?

TMSF 'nin yönetimine el koyduğu Show TV 'de taşlar yerinden oynadı. Kanalın anchormani Ali Kırca ve ekibinin kızağa çekilmesinden sonra bir hamle daha yapan TMSF yönetimi Show TV 'nin yeni ana haber yüzünü buldu.

SHOW HABER'İN YENİ YÜZÜ ERHAN ÇELİK OLDU!

Kısa süre önce Kanal 7'den Habertürk'e transfer olan Erhan Çelik Show TV'nin yeni anchormani oldu. Başarılı televizyoncu Kanal 7 'den Habertürk'e transferiyle ses getirmişti. Habertürk'ü de bünyesinde barındıran Ciner Grubu Show TV'nin satışı konusunda TMSF ile anlaşmış ancak henüz imzalar atılmamıştı. Ciner Grubu'nun yeni transferi grubun yeni kanalı Show TV 'nin ana haber yüzü olarak kariyerinde yeni bir sayfa açmış oldu. TMSF yönetiminin zorunlu izne gönderdiği Ali Kırca 'nın koltuğuna bu akşamdan itibaren Erhan Çelik oturacak.

ALİ KIRCA VE EKİBİ İZNE GÖNDERİLMİŞTİ

Show TV’de 212 sayılı Basın Yasası’na tabi olan isimlerden 90 gün üstü izinleri bulunanlar zorunlu izne çıkartılmıştı. İzne çıkartılan isimlerin başında Show Ana Haber’in anchormani Ali Kırca, Show TV Haber Dairesi Başkanı Tuba Atav, Haber Koordinatörü Ayhan Bölükbaşı, Haber Müdürü Ozan Pezek, Yurt Haberler Müdürü Nafiz Akyüz, Kamera Şefi Ediz Alıç Mesut Gengeç, Haydaran Çelik , Özgür Aktaş yeralıyor.

Gazeteciler.com

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Ali KırcaShow tvtransfer
Görüş Bildir