Show'dan Cem'e Yasak Geldi

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Show'dan Cem'e Yasak Geldi

Yolsuzluk ve Rüşvet sorusundan sonra yayından kaldırılan 'Kelime Oyunu'nda ilginç gelişme.

‘Yolsuzluk ve rüşvet’ operasyonunun ilk günlerinde “Halk arasında rüşvet alan kişi” sorusunu yarışmacıya yönelten Ali İhsan Varol , yılbaşı özel programı için Cem Yılmaz ’ı stüdyosunda ağırlamıştı. Programın yayından kaldırılmasıyla Cem Yılmaz’lı bölümün ne olacağı merak edilirken, Show TV’nin yılbaşı gecesi yayın akışında ‘ Kelime Oyunu ’ yer almadı. Kendi isteğiyle yarışmaya katılan Yılmaz, Twitter’daki sayfasından programın kaldırılmasına tepki göstermişti.

Milliyet

Haberin Tamamı İçin:

'O Kadar Dd Değildir' Demişti Ama...

Ali İhsan Varol’un hazırlayıp, sunduğu ‘Kelime Oyunu’nun yılbaşı özel programında gönüllü olarak yarışan olan Cem Yılmaz'a büyük şok...

Cem Yılmaz, geçtiğimiz hafta ilgiyle takip ettiği yarışmanın yayından kaldırılmasına " TV'deki en temiz, düzgün program Kelime Oyunu yayından kaldırılmış... Ayıp.. gönüllü konuk olmuştum ..en sevdiğimiz programdı. Yakıştıramadım" diyerek tepkisini göstermişti. Bu tepkinin ardından kanal yönetimi Cem Yılmaz'ın yarıştığı yılbaşı özel programını yayınlamama kararı aldı. Show Tv'nin yılbaşı ekranında 'Bir Milyon Kimin' ve 'Bülent Ersoy Show' olacak.

Hürriyet

Haberin Tamamı İçin:

'Cem Yılmaz'a da veto geldi

Ali İhsan Varol'un hazırlayıp, sunduğu 'Kelime Oyunu'nun yılbaşı özel programında gönüllü olarak yarışan olan Cem Yılmaz da ekrana gelemeyecek!

Cem Yılmaz , geçtiğimiz hafta ilgiyle takip ettiği yarışmanın yayından kaldırılmasına " TV'deki en temiz, düzgün program Kelime Oyunu yayından kaldırılmış... Ayıp.. gönüllü konuk olmuştum ..en sevdiğimiz programdı. Yakıştıramadım" diyerek tepkisini göstermişti. Bu tepkinin ardından kanal yönetimi Cem Yılmaz'ın yarıştığı yılbaşı özel programını yayınlamama kararı aldı. Show Tv'nin yılbaşı ekranında 'Bir Milyon Kimin' ve 'Bülent Ersoy Show' olacak. 

O KADAR DA DEĞİLDİR

Gezi sürecinde ve son olarak yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından seçtikleri soru ve cevaplarıyla dikkat çeken Kelime Oyunu'nu hazırlayıp sunan Ali İhsan Varol, "Cem Yılmaz'ın yarıştığı yılbaşı programıyla ilgili bir şey söylemediler. Yayınlacaklardır herhalde... O kadar da değildir.." demişti.

Radikal

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Bülent ErsoyCem YılmazRüşvetShow tvTwitter
Görüş Bildir