Sharebugg İle Paylaşmanın Keyfine Varın

 > -

Sharebugg İle Paylaşmanın Keyfine Varın

Sharebugg İle Paylaşmanın Keyfine Varın

Türkler tarafından geliştirilen ShareBug, sosyal ağlara yeni bir boyut getiriyor!

Bir Türk yazılımı olan ShareBugg akıllı telefonlarda kullanılabilen, paylaşma mantığına dayanan ve aynı zamanda hediye-indirim kazandıran benzeri olmayan bir uygulama . Paylaşım Teknolojileri A.Ş tarafından Ağustos 2012'de hayata geçirilen ShareBugg, Facebook ile yaptığı anlaşmayla gün içerisinde yaşanan offline deneyimleri online'a aktarmayı kolay, eğlenceli ve kazançlı hale getiriyor.

Kurucuları tarafından hem tüketicilerin hem de markaların kazanç elde etmesini amaçlayan bir teknoloji üretmek üzere yaratılan ShareBugg; kişilerin yaptığı alışverişten, yediği yemeklere, gezdiği müzelerden, gittiği tatillere kadar Facebook üzerinden arkadaşları ile o deneyimi yaşadığı anda iletmesini sağlayarak indirimler ve hediyeler kazandıran bir mobil paylaşım uygulaması.

ShareBugg Applestore ve Android market 'ten indirilebiliyor. İlk etapta Facebook entegrasyonuyla çalışan uygulama, kısa bir süre sonra Twitter'a da entegre edilerek kullanıcıların farklı sosyal medya kanallarında aktif hale gelecek.

Uygulama açıldıktan sonra tüm işlem sadece üç adımda gerçekleşiyor. İlk adımda anlaşmalı markaların mağazalarında satılan ürünlerin barkodunu ShareBugg'a okutmanın ardından, uygulama satın alınan ürünün fotoğrafını, özelliklerini kullanıcının Facebook sayfasında yayınlıyor. Bu işlem sonrasında uygulama, kişinin akıllı telefonuna o ürüne özel bir indirim kuponu gönderiyor. Kullanıcı indirim kuponunu kasaya göstererek alışverişini avantajlı olarak tamamlıyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AndroidFacebookSosyal MedyaTwitter
Görüş Bildir