Sezeryan, Kürtaj ve Erdoğan'ın Domatesleri

-

Sezeryan, kürtaj ve Erdoğan'ın domatesleri / Zahide Uçar

Sezeryan, kürtaj ve Erdoğan'ın domatesleri / Zahide Uçar

Erdoğan sayesinde gene nur topu gibi “iki tartış-ma” konumuz oldu:

Kürtaj ve sezeryan…

Sayın Başvekil; niyetiniz halis olsa, bu işi magazine düşmeden de çözebilirdiniz. Sağlık Bakanlığı hastanelere bu konuda bir genelge yollar. Sonra da gereksiz sezeryan yapan hastane ve doktorları takip eder, bakanlık müfettişleri ile denetlerdi. Aileden sorumlu bakanınız mecburiyet olmadan sezeryan ile doğum yapmanın sakıncaları hakkında konferanslar düzenler, televizyon programları ile aileleri aydınlatırdı ama o zaman sis bombası atamaz, gerçek gündemi karartamazdınız.

Erdoğan’ın sezeryan konusunda kimlerden bilgi aldığını tahmin ediyorum da… O konuyu dillendiren, önemseyen, uyaran doktor hanım daha birçok hayati konuda uyarıyor. Mesela GDO konusunda uyarıyor. GDO’nun şeytan tohumu olduğunu ve insan ırkını değiştirip yok ettiğini söylüyor.

Peki, o GDO’lu ürünlerin ülkeye girişine kim onay verdi? Tabii ki Erdoğan… GDO’lu yemle beslenen hayvanlarda yavru düşürme oranı çok yüksek. GDO’lu yemle beslenen hayvanın sütü, eti ile GDO’nun tahribat yapıcı özelliği insana geçiyor.
Yani sezeryan ile yapılamayan GDO ile yapılıyor. Öyle anne-bebek falan değil; “anne-baba-çocuk-dede-nene” toplu imha oluyor. Temiz iş yani(!)..

Bugün ülkemizde kısırlık oranı %40’a ulaştı deniyor. Bir ırkı yok etmekten bahseden Erdoğan; GDO, mısır şırası gibi çöp gıdalara izin vererek aslında en büyük soy kırımın “BABALIĞINI” yapıyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Mısır
Görüş Bildir