Görüş Bildir

Şeyma Subaşı’dan Serenay Sarıkaya’ya Gönderme: Bir Yorumla Ortalık Karıştı

Anasayfa > Güncel

Ünlü magazin figürü Şeyma Subaşı, sosyal medyada bir fotoğrafa yaptığı yorumla gündeme geldi. Son günlerde aşk hayatı ile çok konuşulan Şeyma Subaşı’nın, Mısırlı işadamı sevgilisi ile evlenmek için Miami’ye gittiği ancak sonrasın Mohammed Alsaloussi’den ayrıldığı iddia edilmişti. Bu haberler karşısında suskunluğunu koruyan Şeyma Subaşı, dün akşam Serenay Sarıkaya’nın reklam yüzü olduğu bir firmanın etkinliğinden paylaşılan fotoğrafa yaptığı yorumlar olay yarattı.

Sevgilileri, özel hayatı ve paylaşımlarıyla sürekli gündemde kalan Şeyma Subaşı, dün akşam Serenay Sarıkaya’nın reklam yüzü olduğu bir markanın lansmanından paylaşılan fotoğrafa yorumda bulundu. Ünlü ismin takipçileri, Şeyma Subaşı’nın yaptığı yorumu Serenay Sarıkaya’ya taş olarak yorumladı.

Şeyma Subaşı: Neden Hep Aynı İsimler!

Şeyma Subaşı: Neden Hep Aynı İsimler!

Medyaradar’daki habere göre; Şeyma Subaşı önceki gün, yakın arkadaşı olan Dila Tarkan'ın fotoğrafına yaptığı yorumla, Serenay Sarıkaya'nın hayranlarını kızdırdı.

Şeyma Subaşı, Dila Tarkan'ın fotoğrafına 'Neden sürekli aynı kişilerle kampanya yapıyorlar acaba Türkiye'de? Sen olmalısın bence artık! Sorry not sorry! Melek Dila' yorumunu yaptı.

Dila Tarkan da yanıt olarak 'Şeymoş'um benim' dedi.

Söz konusu firmanın marka yüzü Serenay Sarıkaya olunca bir anda ortalık karıştı.

Şeyma Subaşı'nın yaptığı yorumun altına üşüşen sosyal medya kullanıcıları Şeyma Subaşı'nın, Serenay Sarıkaya'yı kıskandığını iddia etti.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
1
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?