Şeyma Subaşı Çeşme'de Gittiği Mekândan İçeri Alınmayarak Mekânın Kapısından Geri Çevrildi!

894PAYLAŞIM

Çeşme'de arkadaşlarıyla birlikte tatilde olan Şeyma Subaşı, gittiği bir mekândan içeri alınmayarak, kapısından geri çevrildi!

Detaylar içeriğimizde. 👇

Şeyma Subaşı'nın ve tatil kelimesinin aynı cümle içinde geçmeme ihtimali yok artık biliyorsunuz ki...

Zira nerede tatil, orada Şeyma...

Kâh yurt içinde kâh yurt dışında, Şeyma Subaşı tatilin hakkını sonuna kadar veriyor...

View this post on Instagram

Life of a unicorn 🦄 💕🌸🐣

A post shared by Seyma (@seymasubasi) on

Bayramdan bu yana kendisi yine tatilde...

Bu kez Çeşme'de arkadaşlarıyla tatil yapıyor.

İşte Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün bu tatil sırasında büyük bir şok yaşadı!

Çeşme'de gündüz partisi için gittiği bir mekândan içeriye alınmadı!

Nedenini sorduğunda ise görevliler, "Talimatın içeriden böyle verildiğini, o nedenle kendisini mekâna alamayacaklarını" söylediler.

View this post on Instagram

Just because... 🐣

A post shared by Seyma (@seymasubasi) on

Bunun üzerine Şeyma Subaşı, mekândaki arkadaşlarını arayarak mekâna neden alınmadığını öğrenmeye çalıştı.

Ardından arkadaşlarından, bunun kadınsal bir mevzu olduğunu öğrendi!

Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı ile olan beraberliğinden önce bu mekânın sahibi Burak Beşer ile ilişkisi olduğu ve bu talimatı Beşer'in nişanlısı Ece Akbulut'un verdiği iddia edildi.

Beşer'in nişanlısı Ece Akbulut görevlilere, "Kesinlikle mekâna alınmayacak" talimatını vermişti.

Bunu öğrenen Subaşı görevlilere, "Kadınsal bir mevzu olduğunu söyleselerdi, boşuna beklemeyeceğini" söyleyerek sitem etti.

Ardından Subaşı, şok içerisinde aracına binerek mekândan uzaklaştı!

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eliasck

bizene amına koyayım .

mv

bu kadın zaten acundan önce çocuk değil miydi hangi ara birlikte olmuş o adamla

bbbbb

Mekanın sahibinin nişanlısı tam bir ergen oğlu ergenmiş.

sgumus0

Koca hırsızı bir kadını nişanlısının mekanına aldırmaması gayet mantıklı . Ergenlik neresinde pek anlamadım ?

meleknikoo

KENDİNE GÜVENİ YOK ELİNDEKİ ADAM ŞEYMA TARAFINDAN KAPILIR KORKUSU GAET ERGENCE BENCE MADEM GÜVENMİYORSUN NEDEN NİŞANLANIYORSUN BEN KAPTIM BENİM BAŞKASININ OLAMAZ KAFASINI YAŞAMAK YERİNE YOL YAKINKEN GÖZÜ KAYIYORSA BAŞKASINA YOL VERMEYİ TERCİH ETMELİ KÖRÜ KÖRÜNE KİMSEYİ ELİNDE TUTAMAZSIN MESELA KISKANÇLIK ETMİŞ BELKİDE HAKLIDIR AMA HEP PRİM OLAYLARI BUNLAR

sgumus0

Buradan çıkarttığım sonuç şu , senin sevgilinin mekanına koca hırsızı (tescilli) eski sevgilisi gelince VİP masaya oturtacaksın anladığım kadarıyla. Yoksa sevgilinin elini tutup topraklama yaptıranlardan mısın ? Benim umrumda olmaz açıkçası o buna .... bu buna ... ama ilk bayanın yazdığı şeyi kendi yapmayacak olması inandırıcı gelmedi aynı şekilde sizinde yapmayacağınız da inandırıcı gelmedi .. Üzgünüm.

sgumus0

Ha bu arada ergen hariç dediklerinize katılıyorum :) ama kıskançlığı ve en azından sevdiğin için birşeyler yapmayı ergenlik olarak görmüyorum .

meleknikoo

ŞUANDA KİMSEYİ İNANDIRMA ŞEKLİNE GİRMEM GEREKTİĞİ DÜŞÜNMÜYORUM. KARŞIMDA BİR KOCA HIRSIZI VAR BUDA BENİ TEDİRGİN EDİYORSA YA KENDİME GÜVENİM YOKTUR YADA YÜZÜĞÜNÜ TAKTIĞIM ADAMA. KENDİNDEN EMİNSEN DÜNYA KERANE OLSA DÖNÜP BAKMAZSIN. KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ :) AYRICA G*TÜNE GÜVENİ OLMAYANIN PARMAĞINDA YÜZÜKTE OLMASIN ÜZGÜNÜMMMM. BİRAZ SİNİRLENDİM

meleknikoo

SEVDİĞİNİ KISKANMAK ERGENLİK OLARAK GÖRMÜYORUM SADECE MESALA BÖYLE BİR KADININ VARLIĞINDAN HABERİMİZ TYOKTU HATTA ÖYLE BİR MEKANIN OLDUĞUNUDA AMA ŞEYMACIM SAYESİNDE KISKANÇLIK PAYINI HEM PRİM HEMDE REZİLLİK OLARAK DEĞERLENDİRMİŞ DİĞER KADIN ARKADAŞ ŞEYMAYI FANA SAVUNMUYORUM İYİDİR KÖTÜDÜR NİCEDİR ANLAMAM KARŞI TARAFTAKİ KADIN KENDİNİ KÜÇÜK DÜŞÜRMÜŞ LİSELİ ERGENLER GİBİ DAVRANMIŞ MEKAN SAHİBİNİDE REZİL ETMİŞ TABİ BENCE

bbbbb

Öncelikle sizi herhangi bir şeye inandırmak zorunda değilim. Şeyma koca hırsızı ise Acun ne oluyor? Hiçbir zaman Acun- Şeyma çiftini desteklemedim fakat karsına karşı sorumluluğu olan asıl kişi Acundu Şeyma değil. Kadın gayet ergence davranmış. Orada bir parti varsa ve o partiye de nişanlısının eski sevgilisi davetliyse Şeyma' nın mekana girişini engellemek yerine nişanlısını alıp başka yere gidebilirdi.

sgumus0

Sevgilisi mekanın sahibi zaten ve şeyma sadece arkadaşlarının içeride olduğu bir partye girmek istiyor davetli olduğu falan yok :D

bbbbb

Arkadaşları içerdeymiş işte daha ne istiyorsunuz davetli olduğunu anlamak için özel altın yıldızlı davetiye mi bastırsınlar.

amd

et parçası

despresso

Kendine güvensizlik, büyük zavallılık. Şeyma'dan alt olduğunu hissetmek intikam almaya çalışmak ama acayip küçülmek. Yazık bu kadınlara acıyorum bazen.

Görüş Bildir